Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Amerykański senator: Dla Sorosa „państwo narodowe jest problemem”. Chce jednego rządu światowego

Amerykański senator: Dla Sorosa „państwo narodowe jest problemem”. Chce jednego rządu światowego

„Dla niego nie liczą się zwykli ludzie. Chce ich zniszczyć”.

Miliarder globalista George Soros działa by obalić kraje ceniące sobie politykę nacjonalistyczną żeby ustanowić globalny rząd, powiedział sen. Richard Black z Wirginii w niedawnym wywiadzie.

Pogardę Sorosa wobec państwa narodowego ostatnio widać w jego ingerencji w politykę imigracyjną Węgier, Black powiedział RT [told RT].

W ostatnich miesiącach premier Węgier, Viktor Orban, twierdził, że globalistyczny plan Sorosa zniszczy „tożsamość kulturową i etniczną Europy”, jak i jej „chrześcijański charakter”, i nakazał swoim służbom bezpieczeństwa zbadać „imperium Sorosa” – NGOs zalewające kraj pro-imigrancką propagandą.

Tymczasem Soros oskarżył Orbana o ataki antysemickie i „podżeganie do nienawiści”.

Zdaniem sen. Blacka, państwa narodowe realizujące wolę narodu Soros postrzega jako problem stanowiący przeszkodę dla globalnego rządu, który będzie służył jedynie bogatym oligarchom.

„On jest z oligarchami, a nie ze zwykłymi ludźmi” – twierdzi sen Black.

RT: jaką reputację mają na świecie George Soros i Fundacje Społeczeństwa Otwartego? Jako odgrywają one rolę?

Richard Black: George Soros jest ogromnie bogatym miliarderem. On ma interes w nawróceniu świata. Ma bardzo, bardzo złowrogą reputację na świecie, i postrzegany jest jako amoralny i anty-narodowy. Według niego powinniśmy mieć globalny rząd, który dyktuje ludziom, a narody są swego rodzaju przeszkodą, bo kiedy są rządy narodowe – one wyrażają wolę narodu. Kiedy jest rząd globalny, on tylko przejawia poglądy oligarchów i ma bardzo niewielki szacunek dla ludzi. On jest po tej stronie – z oligarchami, a nie ze zwykłymi ludźmi.

RT: Węgierski rząd i partia rządząca oskarżają Sorosa o ingerencję w sprawy krajowe Węgier i innych krajów. Czy według ciebie ich opinie są słuszne? Czy mają powód by obawiać się działalności Sorosa?

RB: Soros bardzo dramatycznie ingerował w sprawy Węgier i wielu europejskich krajów. Ale w tej chwili skupia się na Węgrzech. Na pewno przyklaskuję węgierskiemu premierowi Viktorowi Orbanowi. Orban to człowiek- realizator. Kiedy nielegalni imigranci przechodzili przez granicę do Węgier, wysłał wojsko, zbudował mur, i w ciągu miesiąca zatrzymał imigrantów.

Uważam, że ludzie jak Soros i reszta globalistów państwo narodowe postrzegają jako problem, bo państwo takie wyraża wolę narodu i służy jego interesom. Natomiast jeden rząd światowy może tylko lekceważyć interes narodu i głównie dbać o bardzo bogatych oligarchów.

Nadmieniłbym, że Soros pochodził z bardzo, bardzo biednej rodziny. Znany jest jako człowiek który był spekulantem walutowym i rozbił Bank Anglii – jeden z najpotężniejszych banków na świecie. ZW 1997 zakłócił stabilność finansową Malezji, i zniszczył Bank Tajlandii i zmusił 600.000 tymczasowych pracowników do pozostawienia domów i wyjazdu. Więc on nie myśli o zwykłych ludziach. On chce ich zniszczyć, jest gotów zniszczyć ich życie i źródła utrzymania.

Premier Orban oraz wiceprzewodniczący Fidesz [Gergely] Gulyás połączyli się i bardzo energicznie zwalczali Sorosa. Soros próbuje zniszczyć Węgry. Robi to poprzez te NGOs. Organizacje te –są niektóre dobre, ale jest wiele ich takich, które działają jak V kolumna nz rzecz osłabienia stabilności i integralności krajów. Często działają wspólnie z tajnymi agencjami wywiadu – czy to CIA, MI6 francuski wywiad itd. One działają jak pewnego rodzaju wewnętrzna agencja wywiadu, która zawsze jest kiedy nadchodzi czas obalenia rządu. Premier Węgier widzi to niebezpieczeństwo. Nie pozwoli na to.

Jednym z ważnych punktów spornych jest to, że Soros ma uniwersytet w Budapeszcie dla promowania wyznawanych przez niego liberalnych idei. Są to pomysły niszczące kulturę, wartości moralne i integralność narodową kraju…

RT: Soros wzywa UE do wywierania presji na konserwatywne rządy Węgier i Polski, podczas gdy finansowane przez niego NGOs bardzo krytykują kraje UE za nie przyjmowanie więcej imigrantów i szukających azylu. Co, według ciebie, Soros chce przez to osiągnąć?

RB: Prawdziwy bunt przeciwko UE wydaje się pochodzić z krajów wschodniej Europy. Soros ma też wielki konflikt z Polską, która staje się coraz bardziej nacjonalistyczna. Jest stanowczo przeciwna imigracji. Imigranci przedostają się do Niemiec przez Europę wschodnią.

Kanclerz Angela Merkel zaprosiła miliony imigrantów do Niemiec, i oczywiście oni natychmiast zaczęli gwałcić i terroryzować naród. I wygląda na to jakby Merkel mogła stracić przywództwo Niemiec. Kraj pogrążył się w kryzysie tylko ze względu na atak seksualny na naród niemiecki przez imigrantów sprowadzonych przez ludzi jak Soros, przez ludzi jak UE. Uważam, że najsilniejszy opór jest w Europie wschodniej. Nie tak bardzo w Niemczech , nie tak we Francji, która jest teraz niemal zagubionym krajem. Ale jest jeszcze zdolność narodów Europy wschodniej by powstać i to zwalczać…

RT: Jaka według ciebie będzie sytuacja na Węgrzech? Jak tam zareaguje naród?

RB: Będą ogromne pieniądze wydane przeciwko premierowi Orbanowi i jego partii. Ale obserwowałem naród węgierski na przestrzeni jego historii, i nie ma twardszego czy bardziej niezależnego narodu od Węgrów. Mam wielkie zaufanie do narodu węgierskiego. Wiem, że Węgrzy będą pod wpływem UE, która będzie naciskać i próbować zmusić ich środkami dyktatorskimi żeby akceptowali wszystko czego chce UE, łącznie z przywróceniem całej skorumpowanej organizacji Sorosa, która dąży do osłabienia wartości narodu węgierskiego.

Adan Salazar

Tłum. Ola Gordon

https://www.rt.com/news/410652-george-soros-one-world-government/

https://www.infowars.com/soros-views-nation-state-as-problem-wants-one-world-government-solution-us-state-senator/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.