Strona główna > NWO > Amerykańsko-europejska interwencja na Ukrainie

Amerykańsko-europejska interwencja na Ukrainie

a,qAmerykańsko-europejska interwencja na Ukrainie. Tam toczy się wojna ale media ukrywają ten fakt. Rozmowa Jewgienija Fiedorowa. Zaczerpnięto z  http://poznavatelnoe.tv/fedorov_2014-01-28

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora

Deputowany Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej o euromajdanie. Rozmowa o euromajdanie, o amerykańsko-europejskiej interwencji na Ukrainie, o zagranicznych agentach we władzach i na Majdanie, o zdradzie narodu, o odejściu Rosji i ruchu wyzwoleńczym.

Artiom Wojtienkow: Czego możemy oczekiwać w dniu 7 lutego?

Jewgienij Fiodorow: 7 lutego w Małorosji rozpoczną się główne wydarzenia. Teraz odbywa się tylko faza przygotowawcza. Jest dokonywane przegrupowanie sił. Teraz Amerykanie zagospodarowują przechwycone instytucje administracyjne, wyznaczają swoich kierowników, budują system zarządzania, system alternatywnego zaopatrzenia żeby nie było głodu, na przykład, we Lwowie. Wszystko organizują, przebiją granicę, to znaczy wyzwolą Ukrainę od granicy (korytarze dla tego rodzaju działań), sparaliżują władzę centralną, spróbują docisnąć sytuację w Kijowie. I około 7 (plus, minus) lutego pójdą do głównego szturmu do którego oni teraz się przygotowują. Będzie wymiana prezydenta (spróbują to zrobić), spróbują przechwycić pozostałe instytucje administracyjne, wyślą oddziały bojówkarskie tutaj…Przecież nie przypadkowo dali teraz spokój Syrii ale po to żeby przerzucić bojówkarzy z Syrii. I wtedy przejdą oni do fazy zbrojnej INTERWENCJI, już nie będą musieli NICZEGO UKRYWAĆ.

A.W.: Czyli okazuje się, że to paskudztwo oni przygotowali na okres Igrzysk Olimpijskich?!

J.F.: Tak, przygotowali to zawczasu. Od dawna to przygotowywali, z dziesięć lat, jeżeli spojrzeć sumarycznie. W końcu nadszedł czas kiedy potrzebują ruszyć tę zakładkę. Potrzebna jest ona do utrzymania JEDNOBIEGUNOWEGO świata. Jest to kwestia bezpieczeństwa narodowego USA. Jeżeli USA nie zorganizują terroru to 7 lutego w samych USA nastąpi załamanie i rezygnacja z dolara, to jest krach na skalę krajową (krach świata jednobiegunowego i samego państwa USA). Dlatego oni będą zastraszać do samego końca.

A.W.: Tak więc jeżeli Ukraina nie zawala się to my wzmacniamy się razem z Ukrainą?

J.E.: Tak. Kiedy mówimy o ofensywie Putina, a to jest warunek ofensywy, to my WYTRZYMALIŚMY UDERZENIE, wytrwaliśmy, tak jak ci berkutowcy, których ZDRADZILI WSZYSCY!!! Jak oni walczyli! Od przodu oblewają ich płonącą benzyną a za plecami wytaczają przeciwko nim sprawy karne, ich przecież naczelnicy, generałowie i kierownictwo…To jest po prostu ruski cud. To tak jak batalion (sił pokojowych) w Południowej Osetii. Ruszyli i postanowili umrzeć za Ojczyznę! Tak więc berkutowcy, z wojskami wewnętrznymi, powstali i postanowili umrzeć za Ojczyznę! Wbrew wszystkim. Wbrew kierownictwu, mediom, rzuconym przeciwko nim staruszkom-agentkom. To jest ruski fenomen…To jest jedyny ratunek Rosji (przy BĘKARCICH rządach bez Cara-POMAZAŃCA!). Dlatego, że to jest ratunek wbrew WSZYSTKIEMU. Opowiedziałem o złych sprawach a oto dobrych spraw jest tylko 2 tysiące ludzi (niezachwianego Berkutu), którzy bronią swoją Ojczyznę WBREW WSZYSTKIEMU! Całe to drapieżne, niemiecko-faszystowskie amerykańskie imperium, tyłowi ZDRAJCY-kierownictwo, wokół V kolumna, która przedstawia siebie jako naród ukraiński i 2 tysiące ludzi, którzy umierają za Ojczyznę! Nieporównywalne co do sił ale to jest właśnie Rosja. To jest cud o którym mówili wszyscy zaborcy. Oto jest cud, 2 tysiące ludzi decydujących się umrzeć za Ojczyznę! Żadne inne narody nie mogą podjąć takiej decyzji. To jest ruski cud! Cud, który stawia opór systemowi. I nie mogę powiedzieć, że system zwycięży. Ale prawdopodobieństwo jest wysokie. Jeżeli Rosja z Ukrainą odrzucają się. Ukraina walczy za Rosję. To tak jak twierdza Briest walczyła nie za Białoruś w 1941 roku ale walczyła za ZSRR. Na Ukrainie zaczęła się AMERYKAŃSKA interwencja, tam toczy się wojna, ale media, w tym i rosyjskie media, UKRYWAJĄ TO.

Za: http://www.ic-xc-nika.ru/texts/2014/jan/feof_zatv_iak_2-14-26_lk_18-18-27.html#_Toc88870001

Data publikacji: 28.01.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.