Strona główna > Polska > Amerykański „Forbes” o bolszewickim skoku Tuska na OFE !!!

Amerykański „Forbes” o bolszewickim skoku Tuska na OFE !!!

mainMetodycznie i z premedytacją  przygotowywana przez rząd Donalda Tuska kradzież 270 miliardów złotych z prywatnych kont polskich obywateli wywołuje duże echa w światowej prasie.

W prestiżowym amerykańskim magazynie „Forbes” można przeczytać: „Polski ( pejsaty okupacyjny/Polonuska ) rząd dokonuje destrukcyjnego manewru godnego Argentyny. Zawładnął połową pieniędzy Polaków z prywatnych funduszy emerytalnych. Wszystkie obligacje z OFE są przymusowo przenoszone do rządu. Ponieważ obligacje nie znajdują się już w rękach inwestorów, rząd oświadczył, że dług państwa został zredukowany o wartość nominalną tych papierów wartościowych. Fajna sztuczka w sowieckim stylu– nacjonalizację rząd nazywa „reformą emerytalną”. Duchy Lenina i Stalina zapewne się uśmiechają”

Nie sposób się z tym nie zgodzić.

Ordynarna nacjonalizacja (tj. grabież) własności prywatnej milionów ludzi przez rząd Tuska z całą pewnością przejdzie do historii, a sam Tusk – jak już kiedyś pisałem –  zostanie zapamiętany  tak samo jak Bolesław Bierut czy Hilary Minc (z czasów stalinizmu)

Za:http://radio.radiopomost.com/z-polski/2137-amerykanski-forbes-o-bolszewickim-skoku-tuska-na-ofe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.