Strona główna > NWO > Antychryst w Izraelu ogłosił wielką wojnę

Antychryst w Izraelu ogłosił wielką wojnę

Uwaga redakcji Trzeci Rzym (artykuł z rosyjskiej, prawosławnej, niezależnej sieci – nie mylić z kremlowską farmą trolli): Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Mówiliśmy już niejednokrotnie, że śledzimy i analizujemy wydarzenia, które mają miejsce u dzieci diabła i co one głoszą. Dlaczego? Ponieważ dzisiaj wszystkie pieniądze świata i faktycznie cała władza na świecie należą do nich i ich posłusznych lokajów – z liczby szabesgojów.  

Tak naprawdę nie ma znaczenia, od kogo i jakiego rodzaju proroctwa i wizje są u nich, ale ważne jest to, że ci czciciele diabła mają możliwość własnymi siłami je zrealizować. Jeśli mówią oni o zbliżającej się wojnie światowej, to dobrze wiemy, że mają okazję ją rozpętać, bo rządy wiodących i najsilniejszych krajów świata są pod ich kontrolą i nadzorem.

Terrorystyczny atak szaleństwa koronowego, dokonany przez światowy rząd Antychrysta, doskonale potwierdził to nasze powtarzane przez wiele lat stwierdzenie, przecież prawie wszystkie kraje świata wprowadziły te same zbrodnicze środki antykovidowe, wpędzając swoje narody do więzień i pozbawiając ich wszelkich praw i wolności.

Covid – to udany test Antychrysta, potwierdzający gotowość świata na jego przyjęcie. Ale aby to apokaliptyczne wydarzenie odniosło sukces, on i jego ojciec – diabeł, muszą wpędzić narody w skrajny stopień strachu, rozpaczy i paniki. Właśnie dlatego planowana jest Trzecia Wojna Światowa, głód itp. wszystko to, co jest wskazane w Apokalipsie.

Drodzy bracia i siostry! W żadnym wypadku nie powinniśmy tracić ducha i rozpaczać, ponieważ wszystko na świecie dzieje się z woli Boga lub za Jego przyzwoleniem. Ty i ja widzimy, że ludzkość wyrzekła się Boga i oddała władzę nad sobą diabłu, popadając we wszystkie wyobrażalne i niewyobrażalne bezbożne namiętności i grzechy. I dlatego nadchodzą straszne i trudne czasy, których nie było od stworzenia świata.

Ale Pan Bóg Swoich wiernych dzieci nigdy nie pozostawi na pohańbienie i zniszczenie przez wroga rodzaju ludzkiego. Pan Bóg jest zawsze z nami! Jak nigdy dotąd, zacznijmy żałować za grzechy, pokutować i modlić się do Boga w tych ostatnich dniach historii ludzkości, prosząc Go o dar Cara dla Rosji, pod którego berłem wyrwiemy naszą Ojczyznę ze szponów Antychrysta i oczyścimy ją ze wszystkich złych duchów, a Rosyjską Cerkiew ze wszystkich wrogów i zdrajców Chrystusa. Dzięki Bogu za wszystko! Amen. Car nadchodzi!

________________________________________

ANTYCHRYST W IZRAELU … OGŁOSIŁ WIELKĄ WOJNĘ.

RABINI SPOTKALI SIĘ ZE SWOIM MESJASZEM I ON OSTRZEGŁ ICH, ŻE WKRÓTCE BĘDZIE WOJNA.

W lutym 2020 roku w wywiadzie dla Radia 2000 znany izraelski rabin Jakow Cissgolts wygłosił sensacyjną wypowiedź, według której Mesjasz jest już w Izraelu, ale ujawni się dopiero po świętach Rosz ha-Szana. Mniej więcej w tym samym czasie rozpocznie się wojna między Gogiem a Magogiem. (Rosz Ha-Szana – Dzień Przypomnienia (hebr.) obchodzony według jednych źródeł 1 października, według Wikipedii w 2020 r. – 19–20 września. – A.L.)

W marcu 2020 roku przyszła kolejna wiadomość z Izraela, zgodnie z którą rabin Kanievsky poprosił swoich ludzi o przygotowanie mu ceremonialnej białej szaty, tzw. glimy. Rabin Chaim Kanievsky uważany jest za jednego z dwóch lub trzech najważniejszych rabinów Izraela, którego wszyscy bardzo słuchają i obserwują każdy jego krok. Dlatego, gdy stało się znane przygotowanie ceremonialnego stroju dla Kanievsky’ego, wszyscy od razu pomyśleli, że jest ona przeznaczona na spotkanie Mesjasza.

