Strona główna > Polska > Anty-irańska wojenna konferencja USrAela na ziemiach polskich przy służalczej bierności PiS’ackiego „polskiego” [nie]rządu

Anty-irańska wojenna konferencja USrAela na ziemiach polskich przy służalczej bierności PiS’ackiego „polskiego” [nie]rządu

USA i Izrael zaplanowały organizację anty-irańskiej konferencji w Polsce, o czym [nie]rząd PiS dowiedział się z mediów.

„Dobry Boże, ukarz ogniem i siarką ten durny pisiacki rząd za wykreowanie nam nowego wroga w postaci Iranu – od wieków nam przyjaznego!”

~ Prof. Jacek Bartyzel

USA i Izrael zaplanowały organizację anty-irańskiej konferencji w Polsce, o czym [nie]rząd PiS dowiedział się z mediów.
Podczas jednego z wystąpień Sekretarz Stanu USA – Mike Pompeo upomniał się o mienie żydowskie, które Polska ma zwrócić (domyślnie: w ramach Just Act 447).
Innym hitem było pochwalenie przez Pompeo zbrodniarza z UB (żydowskiego pochodzenia) – Franka Blajchmana: „Życie Franka Blajchmana było świadectwem odporności polskiego narodu i amerykańskiego ideału, że każdy kto ma duże marzenia, może wznieść się na wyżyny – bez względu na to, od czego zaczynasz„.
i najlepsze na koniec:
B. Netanyahu – premier Izraela powiedział na spotkaniu w Warszawie: „Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem
Podsumowując:
– zmuszono nas do organizacji wojennej konferencji na naszym terytorium (na koszt polskich podatników), na której nas opieprzono, że nie zwracamy amerykańskim Żydom mienia żydowskiego i pochwalono Żyda z UB, który mordował Polaków.
Takiego czegoś nie było nawet za rządów tego przeklętego PO!
Na polskiej ziemi pozwalamy na ustawkę – na wstępną organizację wojny z Iranem. Przypominamy, że Iran nie uznał rozbiorów Polski i podczas II WŚ udzielił Polakom schronienia – w Isfahanie jest polski cmentarz i kaplica.
Czy robienie sobie wroga z Iranu jest zgodne z polską racją stanu?
NIE!
W kwestii 447
Narracja Izraela jest taka:
– Polska mordowała Żydów i zabrała im mienie a teraz nie chce zwrócić
Polska powinna odpowiedzieć:
– Żydzi mordowali Polaków służąc UB/SB pouciekali do USA i Izraela i tam otrzymali schronienie czego dowodzą ARCHIWA IPN
– mamy ustawę reprywatyzacyjną i zwróciliśmy mienie prawowitym właścicielom,
– mocą umowy z 16 lipca 1960 rząd USA przejął na siebie wszelkie roszczenia własnych obywateli i zobowiązał się, że nie będzie wysuwał, ani popierał żadnych dalszych roszczeń
[nie]Rząd PiS:
– oddaje archiwa IPN
– blokuje reprywatyzacje
– milczy ws. 447
Jest tyle przesłanek aby stwierdzić, że PiS zdradził Polskę. Po prostu wygląda na to, że te 200 mld USD będzie chciał wypłacić.
Czy można się jeszcze uratować?
– odsunąć PiS od władzy i postawić przed Trybunałem Stanu za zdradę 
– zagrać w drużynie UE/Niemiec, które chcą się pozbyć USA z orbity europejskiej oraz Chin, Turcji i Rosji, które mają interes w powstrzymaniu inwazji USA i Izraela na Iran, innymi słowy uwolnić dyplomację ze śmiertelnego uścisku USA i Izraela.

[…]

Komentarz Pana Prof. Jacka Bartyzela, pod którym nasza Redakcja może się podpisać: „Nie znajduję w historii drugiego takiego rządu, który by wciągał swój naród do wojny z państwem odległym o kilka tysięcy kilometrów, niemającym do nas żadnych pretensji terytorialnych ani sprzecznych interesów, przeciwnie – wykazującym i w przeszłości i obecnie życzliwe nastawienie, nadto, mimo swojego odmiennego wyznaniowo ustroju pozwalającego chrześcijanom żyć w spokoju i praktykować swoją religię, natomiast w interesie prawie tak samo odległego, jawnie rasistowskiego państwa plemiennego, którego klasa polityczna i zdecydowana większość ludności żywi do nas nieskrywaną nienawiść, systematycznie uprawia wobec nas przemysł pogardy, używa wszelkich możliwych środków nacisku, żeby ograbić nas pod pozorem rzekomych należności, i od którego jedyną rzeczą, jaką możemy spodziewać w „podzięce” za to, że staniemy po jego stronie będzie zepchnięcie nas w oczach świata w metafizyczne inferno ludobójców współwinnych (jeśli nie wręcz głównych sprawców) mordowania ludzi tej rasy kilkadziesiąt lat temu. To jest postępowanie tak bezrozumne, tak irracjonalne, że nie sposób tego nawet określić w kategoriach zwykłego zdrowego rozsądku.”

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/
16.02.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *