Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Anatomia sukcesu Żydów

Anatomia sukcesu Żydów

imagesCAFNDB4AUjemne wpływy Żydów na zachodnia cywilizacje, są od dawna obserwowane z rozmaitych punktów widzenia. Zasadniczo ideolodzy żydowscy, zawsze zalecali narodom, wśród których żyli, wolność, równość, tolerancje i rządy reprezentatywne. W ramach tolerancji kładzie się duży nacisk na wyzbywanie się nacjonalizmu i twierdzi się fałszywie, ze nie ma możliwości łączenia nacjonalizmu z patriotyzmem. W tym samym czasie, postawa Żydów w stosunku do własnego nacjonalizmu wygląda zupełnie inaczej. Obserwatorzy żydowskiego środowiska stwierdzają, ze Zydzi są „superetnocentryczni” lub „hiperetnocentryczni,” czyli innymi słowami, przesiąknięci sa wlasnym skrajnym i egoistycznym nacjonalizmem, który jest zupełnym przeciwieństwem tego, co zalecają oni nie-Zydom. Właśnie nieuczciwość w tym względzie, jest bardziej brana Żydom za złe, niż forma ich nacjonalizmu, w którym głownie przewodzą ekstremiści.

Jak typowo w stosunkach z nie-Zydami, Żydzi stosują podwójna lojalność  i dwulicowość.  Kultywują oni obronę tożsamości własnej, za wszelka cenę, podczas gdy sami oni, niszczą pamięć narodowa i tradycje innych, którymi manipulują i na których maja często wielkie wpływy. Skuteczną działalność Zydow umożliwia im nie tylko głęboki etnocentryzm, talent i wyrobiona inteligencja ( zwykłe cwaniactwo/Polonuska ), ale jednocześnie bardzo mocna psychologiczna intensywność, sprzężona z agresywnością. Dzięki tym cechom Żydzi wiele razy potrafili stwarzać bardzo sprawne grupy nacisku intelektualnego, politycznego jak i ekonomicznego. W rezultacie Żydzi mieli wielki wpływ na kształtowanie sie zachodniej cywilizacji, zwłaszcza od rewolucji francuskiej. Profesor Kevin MacDonald, University of California, Long Beach, poświęcił wiele lat pracy na uporządkowanie wiedzy na ten temat.

Gruntowne opracowania MacDonalda jasno określiły działalność Żydów na tle historii. Kościół od początku swego istnienie był atakowany i musiał bronić się przed żydowska siła ekonomiczna i polityczna. W Hiszpanii, na przykład, Zydzi nawrocjeni na Chrzescijanstwo, utrzymywali nadal powiązania handlowe i rodzinne z nie-nawroconym Żydami i tym spowodowali 250 lat inkwizycji, która podstawowo, byla akcja obronna, przeciw ekonomicznej i politycznej dominacji tych układów niby  nawróconych z nie nawróconymi Zydami. Żydzi byli, jak wiemy, zasadniczym elementem w rewolucji bolszewickiej i w stworzeniu samego Związku Sowieckiego, którego pozostali elita intelektualna do okresu po Drugiej Wojnie Swiatowej. Zydzi byli w ogniskowej uwagi ogółu w czasie okresu narodowego socjalizmu w Niemczech, w czasie którego nie tylko byli oni ofiarami ale również oprawcami. Po roku 1965, w USA, Żydzi byli przywodcani rewolucji kulturalnej włącznie z rewolucja seksualną, oraz  w dużej mierze byli oni sprawcami masowej migracji ludzi nie-bialych do krajów zaludnionych przez Europejczykow. Zdominowanie mediów i polityki amerykańskiej przez neokonserwatystow-sjonistow pod rządami Busha doprowadziło do zatargu zbrojnego USA ze światem muzułmańskim, a w szczególności ze światem arabskim.

Wiadomo ze w roku 1950 Londyn był jednym z najbezpieczniejszych miast na świecie, a natomiast dzisiaj z początkiem dwudziestego pierwszego wieku, Londyn jest jednym z najbardziej niebezpiecznych i nawiedzanych zbrodnia miejsc na świecie, podobnie jak Nowy York. Sa to slutki dzialanosci zapoczątkowanej za czasów Republiki Weimarskiej, kiedy miliarderzy żydowscy ufundowali w Frankfurcie Instytut Socjologii i pod wodza Frantz’a Boas’a stworzyli żydowska wersje antopologii, krytyczna wobec istniejacych srodowisk ludnosc jednolitej. Boas zalecał bardzo skutecznie tworzenie spoleczenstw nie-jednolitych, co tez stało się dzięki silnemu poparciu Zydow, w formie masowej migracji ludności nie-bialej z Trzeciego Świata, do krajow zamieszkałych przez Europejczyków.

Ideologia neokonserwtyzmu byla stworzona przez trockistow nawróconych na syjonizm, wtedy kiedy było oczywiste, ze epoka socjalizmu, zwłaszcza w formie komunizmu, mija. Permanentna wojna nadal jest postawa strategii, ale tym razem nie o komunizm ale o „demokracja.” Naturalnie jest to celem trudnym do zrealizowania.  Marksistowska „walka klas” została zastąpiona równie niejasnym sloganem jakim jest „wojna z terrorem.”  W ideologii trockizmu i neokonserwatyzmu Zydzi odegrali podstawowa role, pomimo tego ze są oni przesiąknięci ich własnym etnocentryzmem czyli skrajnym nacjonalizmem.

Syjonizm okazał się być bardzo ważnym i skutecznym ruchem intelektualno-politycznym naszych czasów. Sukces syjonizmu opiera się w dużej mierze na sukcesie propagandowym fałszywego mitu „Holokaustu,” według którego, Żydzi sa jedyna liczącą się ofiara ludobójstwa w dwudziestym wieku. Faktycznie ze stu osiemdziesięciu milionów zamordowanych ludzi w tym „stuleciu śmierci” tragedia żydowska reprezentuje poniżej trzech procent globalnej cyfry ogółu ofiar. Żydowski „kult zagłady i zemsty” jednoczy dziś Żydów religijnych z ateistami.

Syjonizm jest dobrym przykładem skutecznego działania Żydów by zaspokoić ich ambicje. Profesor MacDonald wyszczególnił podstawowe elementy działalności żydowskiej. Widzi on jako cechy główne, wyrobiona inteligencja, etnocentryzm, wzajemne poparcie, psychologiczna presje, napastliwość i często fanatyzm. W oparciu o te cechy,  włącznie z poczuciem wyższości i akumulacją bogactwa, Zydzi tworzą docelowe i bardzo skuteczne grupy nacisku, do działania na kluczowym polu mediów i polityki, w czasie obecnej rewolucji informacji i dezinformacji.

Prasowe imperium Szechtera – Michnika jest dobrym przykladem tego zjawiska. Michnik demoralizuje i dezinformuje inteligencje polska, a Urbach – Urban zeruje swoja pornografia i chamstwem na najniższych instynktach. Powodzenie obu tych propagandzistów jest dobrym przykładem kariery żydowskiej na polskim terenie, w ramach powyżej opisanej anatomii sukcesu Zydow. Jeszcze większy zasięg ma ona w USA i innych krajach.

Za:http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=75

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.