Strona główna > Bez kategorii > Amerykańska demo(no)kracja o diabelskiej paszczy

Amerykańska demo(no)kracja o diabelskiej paszczy

Źródło: http://3rm.info/29793-demokratiya-s-nechelovecheskim-licom-amerikanskie-satanisty-trebuyut-chtoby-ih-zloverie-zaschischala-konstituciya.html

Data publikacji: 28.10.2012

Tłum. RX

Demokracja, której „szczytowym wzorcem” są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, coraz bardziej nabiera kształtów jej ideowo-religijnego twórcy, Diabła. Tak więc już teraz jawni amerykańscy sataniści oświadczają, że ich „religia” powinna być broniona przez Konstytucję USA. A niektórzy „neutralni” obywatele nie widzą w tym niczego niewłaściwego: „Każdy, ponoć, może wyznawać swoją własną religię…Każdy wierzy po swojemu”- tak oni uważają.

Mąż i żona z USA, którzy są, według ich własnych słów, wyznawcami satanizmu, zapewniają, że stali się ofiarami przestępstwa popełnionego na tle nienawiści religijnej.

Powodem skarg było zniknięcie, wiszącego nad drzwiami wejściowymi do ich domu, plakatu z hasłem „Głosujcie na Szatana”.

„Tak, my jesteśmy satanistami”- dumnie oświadcza poszkodowany Luigi Bellaviste. On i jego żona Angie, posiadają nawet Biblię Szatana i są oni „parafianami” „kościoła Szatana”.

Dom i podwórze małżeństwa Bellaviste ozdobione są różnymi symbolami świadczącymi o ich przynależności do „wyznania” satanistycznego. Jest tu i czaszka i świerk pomalowany na czarno i liczby „666”. I komuś, najwidoczniej, nie spodobało się hasło „głosowania na Szatana”. Małżeństwo uważa, że zerwaniem plakatu znad drzwi ich domu nieznany sprawca spowodował „naruszenie” ich przekonań religijnych.

„Ja czuję, że na nas patrzą jak na ludzi „wyjętych spod prawa” ponieważ my wyznajemy wiarę, która nie jest uznana za dominującą”- skarży się Luigi.

A jego żona nie może zrozumieć dlaczego u innych ludzi w domu można napotkać „stosy rzeczy” przypominających i ku czci Jezusa i Dziewicy Maryi a ich symbole są nie do przyjęcia. W otoczeniu małżeństwa Bellaviste są obrońcy: „Przecież jest to ich własny dom”- mówi jeden z sąsiadów.

„Każdy może mieć własną religię…Każdy wierzy po swojemu”- dodaje inny sąsiad.

Mąż z żoną chcą żeby policja zaliczyła incydent z zerwaniem plakatu do przestępstw na tle nienawiści religijnej i są przekonani, że ich religia powinna być także broniona przez Konstytucję USA. Ale policja uważa, że najprawdopodobniej zdarzenie będzie zakwalifikowane jako złodziejstwo ponieważ wyraźnego ataku na „kościół” lub przekonania religijne, w tym zdarzeniu zerwania plakatu, nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.