Strona główna > NWO > Apokalipsa > Antychryst zniszczył Notre Dame de Paris !

Antychryst zniszczył Notre Dame de Paris !

Paryska katedra Matki Bożej we Francji całkowicie spłonęła. W tym samym czasie wybuchł pożar przy meczecie Al-Aksa.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Nie zawsze można rozszyfrować znaki i symbole satanistów, które wykorzystują oni dla zaszyfrowania swoich diabelskich planów i działań, ale i nie można ich nie zauważać. Bo przecież zniszczenie katedry Notre Dame de Paris było symbolicznie przedstawione w judeomasońskim filmiku rysunkowym pod tytułem „I, pet goat” (w 6 minucie filmu, patrz poniżej). I dlatego, najprawdopodobniej, zniszczenie tej katedry było zaplanowane już dawno a teraz, zgodnie z planem Antychrysta, zostało to zrealizowane. A przecież był to już koniec tej kreskówki (filmu rysunkowego)…
Ale co jest jeszcze najważniejsze to to, że w tym samym czasie, wieczorem 15 kwietnia, jak donoszą arabskie sieci socjalne, w strefie modlitewnej „Al-Marvani”, na wschodniej stronie meczetu Al-Aksa, wybuchł pożar, który został ugaszony (oglądaj poniższe video).
Ale takich zbiegów okoliczności to nie ma ! Te dwa pożary, w Paryżu i Jerozolimie, były przez kogoś zsynchronizowane i przeprowadzone. I, tak przy okazji, na tym filmie rysunkowym „I, pet goat”, także jest pokazane zniszczenie meczetu, podobnego do Al-Aksa (oglądaj poniższe video w 3 minucie, 8 sekundzie). Śledzimy rozwój wydarzeń…

 
Pożar w paryskiej katedrze Notre Dame de Paris zaczął się 15 kwietnia wieczorem. Ogień zniszczył dwie trzecie pokrycia dachowego, dach, iglicę i zegar katedry. Według szacunków specjalistów odrestaurowanie budynku może trwać od pięciu do kilkudziesięciu lat. Podkreśla się, że drewniane stropy katedry miały już ponad 120 lat. Były one jednymi z najstarszych w Paryżu.

Prezydent-pederasta Francji Macron nazwał to wydarzenie straszną katastrofą…

„I, PET GOAT 2” (Ja, kozioł, pieszczoszek domowy) (6 minuta!)

TO NIE MOŻE BYĆ ZBIEG OKOLICZNOŚCI !
W TYM SAMYM CZASIE ZACZĄŁ SIĘ POŻAR PRZY MECZECIE AL-AKSA.
 
Na Górze Świątynnej w Jerozolimie miał miejsce pożar. Video zapalenia się pojawiło się w sieciach społecznościowych. Jak donosi gazeta „Izwiestia” («Известия») powołując się na stację telewizyjną TV „360”, pożar zaczął się w punkcie opiekuńczym WAKF. Strażakom udało się szybko uporać z ogniem. Doniesień o ofiarach nie odnotowano. Przyczyny pożaru są na razie nieznane, prowadzone jest dochodzenie w sprawie zaistniałego wydarzenia.
Jak donoszą arabskie sieci socjalne to wieczorem 15 kwietnia w strefie modlitewnej „Al-Marvani” po wschodniej stronie meczetu Al-Aksa, wybuchł pożar. Natychmiast rzucono się się do gaszenia ognia i, sądząc po wszystkim, w obecnej chwili udało się albo ugasić pożar albo go zlokalizować.
Jeżeliby to zapalenie się miało miejsce w jakikolwiek inny dzień to, biorąc pod uwagę status miejsca kultowego, pomimo wszystko wyglądałoby ono bardzo dziwnie. Jednakże kilka godzin wcześniej w Paryżu spłonęła katedra Notre Dame de Paris.Takie zbiegi okoliczności w naturze się nie przydarzają i najprawdopodobniej chodzi o umyślne podpalenie meczetu. I on, nawiasem mówiąc, także jest podobnie przedstawiony w tym filmiku rysunkowym „I, pet goat 2”, w 3 minucie i 8 sekundzie.

UWAGA ! Suplement video.

Za: https://3rm.info/main/75180-groznoe-znamenie-parizha-net-on-utonul-v-dymu-notr-dam-de-pari-vo-francii-polnostju-sgorel-video.html

17.04.2019

Tłumaczenie Tamara

4 thoughts on “Antychryst zniszczył Notre Dame de Paris !

  1. Ja sądzę że to wcale nie był atak masoński tylko cała ta katedra była kultem dzieła masonów i z woli Bożej uległa spaleniu. Nie należy jej odbudowywać.

  2. Pożar a jerozolimie i Paryżu ma na celu skłucenie arabów z białymi.
    Sprawcą jest ten co ma z tego kożyćści.
    Sprawcy bardzo zależy na tym aby meczet został spalony bo na jego miejscu mozna by wybudować Świątynię Salomona.
    A wine zżucić na muzułmanów i chsześcijan,gdzie dwóch się bije tam pasożyd kożysta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.