Następnie na świecie rozpoczęła się „kwarantanna”, spadek indeksów, niepokoje w Ameryce, konfrontacja Indii i Chin w Ladakh, manewry wojskowe wszystkich i wszystkiego, szczepionki, wojna w Karabachu, wymiana grzeczności między Turcją a Francją. Ogólnie na tle tego wszystkiego ludzie jakoś zapomnieli o tej przepowiedni i dlatego przegapili wiadomość o tym, że u rabina Kanievsky’ego wykryto COVID-19. To było na początku października.

A już w połowie października rabin Jakow Cissgolts ponownie pojawił się w Radiu 2000 i ogłosił, że Chaim Kanievsky „ma już bezpośredni kontakt z Mesjaszem”. Ale czy chodziło o bezpośrednie spotkanie lub był kontakt jakiegoś innego rodzaju, na przykład telepatyczny – tego pan Cissgolts nie uściślił. Powiedział jednak, że zarówno rabin Kanievsky, jak i tak zwani „ukryci sprawiedliwi” (cadykowie) polecili mu, aby poinformował Żydów o rychłym pojawieniu się Mesjasza i przekazał do publicznej wiadomości następujące informacje:

„…Proces odkupienia rozpocznie się za chwilę , a wydarzenia będą się rozwijać w bardzo szybkim tempie. Bardzo ważne jest, aby ludzie zachowali spokój i równowagę, aby działali prawidłowo we właściwym czasie. Czyż nie słyszeliście o Gogu i Magogu? To jest to, co nastąpi wkrótce. Sytuacja jest teraz bardziej wybuchowa, niż możecie to sobie wyobrazić. Każdy powinien wiedzieć, czy jest on wewnątrz procesu odkupienia, czy też zamierza pozostanie na uboczu… ”.

I oto 29 października 2020 roku w telewizji pojawił się jeszcze inny słynny rabin – Zev Porat, który udzielił specjalnego wywiadu dla SkyWatch TV. Powtórzył w nim informację o tym, że wojna między Gogiem a Magogiem rozpocznie się z dnia na dzień i że wydarzenia będą się rozwijać bardzo szybko i tak dalej. Ale jednocześnie przy tym uściślił, że rabin Kanievsky osobiście spotykał się z Mesjaszem po tym, jak wykryto u niego COVID-19. Oznacza to, że spotkanie odbyło się gdzieś po 4 październiku i wszystko, co jest zaznaczone na niebiesko powyżej – to jest najwyraźniej właśnie to, o co prosił cadyków i Kanievskiego o poinformowanie Żydów Mesjasz.

Jeśli przesłanie pana Zeva Porata nie jest jakąś figurą retoryczną, to wydaje się, że Mesjasz-Antychryst jest już w Izraelu i zaczyna przekazywać ludziom przez niektórych rabinów przesłania. Możliwe, że nawet zaczął on pokazywać ludziom jakieś cuda. A więc, spotkał się on spokojnie z 92-letnim rabinem, u którego lekarze zidentyfikowali koronę i pomimo wieku, w którym ludzie są bardzo podatni na wirusa, pan Kanievsky jest w dobrym zdrowiu i jako pośrednik między narodem a Mesjaszem przekazuje ludziom wiadomości.

I pierwsza wiadomość oczywiście mówi o tym, że wojna między Gogiem a Magogiem zacznie się z dnia na dzień, po czym lub na progu którego wydarzy się wiele rzeczy. Oznacza to, że w rzeczywistości rozpocznie się realizacja wszystkiego, co przewidziane jest w Apokalipsie.

Film video „Rabin Zev Porat dla Live On Sky Watch (10:27 min)

Źródło:

 

АНТИХРИСТ В ИЗРАИЛЕ… ОБЪЯВИЛ БОЛЬШУЮ ВОЙНУ. Раввины встречались со своим машиахом, и он предупредил их, что скоро война. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/82410-antihrist-v-izraile-objavil-bolshuju-vojnu-ravviny-vstrechalis-so-svoim-mashiahom-i-on-predupredil-ih-chto-skoro-vojna-video.html

31.10.2020 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

6.11.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *