Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Antychryst i jego ” kościół „

Antychryst i jego ” kościół „

Jeżeli ktoś zapragnie teraz ujrzeć obraz fałszywego kościoła, który będzie utworzony w czasach Antychrysta to trzeba prześledzić idee, które krążą, i ruchy, które mają dzisiaj miejsce w łonie papiestwa.

a1

Papież Franciszek nieustannie wywołuje, tym co mówi i robi, zaskoczenie, i wiele z tego rzeczywiście warte jest pochwały ponieważ pokazuje on, że koniecznie trzeba przezwyciężyć to co tradycyjnie przynosi duchowy ból z powodu monolitycznej struktury Watykanu.

On otwarcie oświadcza: „Ja nie wierzę w jakowyś ostateczny ekumenizm, bardzo słabo wierzę w ekumenizm, który w rodzaju naszego pierwszego kroku szuka tego żebyśmy wyrazili zgodę na płaszczyźnie teologicznej. Ja wierzę, że musimy iść dalej ku jedności uczestnicząc razem w modlitwach i dziełach”.

Co w rzeczywistości oznaczają te poglądy papiestwa staje się jasne na podstawie tego co i jak omawiano niedawno, w ubiegłym roku, podczas międzyreligijnej konferencji papieskich teologów i żydowskich rabinów w Salerno we Włoszech.

Kardynał Cocopalmerio, oprócz poruszonych innych tematów, powiedział, że „Kościół to nowy lud boży gdy tymczasem i Izrael nim był, pozostaje nim nadal i zawsze będzie ludem bożym, co było potwierdzone przez apostoła Pawła. Tak więc każde staranie, albo jeszcze gorzej, wszelkie próby prozelityzmu żydów nakierowane na nawrócenie ich na chrześcijańską wiarę, są nieuzasadnione i nie do przyjęcia”.

Rzeczywiście! Nieuzasadnione i nie do przyjęcia! Czegoś gorszego od zdrady Ewangelii niemożliwością jest sobie wyobrazić! Tak więc całkowicie uzasadnione są słowa Czcigodnego Justyna Popowicza, który powiedział, że w historii rodzaju ludzkiego występują trzy najważniejsze upadki: Adama, Judasza i papieża.

I żeby jeszcze dobitniej wyobrazić sobie upadek papieża to popatrzmy na to co on powiedział na zakończenie tej konferencji: „Rabin Greenberg, z wrodzonym żydowskim humorem, zakończył swoje przemówienie odpowiednim dowcipem: „kiedy przyjdzie w końcu Mesjasz to my zrobimy wywiad w prasie. Odpowiedział on już na wszystkie pytania ale kiedy zapytano go: „Czy to jest twoje pierwsze czy drugie przyjście?” to odpowiedź była następująca: „Bez komentarza” „.  

(http://vaticaninsider.lastampa.it/en/news/detail/articolo/rabbi-cocopalmerio-cei-unedi-37881/).

Żydzi z absolutną precyzją już wcześniej opisali obraz i dzieło Antychrysta i jego fałszywego kościoła, który z taką gorliwością jest przygotowywany przez papiestwo, nawet przy naiwnym współudziale w nim prawosławnych biskupów.

Z języka greckiego przetłumaczyła wspólnota internetowa „Православный Апологет” 2015г.

Źródło greckie: http://www.osotir.org/el/epikeres-eidiseis/apopseis-kriseis/item/34220-kklisia-to-ntixristou

Za: http://3rm.info/publications/55720-cerkov-antihrista.html

Data publikacji: 19.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.