Strona główna > Świat > Angielski piłkarz oskarżony o antysemityzm i rasizm za wpis o Rothschildach. Grozi mu zawieszenie w rozgrywkach

Angielski piłkarz oskarżony o antysemityzm i rasizm za wpis o Rothschildach. Grozi mu zawieszenie w rozgrywkach

Angielski piłkarz Tom Pope został oskarżony o antysemityzm i rasizm. Grozi mu zawieszenie w rozgrywkach. Piłkarz zamieścił na Twitterze wpis, w którym odpowiedział na pytanie o wynik ewentualnej III wojny światowej w związku z konfliktem USA-Iran. „Atakujemy Iran, potem Kubę, potem Koreę Północną, potem Rothschildowie zostają koronowanymi czempionami każdego banku na planecie” – napisał Pope.

Angielski Związek Piłki Nożnej poinformował w środę (5.02.2020), ze w związku z tym wpisem Pope został oskarżony o naruszenie obowiązujących zasad, ponieważ jego tweet „zawierał odniesienie, bezpośrednie lub sugerujące, do rasy i/lub religii i/lub pochodzenia etnicznego”. Wpis stał się przedmiotem dochodzenia zarówno związku piłkarskiego, jak i klubu piłkarskiego Port Vale, którego Pope jest graczem.

Piłkarz usunął wpis i oświadczył, że nie był świadomy, iż może być on postrzegany jako antysemicki. Zapewnił też, że nie wiedział, iż Rothschildowie są Żydami. „Jeśli kogoś obraziłem, chciałbym bardzo przeprosić, ponieważ to nigdy nie było moim zamiarem” – powiedział Pope.

Piłkarz stanowczo odrzuca też zarzuty o rasizm. „Rasizm? Oni są właścicielami tych cholernych banków! Nie ma tu żadnej rasowej złośliwości, a każdy powiedziałby to samo! Nie stawałem po żadnej stronie. Po prostu powiedziałem, że są właścicielami banków i to wszystko! Koniec historii. Nic więcej już nie mówię” – napisał Pope na Twitterze.

Mój komentarz: Sprawa wydaje się absurdalna, ale pokazuje jak na dłoni, czym jest tzw. walka z antysemityzmem. To po prostu metoda gnojenia ludzi, którzy krytycznie wypowiedzą się na temat Żydów. Tom Pope zasugerował, że Rothschildowie zyskają na wojnie jako właściciele banku. Tym samym popełnił „antysemicki grzech”, ponieważ nie wolno mówić, że Żydzi mają władzę nad finansami i zarabiają na wojnie. Mówienie o tym, to tzw. powielanie antysemickiego stereotypu i należy to zwalczać. Faktem jest, że Rothschildowie są właścicielami potężnego banku. Faktem jest, że banki zarabiają na konfliktach zbrojnych. Ale tego mówić nie wolno, bo – wicie, rozumicie – to jest antysemityzm, który prowadzi do Holokaustu. Taka obowiązuje wykładnia, o której obszernie piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.

Źródło informacji i cytatów: Times of Israel, Twitter

źródło: https://wprawo.pl/angielski-pilkarz-oskarzony-o-antysemityzm-i-rasizm-za-wpis-o-rothschildach-grozi-mu-zawieszenie-w-rozgrywkach/

 

4 thoughts on “Angielski piłkarz oskarżony o antysemityzm i rasizm za wpis o Rothschildach. Grozi mu zawieszenie w rozgrywkach

  1. Ten zawodnik ma otwarty umysł nie żyje w Matrixie.Gdyby 99% ludzie miało takie myślenie bylibyśmy w zupełni innym położeniu.

  2. hehehe wylazł ból du…y. Niestety oni uwarzają się za żydów ale tak naprawdę nimi nie są. chazarowie satanisci i talmudysci podszywający sie po prawdziwych zydow. Rodowici zydzi sie rotchildow wypieraja i nie przypisuja sie do nich, wrecz wsydza sie za nich.

    1. Oni nie podszywają się pod żydów tylko nimi są.żyd to edomita,chazar i wyznawca szatańskiego Talmudu.Jedno jest pewne:oni nie są Narodem Wybranym,tylko się pod ten Naród Wybrany podszywają (ukradli tożsamość)i łupią wszystkich naiwniaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.