Strona główna > Świat > Anonymous : Co oni dla nas przygotowują ?

Anonymous : Co oni dla nas przygotowują ?


Do czego oni nas przygotowują ? Czy to już wkrótce nastąpi globalna masakra, III Wojna Światowa ? Wiele symptomów militarno-politycznych, niestety, na to wskazuje ?

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

SUPLEMENT VIDEO

Oznaki czegoś biblijnego !

Opublikowany 7 sierpnia 2018


4 thoughts on “Anonymous : Co oni dla nas przygotowują ?

 1. a czego dobrego mozna sie po spodziewac po szatanie i jego ziemskich pomocnikach???
  Ludzie masowo, na swiatowa skale , odrzucili Boga , ( bo im nie odpowiadaja Boze wymagania ) i pozostawili swe zycie ‚na lasce” Jego wroga .
  Wkrotce poznamy ‚milosierdzie’ i ‚laske ‚ szatana i jego najemcow.
  Boze mniej nas w swojej opiece.

 2. Szatan potrafi tak zwodzić i manewrować że ci na szczycie piramidy mają mniejszą wine jak wykonawcy i zwodziciele od brudnej roboty a dół jest tak zdeprawowany ze przecietny kowalski poniesie wine za wszystkich na sądzie ostatecznym i każdy swoją z osobna, czyli wszyscy poniosą jednocześnie wine wszystkich i każdy z osobna własną

  1. ‚Ci na Gorze ‚wiedza, ze od tzw ‚brudnej roboty’ maja stada tzw. order followers, ( wykonujacych rozkazy) , czyli zwyklych ludzi, ktorzy ze strachu , obojetnosci lub glupoty, beda robic to, co im ‚ci na Gorze’ kaza, nawet jezeli jest to sprzeczne z ich (tymi na dole) zasadami moralnymi..
   Ale Pan Bog kazdego z nas bedzie rozliczal osobno, indywidualnie i kazdy poniesie kare za swoje wybory, swoje grzechy przeciw Panu Bogu I Jego przykazaniom.

 3. Ludzie gdzie nadzieja i wiara wasza ? Nie żyjcie samą wojną jak sataniści ,oni są od tego, my jesteśmy od kochania bo z miłość Boga tu przybywamy, by pokazać panu tej ziemi, że Bóg jest i czeka.i nie przeminie miłość jego do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *