Strona główna > Polska > Anty-biały lord finansuje podróż imigrantów do Polski

Anty-biały lord finansuje podróż imigrantów do Polski

Lord Arthur Weidenfeld, urodzony w Austrii Żyd, ujawnił swoje plany* sfinansowania podróży 2.000 irackich i syryjskich chrześcijan do Polski.

a

To posunięcie nazwał sposobem „spłacenia długu” brytyjskim Quakersom i innym chrześcijanom, którzy pomogli mu opuścić kraj w czasie II wojny światowej.

Weidenfeld już opłacił lot 150 Syryjczyków do Polski. Tylko kilka części Iraku i Syrii są faktycznie pod okupacją ISIS, a poza tym, jest wiele bezpiecznych chrześcijańskich krajów na Bliskim Wschodzie.

Dlaczego Polska? Bo w ostatnich kilku miesiącach anty-biali postanowili, że Polska będzie następnym krajem na liście programu ludobójstwa białych.

Mimo że 69% Polaków mówi, że chcą swój kraj zachować ekskluzywnie dla białych ludzi, anty-biała klasa rządząca zdecydowała, że Polska pójdzie w ślady Europy zachodniej, Ameryki, Kanady, Australii i Nowej Zelandii.

Niektórzy uważają, że to jest żydowski spisek, i choć na pewno mają bardzo aktywną rolę, nie mówimy tu o pojedyńczej wrogiej rasie, religii czy ideologii politycznej. Anty-biali są w różnej postaci i formie, i najważniejsze jest to, że są anty-biali, a ludobójstwo białych jest ich ideologią.

Steve Goode

* https://archive.is/Gcrr7

Źródło: http://whitegenocideproject.com

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.