Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Analiza teczki dr Huberta Czerniaka

7 thoughts on “Analiza teczki dr Huberta Czerniaka

 1. Stanisław kupcie mi mieszkanie Michalkiewicz, ideolog koncesjonowanej „prawicy” w

  – 43:31 s.: „… nie wiem co Konfederacji szkodzi, a co jej pomaga”,

  -46:47 s.: „jak ktoś chce się ruchać to będzie ruchnięty”

  https://www.youtube.com/watch?v=_W3Ina2mabM

  i kolejne odloty najjaśniejszego autorytetu super mega hiper „antysystemowej” prawicy III RP:

  „Najwyższy czas, żeby doktor Hubert Czerniak przestał być ważnym elementem Konfederacji”

  https://www.youtube.com/watch?v=34sHGVGyjXo

  Ludzie, przestańcie wpuszczać takich reżimowych troglodytów na swe kanały YT. To utuczeni na polskiej niedoli eksperci od pieprzenia w bambus i sprzedawania makulatury okradając państwo z VATu.

  A Konfederaci jak chcą wygrać wybory, to niech się zgłoszą po porady do Macieja Maciaka z cw24 a nie na kolanach robią dobrze opętanemu patlewiczowi. To rak internetów. W jego przypadku medycyna już jest bezradna. Tu potrzeba księdza, egzorcyzmów, a nawet i weterynarza.

 2. Byłam początkującą studentką, gdy komuniści strzelali w grudniu 1970. Pamiętam doskonale co się działo i jestem ostatnią osobą, która by broniła ZOMO ale smarkacze nie mający pojęcia o tamtych czasach krytykują dziś przyzwoitych ludzi siedząc w ciepełku przy ekranie komputera.Ciekawe, czy wówczas nie zapisaliby się klubu sportowego wojska czy milicji, gdyby chcieli uprawiać wyczynowy sport i mieć wsparcie materialne, prawo jazdy też robiło się głównie w ośrodkach LOK.
  Poznacie ich nie po mowie a po czynach, dr. Czerniak swoim życiem zaświadczył o patriotyźmie, uczciwości i poświęceniu dla pacjentów. Póki co Patlewicz, absolwent wydziału gier i zabaw, bo taką ksywę ma ten kierunek dla mniej rozgarniętych, niczym się nie wykazał, bo w książkach pisze półprawdy (kiedyś w debacie w realu24 L.Żebrowski skrytykował głupoty jakie pan P.produkuje) i dziwnym trafem idzie do IPN i bada teczkę akurat Huberta Czerniaka, kto mu ją podsunął i dlaczego akurat jemu ?
  Dr Czerniak naraził się Big Pharmie krytykując toksyczność szczepionek, kalendarz szczepień i co gorsza źle się wypowiadał o jakimś amerykańskim leku, który wyparł dobry lek sprowadzany z UE.Propaguje zdrowy styl życia, to nie podoba się tym co chcą żyć z chorób.
  Doktor wyjaśnił, ze był w Czarnogórze i miał wyłączony telefon ale nie przeszkodziło to urządzić w MN kapturowego sądu nad Czerniakiem, bez jego wysłuchania. Przykre, że kolejny, szanowany dotąd przeze mnie dziennikarz p. Michalkiewicz brał udział w tej hucpie. Podejrzewam, że wśród darczyńców na zakup mieszkania byli jacyś ludzie z koncernów i teraz musi się zrewanżować, a może jest agentem, który właśnie teraz został użyty do rozwalenia prawicy. Michalkiewicz też kiedyś wyjeżdżał na Zachód w czasach, gdy było trudno paszport, później pan prawnik handlował winem, może Patlewicz przyjrzy się i p.Michalkiewiczowi. Nagle objawił się Kolonko z nową partią, nic nie dzieje się przypadkowo, POPIS nie chce oddać uzyskanej w Magdalence władzy, a dr Czerniak ostro krytykował żydowskie, bezpodstawne roszczenia więc tym gorzej dla doktora i prawicy, która go popiera.

 3. Nie ma co się przejmować facetem na pilota o nazwisku Patlewicz, to dno i kilometr mułu.

  Mnie bardziej martwi Michalkiewicz, który bądź co bądź ma ugruntowaną pozycję i swoje, dosyć liczne stadko wyznawców.
  Ten oto bajarz, z uporem maniaka powtarza że przed chrztem tutaj nic nie było (to także filozofia Patlewicza) i basta, a kto pyta ten ub-ek, wróg kościoła i heretyk.
  To bardzo niebezpieczne, a wręcz śmiertelnie szkodliwe stwierdzenie dla naszego narodu, bowiem jak wszyscy wiemy zarówno przyroda, jak i polityka nie znoszą próżni, a co za tym idzie pustki w sercu europy przed 966 rokiem. Próbę zagospodarowania tej próżni mieliśmy w Ziarnie o ile nie się nie mylę w kwietniu tego roku…

  No wiec skoro nie było na tych ziemiach pra-przodków Polaków, to może był tutaj mityczny kraj Polin, prawda panie Staszku ?

  To teoria spiskowa, oraz spekulacja z mojej strony, ale nagłe uaktywnienie się opluwaczy słowiańszczyzny i ich zmasowane ataki na zwolenników pra-polski zapalają czerwone światło alarmowe.

  1. Mnie również przeważnie, nie do końca przekonywało to , co głosił w swych felietonach pan redaktor Michalkiewicz…

   A często zapalała mi się ostrzegawcza czerwona lampka.

   Szczególnie, kiedy z uporem maniaka negował Naszą Historyczną Kulturę Słowian sprzed 966 roku

   I jeszcze ten styl wypowiedzi utrzymany w konwencji ironiczno prześmiewczej…

  2. Śmierdzisz pajacu tym samym gównem co kryminalista MKTV, Potocki i reszta konfidentów bezpieki. Kogo chcesz nabrać te podobne komentarze pisane pod różnymi nickami?

 4. Żydowskość Szmula Michalkiewicza.

  1. Fizyczna:
  – trójkątny obrys oczu a la Mosze Dajan,
  – brwi wysoko ponad oczyma, o zarysie łuku a la Marek Edelman,
  – szeroki odcinek pomiędzy ustami a nosem,
  – długi nos,
  – wyraz oczu: nieszczery, beznamiętny, przebiegły.

  2. Mentalna:
  – złotoustość,
  – katolickość na pokaz (rozwodnik, liberalny rewolucjonista),
  – żydowska”mundrość”, która zna się na wszystkim (wszystkologia) i wszystkich poucza,
  – bezemocjonalność przy omawianiu żywotnych spraw polskich,
  – nagminne posługiwanie się cynizmem i drwiną przy braku budujących recept uzdrowieńczych,
  – liczne przyjaźnie i współpraca z Żydami (Stefan Kisielewski, Wojciech Ziębiński, J. Korwin-Mikke, Antoni Zambrowski, TV Republika),
  – awersja i unikanie współpracy z autentycznymi patriotami polskimi – ludźmi inteligentnymi, bezkompromisowymi (L. Bubel, doktor H. Czerniak, prof. A. Raźny, dr Zb. Kękuś),

  3. Polityczna:
  – nietykalny „opozycjonista” (dyskretnie chroniony przez swoich),
  – propagator destrukcyjnej ideologii liberalizmu (trucizna żydowska),
  – pokrywa milczeniem najważniejszy problem współczesnego świata: żydowski system bankowy i kreacja pieniądza!!!
  – pseudodziałania polityczne obliczone na fiasko, siejące chaos ideowy na scenie politycznej (działalność partii UPR),
  – daje skrytą ochronę syjonistycznej partii PiS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.