Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Analiza bolszewizmu i syjonizmu

Analiza bolszewizmu i syjonizmu

Tłumaczenie wypowiedzi autora książki Christophera Jon Bjorknes.

Zainteresowanie syjonizmem zaczęło się od pierwszej książki ALBERT EINSTEN IMITATOR. Publikując analizę Einsteina spotkałem się z zarzutem antysemityzmu, bo jak się okazało, zarzucając Żydowi rasizm jest się potraktowanym rasistowsko. Zaskakujące było odkryć, że A. Einstein opowiadał się za rządem światowym i państwem narodowym Izrael. To jest sprzeczność, bo dla Żydów był on nacjonalistą, ale dla nie-Żydów był internacjonalistą, co oznaczało komunizm. Do tego sprowadza się mesjanizm żydowski, że znosi monarchię zastępując ją rządem światowym  ze stolicą w Jerozolimie,   co jest równoznaczne z przejęciem ziem Palestyny. Z tą wizją Einstein zgadzał się.

Cały ten proces miał początek w pierwszej dekadzie XX w. Wówczas w Nowym Yorku wychodziło wiele gazet traktujących Rotszylda jako żydowskiego króla. Był to początek gromadzenia jego fortuny. Wiele zamożnych rodzin żydowskich inwestowało w jego ideę.

Kontynuacja całego przedsięwzięcia uwidoczniła się gdy w latach 70-ych Kurt Waldheim i ONZ uznali, że syjonizm jest postacią rasizmu i segregacji. Jednak pod presją syjonistów ten zapis został wycofany.

Za ostatnio czynione  kroki Trump zapewnił sobie wizerunek na monecie. Trwają przygotowania i opracowania wszelkich rytuałów i praw dotyczących nowej świątyni. Niektórzy rabini powiadają, że będzie ona zlokalizowana na niepewnym sejsmicznie gruncie.

O Izraelu mówi się, że z jednej strony jest bardzo komunistyczny, z drugiej – bardzo religijny. Katolicyzm głosił, że Jerozolimą powinien zarządzać kościół rzymsko-katolicki, bo powrót Żydów do Jerozolimy będzie oznaczać przyjście antychrysta. Muzułmanie podzielali ten pogląd. Jedni i drudzy przeciwni byli osadnictwu.

Przekonani o swej misji Rotszyldowie realizują przejmowanie Palestyny. Założono, że powinno nadejść dwóch  Moshia (bogów): jeden – prowadzący wojny, drugi – zarządzający królestwem. Jednym z nich jest Menahem Mendel Schneerson z Chabad Lubavitch.

Inicjatorem syjonizmu był Moses Hess. Polityczny syjonizm zaczął się  od Teodora Herzla. Głosił on potrzebę autoemancypacji Żydów, a następnie masową migrację do Izraela. W tym celu podjęta została propaganda syjonizmu politycznego traktowanego jako ruch polityczny, a nie religijny. Taką interpretacją zjednali sobie zwolenników wśród antysemitów, dbając o unikanie konfrontacji z kościołem katolickim i muzułmanami. Światowa diaspora żydowska miała powrócić do Palestyny.

Z pamiętników z podróży A. Einsteina jawi się on jako zatwardziały ksenofob popierający Hitlera, przekonany, że jedynym sposobem asymilacji Żydów jest silnie antysemicki rząd, który doprowadzi do ich segregacji. Według niego antysemityzm był bardzo pozytywnym zjawiskiem, tak jak niezbędnym było rozproszenie Żydów na całym świecie dla zostawienia swojego śladu. Sam wprawdzie ożeniony był z Serbką, a dzieci są pół-Serbami.

Żydzi twierdzą, że ich dusze różnią się od nie-żydowskich, stąd przeświadczenie o wyjątkowości ich przeznaczenia. Wyraźnie o tym mówił David  Ben Gurion w wywiadzie z 1962 r. opisując jak to świat ma wyglądać za 25 lat. Na ten wywiad zareagował listem Einstein nazywając Ben Guriona terrorystą. Musiał wtedy być pod wpływem środowisk tak myślących. Taki właśnie miał charakter. Swoje poglądy adaptował na modłę kręgów w jakich przebywał. Chwiejny człowiek, nie proponował własnych pomysłów, lecz powielał to co słyszał od innych. To był akurat okres ostrej nagonki na Żydów i bezpiecznie było przyjąć, że są wprawdzie źli żydzi, ale dobrzy też istnieją.

Panuje przekonanie, że Putin rozprawił się z oligarchami żydowskiego pochodzenia, co nie jest prawdą. Owszem, pozbył się ateistycznych, ale zastąpił tymi z Chabad Lubavitch pozwalając im bogacić się. Pozwoliło mu to  na współpracę z Izraelem. W telewizji rosyjskiej można było zobaczyć rabina z Chabad Lubavitch przedstawiającego się jako przyjaciel Rotszylda, honorowego członka Chabad.

Krąży powiedzenie, że Rotszyldom należy sprzyjać, w przeciwnym razie wywołają wojnę, albo rewolucję. Jako kontrolujący system bankowy i finansowy mają ogromny wpływ na bieg zdarzeń politycznych i ekonomicznych.

Chabad Lubawitch jest niezmiernie wpływowa. Gdy zostanie naznaczony nowy mesjasz, zdecydowanie ujawnią swoje możliwości. Mają zakazane obnoszenie się z władzą, ale naznaczenie mesjasza zwolni ich z tej powściągliwości.

Trump i jego zięć wspólnie modlili się przy grobie 7-ego rabina Schneersona. Wydaje się, że Netanyahu wręczy klucze nowemu mesjaszowi. Niedawno Trump zaciągnął pożyczkę u żydowskich bankierów. The Jewish National Fund (Żydowski Fundusz Narodowy) służy pomocą, ale ponagla w naznaczeniu mesjasza.

Może wydawać się zaskakującym, że Hitler bardziej oszczędzał rabinów, niż komuniści. Antysemiccy Niemcy umożliwili Schneersonowi wyjazd do Ameryki. Żydzi wierzą, że  on nadal żyje jako dusza, która zostanie poddana reinkarnacji.

Co chrześcijanie powinni wiedzieć, a ujęte jest  eufemistycznie w Talmudzie to zasada pełnej jawności (no hide laws –nic się nie ukryje) jak też  sformułowanie wpisane przez Sanhedryn, że chrześcijanom głowy będą odcinane.

(Koniec części 1-ej)

2 thoughts on “Analiza bolszewizmu i syjonizmu

  1. I co te mendy syjo-żydo-chazarskie chcą? Wszystkiego tym psychopatom mało i mało. Oby się świat jak najszybciej obudził, a budzi się na szczęście, i zrobił z tym ludzkopodobnym ścierwem porządek. To się nadaje tylko do likwidacji. Bez tego nie zazna świat spokoju. To moje spostrzeżenia po po kilkudziesięcioletnich studiach nad tymi psychopatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.