Amerykanom potrzebna jest wojna w Europie

„Amerykanom potrzebna jest wojna w Europie i poważny konflikt z Rosją”

Generał Lieonid Iwaszow uważa, że USA w każdym przypadku, będą dostarczać śmiertelną broń na Ukrainę, niezależnie od tego czy Obama podpisze rezolucję Kongresu czy nie…

a1

Jak informowano 23 marca, Izba reprezentantów Kongresu USA przyjęła rezolucję w której wzywa się prezydenta USA, Baracka Obamę, do wysłania broni Kijowowi. Czy laureat Pokojowej Nagrody Nobla podpisze „wojenną” rezolucję? Na to pytanie odpowiada w wywiadzie dla portalu „Russkaja Narodnaja Linija” generał-pułkownik Lieonid Iwaszow.

Najprawdopodobniej Obama podpisze rezolucję ale z opóźnieniem paru dni, w celu stworzenia pozoru oczywistego zastanawiania się, wątpliwości i popłochu. Dla prezydenta USA problem leży w tym, że europejscy partnerzy Amerykanów w NATO nie popierają decyzji Kongresu i dlatego będzie on starał się przekonać panią Merkel, panów Hollande’a i Camerona, żeby nie sprzeciwiali się zbyt ostro amerykańskiemu pomysłowi. I jeżeli oni nie zaczną czynić przeszkód a tylko wyrażą swoje niezadowolenie z sytuacji to Obama wyśle broń na Ukrainę.

Ale nawet jeżeli on nie podpisze rezolucji to nie oznacza, że Kijów nie doczeka się dostaw amerykańskiej broni śmiercionośnej. Są jeszcze specjalne uprawnienia CIA USA, które umożliwiają dostawy broni poprzez kraje trzecie, na przykład Bliski Wschód.

W każdym wypadku Amerykanie będą dostarczać broń Ukrainie dlatego, ze jest im potrzebna wojna w Europie i poważny konflikt z Rosją, jej osłabienie. Amerykanie doprowadzili sytuację na Ukrainie do chaosu ale nie doprowadzili jej do logicznego końca, ich celem jest rozpętanie wielkiej wojny a następnie wykup ukraińskich ziem i destabilizacja sytuacji ekonomicznej w Europie i w Rosji.

Za: http://3rm.info/main/55867-amerikancam-nuzhna-voyna-v-evrope-i-sereznyy-konflikt-s-rossiey.html

Data publikacji: 25.03.2015

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *