Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Anty-papież Bergoglio : Fałszywe wiadomości to jak seksualne podniecanie się ekskrementami

Anty-papież Bergoglio : Fałszywe wiadomości to jak seksualne podniecanie się ekskrementami

Komentarz: Skąd Franciszek może wiedzieć o tym, jak to jest podniecać się seksualnie ekskrementami? Dlaczego osoba tej rangi używa tak ohydnych porównań?!

a8

Media, które koncentrują się na skandalach i rozprzestrzeniają fałszywe wiadomości, by obsmarować polityków, stąpają po kruchym lodzie i ryzykują stanie się jak ludzie, którzy mają chorobliwą fascynację ekskrementami, powiedział papież Franciszek w wywiadzie opublikowanym w środę.

Franciszek powiedział belgijskiemu tygodnikowi katolickiemu „Tertio”, że szerzenie dezinformacji jest „prawdopodobnie największą szkodą, jaką media mogą robić”, a używanie do tego metod komunikacji, zamiast do edukowania społeczeństwa, sprowadza się do grzechu.

Używając precyzyjnych terminów psychologicznych, papież powiedział, że media szukające skandali ryzykują padnięcie ofiarą koprofilii lub pobudzenia seksualnego od ekskrementów, a konsumenci tych mediów ryzykują koprofagię  lub jedzenie odchodów.

Urodzony w Argentynie papież przeprosił za użycie takich słów w celu wyrażenia swojej opinii na pytanie o poprawnym użyciu mediów.

„Myślę, że media muszą być bardzo jasne, bardzo przejrzyste, i nie mogą popadać – nie zamierzam nikogo obrazić – w grzech koprofilii, to jest, ciągła chęć opisywania skandali, nieprzyjemnych rzeczy, nawet jeśli są prawdziwe„.

„A odkąd ludzie mają tendencję do choroby koprofagii [zjadanie własnych odchodów], może zostać wyrządzone wiele szkody”.

Ta sekcja wywiadu, która została wysłana do dziennikarzy w tłumaczeniu na włoski z hiszpańskiego, rodzimego języka papieża, zawierała niektóre z najbardziej obcesowych wyrażeń, jakich kiedykolwiek papież użył na temat mediów.

Komentarz papieża tyczył się medialnej dezinformacji, o której szeroko debatuje się aktualnie w USA i o tym, czy fałszywe informacje w internecie mogły skłonić wyborców do zagłosowania na Donalda Trumpa.

Źródło: The Ugly Truth

Informacja za: Reuters.com

Za: https://radtrap.wordpress.com/2016/12/08/anty-papiez-bergoglio-falszywe-wiadomosci-to-jak-seksualne-podniecanie-sie-ekskrementami/

Data publikacji: 8.12.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *