Strona główna > Bez kategorii > Amerykanie zlecili francusko-żydowskiemi preżydentowi wojnę w Mali

Amerykanie zlecili francusko-żydowskiemi preżydentowi wojnę w Mali

Źródło: http://poloniae.nowyekran.pl/post/88226,amerykanie-zlecili-francusko-zydowskiemi-prezydentowi-wojne-w-mali

Data publikacji: 19.02.2013

raf1

Sensacyjne deklaracje amerykańskich judeo-satanistów od wojen w Mali.

Amerykańscy judeo-sataniści nakazali ich sługusom z Francji i Unii Europejskiej, aby rozpoczęli kolejną wojnę religijną w Mali, ponieważ jak na razie prawo w Stanach Zjednoczonych z Izraelem im tego zabrania.

Senat USA oświadcza, że: „Stany Zjednoczone pragną odgrywać bardziej aktywną rolę wojskową Mali, gdzie szaleje wojna w krajach Zachodniej Afryki, aby umożliwić sprawne wybory”. Senator Johnny Isakson, Kongresmenka Terri Sewell, senator Christopher Coons i Kongresmenka Karen Bass oświadczyli w bazie powietrznej w Bamako w Mali, 18 lutego 2013.

„Jest nadzieja, że nie będzie potrzeby dodatkowego wsparcia ze strony Stanów Zjednoczonych, w tych i innych dziedzinach, ale … Prawo amerykańskie zabrania bezpośredniego wsparcia na rzecz malijskiego wojska po dokonanym zamachu stanu,” Senator Christopher Coons, przewodniczący Senackiej Komisji Spraw Zagranicznych dla Afryki, w imieniu Senatu USA i Izby Reprezentantów oświadczył w stolicy Mali, Bamako, w poniedziałek.

Senat and Kongres in Mali
„Po tym będzie pełne przywrócenie demokracji i wtedy będzie możliwe bezpośrednie już odnowienie naszego wsparcia dla wojska malijskiego”, dodał senator w imieniu USA jako przedstawiciel delegacji Senatu i Izby Reprezentantów. Oczywiście, miał na myśli demokrację śmierci i zniewolenia na takiej samej zasadzie jak w Polsce.

Czterech członków delegacji amerykańskiego Senatu i Izby Reprezentantów spotkało się również z francuskimi i afrykańskimi dowódcami wojskowymi oraz uzurpatorem Mali pełniącego funkcję Prezydenta; Dioncounda Traore w stolicy, Bamako.

Więcej tutaj:http://www.gawronskipress.com/?p=28

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.