Strona główna > NWO > Apokalipsa > Amerykański ekspert twierdzi, że prędzej czy później, wszyscy ludzie na Ziemi zostaną zachipowani

Amerykański ekspert twierdzi, że prędzej czy później, wszyscy ludzie na Ziemi zostaną zachipowani

Chipowanie ludzi jest faktem. Proceder ten odbywa się bardzo powoli, ponieważ naznaczanie ludzi przywołuje praktycznie same negatywne skojarzenia. Dlatego aby zachęcić jak najwięcej osób do dobrowolnego zachipowania, media przedstawiają tę technologię w samych superlatywach. Wmawia się ludziom, że to wygodne i bezpieczne, a przecież po zachipowaniu staniemy się niewolnikami systemu.

Coraz więcej firm na świecie oferuje swoim pracownikom możliwość wszczepienia implantu z chipem do prawej ręki. Urządzenie faktycznie daje pewne korzyści, ponieważ może ono skutecznie zastąpić karty bankomatowe i dowody osobiste. Umieszczając chip pod skórką nie musimy obawiać się, że zapomnimy dowodu, albo, że zgubimy kartę bankomatową. Natomiast w pracy, z pomocą tego chipu można otwierać drzwi, natychmiast zalogować się do komputera, obsługiwać różne urządzenia itd. – wystarczy przyłożyć prawą rękę z chipem do czytnika.

Z drugiej strony, takie naznaczanie daje korporacjom i służbom szerokie pole do popisu. Będziemy stale inwigilowani i traktowani jak potencjalni przestępcy. Rząd praktycznie w każdej chwili będzie mógł nas „usunąć” z systemu, co w świecie pozbawionym fizycznej gotówki będzie oznaczało mniej więcej tyle, że za brak posłuszeństwa nie będziemy mogli nic kupić, ani wykonać jakichkolwiek transakcji. Czy tak właśnie będzie wyglądać przyszłość?

Noelle Chesley, adiunkt socjologii na Uniwersytecie Wisconsin-Milwaukee twierdzi, że wszyscy ludzie na Ziemi zostaną zachipowani i jest to tylko kwestia czasu. Nie nastąpi to teraz, ani za kilka lat, ale prawdopodobnie w nadchodzących dekadach. Tak spore opóźnienie wynika z faktu, że wielu ludzi jest mocno uprzedzonych do tej technologii. Niektórzy porównują chipowanie do znamienia Bestii, inni zwyczajnie obawiają się inwigilacji.

Jednak czasy się zmieniają. W przyszłości, miejsca pracy, sklepy, banki czy urzędy mogą zacząć wymagać chipowania. Dziś jest to dobrowolne, ale coraz więcej ludzi chętnie z tego korzysta i robi to bezrefleksyjnie, bo to takie nowoczesne. Prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy z tego, że chip pozostanie z nimi już do końca życia.

Za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanski-ekspert-twierdzi-ze-predzej-czy-pozniej-wszyscy-ludzie-na-ziemi-zostana

Data publikacji: 25.08.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *