Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Anglia miała szanse zapobiec II WŚ, celowo jej nie wykorzystała. Dr Henry Makow

Anglia miała szanse zapobiec II WŚ, celowo jej nie wykorzystała. Dr Henry Makow

W sierpniu 1938 r. Niemiecki Sztab Generalny poinformował Brytyjczyków, że są gotowi, by obalić Hitlera. Wszyscy Brytyjczycy musieli stawić czoło żądaniom Niemiec co do Hitlera, zamiast tego w Monachium przekazali  mu Czechosłowację, jest to kolejny  dowód na to, że Hitler był agentem Iluminatów.

(Admirał Wilhelm Canaris: czy ten gest ręki jest wytłumaczeniem potulności niemieckich generałów?) 

„Ogólnie rzecz biorąc, nikt nie zrobił więcej szkód dla teraźniejszość i przyszłość rasy białej niż Adolf Hitler. „- Geoff Ferguson

” W polityce nic nie dzieje się przez przypadek. Jeśli tak się stanie, możesz założyć, że zostało to zaplanowane w ten sposób. ” Franklin Delano Roosevelt

„Przygotowano nawet panel psychiatrów pod przewodnictwem wybitnego prof. Dr. Karla Bonhoeffera, który by zaświadczył, że Fuhrer jest szalony, aby mógł zostać unieruchomiony w psychiatryku …

„Na początku września” [szef sztabu, gen. Franz] Halder napisał: „podjęliśmy kroki w celu uwolnienia Niemiec od tego szaleńca.”(156)

Henry Makow

W maju 1938 roku, kiedy Hitler ogłosił zamiar inwazji na Czechosłowację, niemiecki sztab generalny obawiał się wojny światowej, która zniszczy Niemcy, postanowili umieścił Hitlera w szpitalu psychiatrycznym, potrzebowali tylko potwierdzenia z Anglii, że pomogłoby to Czechosłowacji, Brytyjczycy zaś ucichli, zamiast zająć stanowisko, sabotowali opór Niemiec wobec nazistowskiej zarazy.

Ludwig Beck, szef niemieckiego Sztabu Generalnego, zauważył: „Ulegając Hitlerowi, brytyjski rząd straci dwóch głównych sojuszników, Sztab Generalny i naród niemiecki”.

Zniknęła najprostsza i najlepsza okazja, by uniknąć nieszczęścia. Iluminaci chcieli wojny światowej, aby zwiększyć swoją władzę i bogactwo oraz zniszczyć Niemcy przed ich satanistycznym rządem światowym. Iluminaci nie zamierzali pozwolić na obalenie ich stworzenia, Adolfa Hitlera.

„Musicie zrozumieć, że ta wojna nie jest przeciwko Hitlerowi czy narodowemu socjalizmowi” – cytuje Churchilla – „ale przeciwko sile narodu niemieckiego, która ma zostać rozbita raz na zawsze, bez względu na to, czy jest ona w rękach Hitler lub jezuickiego kapłana. ” (Emrys Hughes, Winston Churchill, Jego kariera w wojnie i pokoju s. 145)

Admirał Wilhelm Canaris, szef Abwehry (wywiad wojskowy), był częścią spisku mającego na celu obalenie Hitlera, opisanego w Hitler’s Spy Chief Richarda Bassetta : The Wilhelm Canaris Betrayal (2012 ) . str. 150-160.

Canaris i Generał Beck wysłali Ewalda Von Kleista do Londynu 21 sierpnia, gdzie spotkał się z Robertem Vansittartem, głównym dyplomatą, doradcą rządu. Kleist powiedział mu, że Niemcy planują inwazję na Czechosłowację 30 września 1938 roku. Gdyby Anglia narysowała linię w piasku, generałowie mieli plany zakończenia reżimu nazistowskiego. Plany te były bardzo zaawansowane. Ale wszystko, co Kleist mógł zabezpieczyć, było ogólnym stwierdzeniem Winstona Churchilla, który jeszcze nie był w rządzie.

Niemniej jednak plan był kontynuowany. Richard Bassett pisze: „Kilku generałów dowodzących wojskiem zostało przygotowanych na przystąpienia do konspiracji, 14 września generał Von Witzleben, dowódca rejonu Berlina, porozumiał się z gen. Franzem Halderem (nowym szefem sztabu) i innymi, aby aresztować Hitlera jak wróci z Berchtesgaden do stolicy.

Hrabia Helldorf, szef berlińskiej policji, aresztował przywódców innych partii, podczas gdy generał Hoeppner, dowodzący Trzecią dywizją pancerną, maszerował na Berlin z sygnałem od Witzlebena. Hrabia Brockdorff-Ahlefeld, dowódca garnizonu w Poczdamie, będzie wspierał Witzlebena, a hrabia Fritz von der Schulenburg, syn byłego szefa sztabu niemieckiego księcia, zabezpieczył sektor rządowy w Berlinie … „(156)

(Chamberlain)

Jednak cały spisek był oparty na Anglii, twierdząc, że będzie interweniować w przypadku niemieckiego ataku na Czechosłowację. Ale zamiast zająć stanowisko, Chamberlain ogłosił 14 września, że ​​poleci do Berchtesgaden, aby spotkać się z Hitlerem. W tamtych czasach mężowie stanu nie latali na spotkania, Chamberlain nigdy wcześniej nie latał.

Zadziwiający był fakt, że Chaberlain był gotów do wyjazdu kolejnego dnia rano, Hitler natychmiastowo zaakceptował wizytę, nietypowy był również wylot prywatnym samolotem, który był niezmiernie drogi.

Kiedy Canaris usłyszał wiadomości na kolacji, stracił apetyt. „Co, on … odwiedza tego człowieka?” Zawołał Canaris. Wielu wybitnych Niemców było przerażonych. Zamach został przełożony na czas nieokreślony. Jak mogli obalić Hitlera, gdy bez wysiłku zastawiał im drogę?

Decyzja Chamberlaina, by odwiedzić Hitlera, uratowała przyszłego zbrodniarza oraz jego bandę przed natychmiastowym aresztowaniem. Wydawca David Astor napisał, że brak działania w sprawie misji Kleista był „najsmutniejszą straconą szansą uniknięcia całego piekielnego doświadczenia drugiej wojny światowej”. ( Balliol Record , 1982)

Richard Bassett pisze: „Canaris … otworzył swoją rękę przed Brytyjczykami i oni … zdradzili … cały jego fortel … (162)

Canaris jest często opisywany jako „przebiegły, stary lis”, ale najwyraźniej nie miał całkowitego obrazu sytuacji, Żydowska bankowość iluminatów z Londynu chciała światowego pożaru. Hitler był ich agentem.

Bez względu na to, co zrobili Brytyjczycy, dlaczego Canaris i generałowie nie działali niezależnie? Dlaczego po prostu nie obalili Hitlera? To rozbroiłoby światowe napięcia i uratowało 60 milionów istnień ludzkich. Canaris i generałowie mogli być związani z Iluminatami. Mogli być masonami i szukali przywództwa w Londynie. Podobno istniała gałąź niemieckiej masonerii, która nie została zamknięta przez Hitlera. Ci ludzie mogli zostać zdradzeni przez swoich mnichów w Anglii.

Canaris miał związki z bankierami Illuminati i handlarzami broni, takimi jak Basil Zaharoff. Na jednym poziomie w Abwehrze słusznie służył sprawie nazistowskiej, ale na innym poziomie Canaris ciężko pracował, aby zapewnić zwycięstwo aliantów. Dostarczył zaawansowane ostrzeżenia o każdym ataku nazistowskim. Cenzurował raporty wywiadowcze zarówno o słabościach Aliantów, jak i o mocnych stronach, takich jak skompromitowana komunikacja i agenci (Double Cross System).

Hitler był niewątpliwie świadomy, że Canaris był zdrajcą, ale Hitler sam był zdrajcą . Gdy szef SD (organ wywiadu, kontrwywiadu i służby bezpieczeństwa SS), Reinhard Heydrich, zamierzał zaaresztować Canarisa, Brytyjczycy zamordowali go. Heydrich był jedynym wysokim funkcjonariuszem hitlerowskim, który kiedykolwiek został zamordowany .Czescy agenci zranili go, a według żony Heydricha lekarze Hitlera go wykończyli.

Masoneria może kontrolować światowe służby wywiadowcze. Ale te usługi, i ogólnie masoneria, działają na zasadzie „niezbędnej wiedzy”. Ich członkowie nie wiedzą, że Hitler służył sprawie brytyjskiej. W ten sposób Wilhelm Canaris, który został powieszony przez gestapo w 1945 roku.

Ludzkość jest w zgubnym uścisku bankierów centralnych – iluminatów. Druga wojna światowa jest zwykle przedstawiana jako walka o uratowanie „cywilizacji” przed nazistowskim barbarzyństwem. Wojna miała bowiem w sobie satanistyczny cel, przerażającą degradację ludzkości, której celem było wyolbrzymienie tyranii bardziej subtelnej niż naziści, ale nie całkiem innej.

Źródło:  https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 18.01.2019)

Tłumaczenie: Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/18/anglia-miala-szanse-zapobiec-ii-ws-celowo-jej-nie-wykorzystala-dr-henry-makow/

http://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.