Strona główna > Bez kategorii > Amerykański “Mossad”, rządź przy pomocy oszustwa

Amerykański “Mossad”, rządź przy pomocy oszustwa

Prawda, najważniejsze powołanie człowieka

źródło: http://www.veteranstoday.com/2012/09/17/the-american-mossad-rule-by-deception/

autor: Gordon Duff

Niewielu ludzi rozumie prawdziwą naturę zbrodni oszustwa. Oszustwo może być prostą zdradą albo może być ukartowanym planem zmuszenia ciebie do zabicia przyjaciół lub obrony potworów.

W języku wojskowym oszustwo nazywa się “psyops” albo “operacjami psychologicznymi” i wprost mówiąc ma ono na celu w szczególności stworzyć błędne przekonania w zamiarze obrabowania przywódców i całych narodów z własnego zdania na jakiś temat.

Udanie zaplanowana “operacja psyops” może być znacznie potężniejszym narzędziem niż jakikolwiek atak. Bez strzelania możesz zostać pokonany, ogłupiony, abyś błędnie nazywał wrogów sojusznikami, a sojuszników wrogami albo możesz zostać wysłany na drogę bez powrotu, zniszczenia samego siebie.

Jeśli mówimy o narodzie, to ciągle ta podmiotowość jest atakowana operacjami psychologicznymi. Naród, w pierwszej kolejności jest odpowidzialny za bronienie się i swoich członków przed atakami “psyops” zaprojektowanymi, aby poderwać wiarę i zaufanie do instytucji, aby wzniecać bunty i sprzeciwy, aby wykorzystywać strach lub tworzyć gniew oraz uczucia bycia oszukiwanym.

Dzisiejszy pogląd na świat z gospodarczego punktu widzenia, również z rasowego, religijnego, społecznego, politycznego i wojskowego jest w całości beznadziejnie zarażony i skalkulowany przez dezinformację stworzoną po to, żeby zmodyfikować społeczeństwo w oparciu o wiarę w fałszywy porządek po to, żeby je osłabić i zniewolić, by popchnąć dobrych ludzi do popełniania aktów bestialstwa poprzez wykorzystanie genetycznych słabości, o jakich mówią nam Darwiniści, że są wbudowane w ludzki charakter, nasz „pochodzący od gadów umysł”.

Oszustwo jest podstawą każdego typu edukcji wojskowej, podstawą praktyk biznesowych, podstawą dyplomacji, fundamentalnych zasad istnienia światowych walut i systemów gospodarczych oraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej tego, jak cywilizacja z górą 5000 lat ciągłej nauki i postępu może usprawiedliwiać nieskępowane zabijanie niewinnych czy „drugorzędnych” jako sprawy uzasadnione względami „dobra powszechnego”, na które nikt nigdy nie wyrażał zgody ani ich nie zrozumie.

Ostatnio natknęliśmy się na “psyops” planowane podczas administracji Busha dzięki jednemu z naszych współpracowników, który pracował w Białym Domu jako członek National Security Council, gdy rządziła tam Condi Rice, a poprzednio pracował dla administracji Clintona.

Jest nią Gwyneth Todd, była szefowa Iran Desk przy the National Security Agency, była “szefowa wywiadu politycznego” amerykańskiej 5 floty kontrolującej obszar znany jako Bliski Wschód i Południowa Azja.

Była głównym doradcą politycznym, rezydując w Bahrajnie, mającym za zadanie interpretowanie polityki regionalnej i pomaganie dowódcom wojskowym w tym regionie w rozumieniu spraw irańskich.

Godziny wywiadów z Todd przez ostatnich wiele dni dały nam „poglądy od wewnątrz” na to, jak działają i co tworzą spaczeni psychopaci znajdujący się wśród najważniejszych figur politycznych w wojsku amerykańskim oraz w polityce zagranicznej. To, czego się dowiedzielismy, napawa nas przerażeniem.

Nieraz pisaliśmy dowody o niezbyt powszechnie znanych kręgach szpiegowskich i wojnach nastawionych na zysk, lecz dowiedzieliśmy się, że amerykańscy urzędnicy planowali ataki terrorystyczne i zabójstwa w i obok Zatoki Perskiej.

