Strona główna > Bez kategorii > Anglikański „arcybiskup” Canterbury wezwał chrześcijan do tolerancji sodomitów

Anglikański „arcybiskup” Canterbury wezwał chrześcijan do tolerancji sodomitów

Komentarz: Redakcja SS rekomenduje panu druidowi Rowanowi Williamsowi skierowanie apelu do chrześcijan o przyspieszenie ich sodomizacji  słowami jego niezapomnianego towarzysza-humanisty Lolka SuperStar, które brzmiały:

„Nie lękajcie się!”. Sukces zapewniony!

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id13161.html

Data publikacji: 2.07.2012

Tłum. RX

Syn otchłani Rowan Williams

Głowa „kościoła” anglikańskiego, „arcybiskup” Canterbury Rowan Williams, chce żeby chrześcijanie zmienili swój stosunek do homoseksualizmu, pisze www.sedmica.ru

Większość ludzi już przywykła do istnienia „związków jednopłciowych”, jedynie „kościół” (?!) „drapiąc się po głowie próbuje zrozumieć co o tym myśleć”, powiedział „arcybiskup” Canterbury podczas pogadanki z młodzieżą. Wielu chrześcijan doznaje silnych uczuć negatywnych jeśli chodzi o homoseksualizm. Dyskusje na ten temat wywołują wstyd, zakłopotanie i obrzydzenie, stwierdził z żalem „arcybiskup”. Według jego opinii uczucia te mogą świadczyć „o niezrozumieniu i braku tolerancji”. „My jako kościół powinniśmy pokonać nasze uczucia związane z tą kwestią”- uważa Williams.

Towarzysze humaniści, żyd-illuminat Ratzinger-Tauber i druid-illuminat Williams wspólnie wykuwają autostradę do piekła

Wcześniej „arcybiskup” wypowiadał się za „wyświęcaniem” sodomitów na „kapłanów” i „biskupów” z zachowaniem życia w celibacie. Do „kościoła” anglikańskiego należy około 25 milionów Brytyjczyków. W różnych krajach świata anglikanizm wyznaje 77 milionów ludzi.

W latach 90-tych XX wieku „kościół” anglikański przyjął politykę „otwarcia na świat”.

W roku 1994 stało się możliwe „wyświęcanie” kobiet na „kapłanki” a od 2008 roku trwają dyskusje w sprawie kobit-„biskupek”.

 

 

 

Jak ci było?
Jeśli tobie było dobrze to i mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.