Strona główna > Zdrowie > ANTENA !!!

One thought on “ANTENA !!!

 1. „Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa”
  – Frederic Joliot-Curie:

  „Wdrażanie technologii 5G to eksperyment na ludzkości i środowisku naturalnym, a więc przestępstwo w świetle prawa międzynarodowego” piszą autorzy „MIĘDZYNARODOWEGO APELU o powstrzymanie 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej” podpisanego przez ponad 100 tysięcy organizacji ( w tym nasze Stowarzyszenie Klub Inteligencji Polskiej) i osób fizycznych ze 187 państw. Ten apel jest wszechstronnie udokumentowany ( około 123 przypisów i kilkadziesiąt linków do badań) badaniami niezależnych i nieskorumpowanych uczonych, wybranych spośród 10 tysięcy publikacji podważających korzystanie z sieci bezprzewodowych.

  Czy ta ustawa obok ustawy amerykańskiej 447 umożliwiającej żydom egzekwowanie od Polski 300 miliardów USD ( czyli bilion PLN) uświadomi Polakom, że w Polsce toczy się wojna ?

  Jest to cicha wojna za pomocą:

  • pieniądza i złodziejskiej ekonomii korporacyjnej rujnującej Polaków finansowo,
  • prawa, które staje się coraz bardziej opresyjne dla Polaków, uniemożliwiając dochodzenie praw obywatelskich we własnym kraju i pozbawiające ich dochodów i majątku pod byle pretekstem,
  • zatruwania żywnością sprowadzaną z zagranicy i wymuszanie na polskich producentach używania trujących pestycydów, antybiotyków i hormonów w paszach;
  • zatruwania żywnością genetycznie modyfikowaną, zarówno bezpośrednio w żywności, jak i w paszach dla zwierząt inwentarskich;
  • zatruwanie lekami farmaceutycznymi i szczepionkami, zwłaszcza noworodków,
  • medycyną, która rozwija przemysł chorobowy dla zysku nielicznych, kosztem cierpienia i skracania życia Polakom;
  • chemii gospodarczej i kosmetyków, jak np. pasta do zębów z fluorem;
  • opryskami chemtrails z samolotów, którymi opryskuje się ludzi jak szkodniki owadów, niszcząc przy tym Ekosytem w którym żyjemy;
  • szczególnie zaś za pomocą smogu elektromagnetycznego, przede wszystkim z sieci bezprzewodowych.

  Tych, którzy świadomie i/lub z egoizmu oraz chciwości, te szkodliwe działania zaplanowali, wdrożyli i realizują, a w szczególności w ustanawianiu ludobójczych rozwiązań prawnych, należy traktować jak żołnierzy wrogiej armii.

  Skutki w tej cichej wojnie w postaci zmniejszania się ludności Polski, są już większe niż w II wojnie światowej. Kilka milionów wyjechało z „dobrobytu” III RP do innych krajów, w tym część już na stałe, nie mogąc znaleźć godziwych warunków do życia i pracy w Polsce.

  Świadczy też o tym jeden z największych w świecie spadków rozrodczości Polek. Około 10 lat temu w klasyfikacji rozrodczości w skali światowej ze wskaźnikiem 1,23 dziecka na kobietę ( reprodukcja prosta czyli utrzymanie populacji na niezmienionym stanie wymaga 2,1 dziecka na kobietę) Polska znalazła się na 212 miejscu na 224 kraje świata.

  GUS utrzymując populację polski od 30 lat na niezmienionym poziomie ewidentnie kłamie, ponieważ po cichu uzupełnia się ludność Polski Ukraińcami, przybyszami z Izraela i innych krajów, którzy nie są Polakami, a pozostały niedobór ukrywa. Dane GUS ze ostatniego spisu powszechnego „rozjechały” się zupełnie z publikowanymi statystykami i są ukrywane. W skali społeczności lokalnych w parafiach i gminach to widać, że znacznie więcej umiera niż się rodzi.

  W wyniku wymienionych procesów podtruwania Polaków, przyśpiesza zachorowalność na różne choroby i umieralność. Pośpiech z wprowadzeniem 5G ma widocznie te procesy zdecydowanie przyśpieszyć.”

  Redakcja KIP

  Fragment zaczerpnięty z materiału źródłowego :

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/klamstwa-rzadu-i-protesty-samorzadow-i-organizacji-spolecznych-przeciw-ustawie-5g/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.