Otrzymaliśmy listy potwierdzające świadectwa, jakie zawierają nazwiska członków gabinetu, którzy, chociaż zostali nominowani przez prezydenta i zatwierdzeni przez senat, byli dręczeni i zastraszani przez zbirów i kryminalistów, jacy tworzyli, a może nadal tworzą prawdziwy rząd Stanów Zjednoczonych.

Stało się standardem w polityce rządu USA promowanie szpiegów, wojennych zbrodniarzy i ludzi zupełnie niekompetentnych przy pomocy strachu lub szantażu, a nawet jeszcze gorzej, przy udziale konstrukcji współudziału w nielegalnej działalności.

Tym samym, wiele dobrze znanych nazwisk wśród służby publicznej w Ameryce, w tym czynni członkowie sił zbrojnych, w rzeczywistości zasługują na więzienie, a jednak mieszkają wśród nas, mają wielką władzę i wpływy, a tak naprawdę zatruwają nasz świat swoją obecnością w nim.

Były kandydat na prezydenta, John McCain skrytykował prezydenta Obamę za niepowodzenia w zakresie zaatakowania Iranu. Dla wielu w Ameryce, którzy nie mają dokładnej informacji, kim jest McCain i jaką ma przeszłość, pozostaje nieznanym fakt, że wyłącznie dlatego ten osobnik nie znalazł się w więzieniu, ponieważ prezydent Nixon udzielił mu swego prawa łaski za przestępstwa popełnione w czasie, gdy był więźniem w Północnym Wietnamie.

Dwóch wyższych stopniem wojskowych, płk Earl Hopper oraz płk Ted Guy, obaj nieskazitelnej reputacji, oskarżyło McCaina o popełnienie wielu aktów zdrady. Moje własne obserwacje jego działań podczas ostatnich kilkudziesięciu lat dowodzą, że utrudniał, jak tylko potrafił powrót amerykańskich więźniów z wojny wietnamskiej, poprzez utajenie dowodów ich istnienia oraz systematyczne próby niszczenia ich.

Źródła wewnętrzne w wojsku i wywiadzie od zawsze nazywały McCaina “The Manchurian Candidate”, od fikcyjnego zabójcy, któremu „przeprano mózg” w Korei Północnej w filmie z Frankiem Sinatrą. O McCainie istnieje pogląd, że albo przeszedł pranie mózgu albo zaszantażowano go zarzutem szpiegowania przeciw USA i że działał on jako „jednoosobowe lobby” dla Związku Sowieckiego i Północnego Wietnamu podczas Zimnej Wojny. Jego aktualne „zajęcie” to sprowokowanie konfliktu z Iranem. Mówił o tym podczas tv shows, cytowano go w gazetach, że jego zdaniem jedyną możliwością dalszego życia jest rozpoczęcie wojny.

Jednak McCain ma długą historię niestabilności umysłowej, nieuczciwości finansowj oraz wątpliwego morale osobistego.

Jeśli wcześniejsze szacunki są trafne, mogłoby to wskazywać, że ktoś działa jako „kontroler” McCaina.

Ci, którzy znają McCaina, wiedzą że jest nieprzewidywalny, skrywa głęboko wadliwy pośledni intelekt i mówią o tym jego najbliżsi przyjaciele.

Gdy na codzień pracuję nad czymś, co było relacją jednego z oficerów armii USA, który był jeńcem wojennym, mam nieskończony bezpośredni dostęp do wielkiego zbioru solidnych dowodów wywiadu, jakie dowodzą, że byli w Wietnamie żywi amerykańscy więźniowie.

Wszyscy zostali pozabijani, chociaż wszyscy mogli żyć, i stało się tak wskuetk wysiłków McCaina, aby przeszkadzać w ich odzyskaniu albo utrudniać negocjacje w celu ich wymiany lub wydania.

Zdolny jestem przedstawić niepodważalne źródła dowodowe n ate twierdzenia, bo jest ich wiele, lecz w stanie, gdzie nie ma wolności prasy, porzucenie i w konsekwencji udział w zabójstwie 1200 Amerykanów z rąk prominentnych polityków, którzy okazują się być w jednej lidze w wrogami Ameryki, nie pozostałoby bez konsekwencji.

Wiele z najnowszych wydarzeń naszej historii, szczególnie dotyczącej spraw Bliskiego Wschodu opiera się albo na rozpowszechnionych wierzeniach w totalne fałszerstwa albo na obojętności względem dobrze znanych kłamstw.

Niemal wszyscy w Ameryce, Kanadzie, UK i Niemczech mają świadomość, że inwazja na Irak była zbrodnią wojenną popełnioną przez przywódców tych państw, którzy żyją sobie jak książeta arabscy, dopóki nie podróżują do krajów, gdzie mogłaby ich spotkać ekstradycja i proces za zbrodnie wojenne.

Zatem, chociaż tysiące Amerykanów i setki Brytyjczyków zostało w rzeczywistości zamordowanych wskutek kryminalnych działań głów swych własnych państw, to fakt ten jest akceptowany przez wszystkich, a opinia publiczna w ogromnej większości dokonała swoistego przebaczenia, przynajmniej dopóty będzie im dostarczana pożywka w postaci przekręcania faktów, jak poszukiwania i późniejsze zabójstwo 85-letniego Abbotabada, pakistańskiego właściciela domu, jaki miał niby przedstawiać sobą zmartwychwstałego, a dawno zabitego agenta CIA, Osamę bin Ladena.

Niedawno the Haqqani Network, inny składnik majątkowy CIA został umieszczony na “liście terrorystycznej” czy może bardziej odpowiednio nazwijmy ją „liście wypaczeń”.

Natura złożonych w całość izraelsko-amerykańskich operacji psychologicznych jest pomyślana tak, aby dokonywać zmian w ciągu sekund. Jeżeli w Syrii dochodzi do kroku wstecz, to wtedy od razu uruchamiane są działania w Gazie czy Libanie. Zawsze jest też pod ręką Iran i jego wyimaginowany arsenał nuklearny, którego nie sposób znaleźć, dowód na godną podziwu irańską zdolność do znikania czegoś, co nawet nie istnieje.

To jeden z dogmatów operacji psychologicznych. Jeśli nie można czegoś znaleźć, to po prostu znaczy tyle, że to jest cwanie schowane, może w innym państwie, jakie może być nawet bardziej podatne i wygodne do zaatakowania.

W 2004 r. izrael zażądał od Ameryki ataku na Syrię po to, żeby znaleźć broń, jakiej nigdy nie miał Saddam. USA miały zniszczyć Syrię na zasadzie „snajpera-łowcy celów”, co zasadzało się na niczym więcej niż bezładnych kryminalnych przesłankach. Żadna gazeta nie doniosła o tym, lecz to jest prawda i łatwo znaleźć na to dokumenty.

Inny kuriozalny fakt dotyczy napaści izraela na Liban w 2006 r. izrael spotkał się w walce z Hezbollahem używającego skutecznej broni ręcznej przeciw atakującym pojazdom, co sprawiło, że wywiązała się walka „z prawdziwego zdarzenia”, środowisko niezdrowe dla pojazdów pancernych i śmigłowców.

Jednak to, co dowiedzieliśmy się obecnie to fakt, że USA wysłały 5 flotę na Morze Śródziemne, aby użyć wspólnych sił w celu osłony dla wycofania się izraela, bo bez tego wsparcia nie mogliby oni oderwać się od sił Hezbollahu, jaki przeszedł do kontrataku.

Dowiedzieliśmy się tego podczas wywiadu dotyczącego pojmania kilkunastu piratów przy brzegach Somalii. Zamiast wyrzucić żywych podejrzanych i 3 zabitych w Mombasie, okręt otrzymał rozkaz płynąć z pełną prędkością przez Kanał Suezki, aby połączyć się z 5 flotą i pozostawać przy brzegu po to, żeby dostarczyć dodatkową ochronę z powietrza oraz siłę ognia dla izraelskiej „ucieczki z podkulonym ogonem”, taktyce wycofywania się żydów z Libanu.

Raport z zapisem audio pokazujący szczegóły nie ujawnionego dotąd działania wojskowego USA w Libanie można znaleźć na Youtube:

True Story of Navy SEALs and Somali Pirates (Todd Interview)

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=WckB1s3sqHQ&feature=youtu.be]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.