Strona główna > Świat > Ukraina > Amerykanie zainstalowali „w Kijowie” swojego agenta Poroszenko

Amerykanie zainstalowali „w Kijowie” swojego agenta Poroszenko

a1,1aAmerykanie zainstalowali „w Kijowie” swojego  agenta Poroszenko. Tak więc wszystko się wyjaśniło. Według danych strony internetowej Wikileaks, prezydent Ukrainy Petro Poroszenko, jest agentem USA. Donosi o tym strona OpEdNews, powołując się na odtajnioną , przez Wikileaks, korespondencję dyplomatyczną. W kilku pismach wysłanych z ambasady USA w Kijowie, Petro Poroszenko (żyd Walcman) jest wzmiankowany jako „nasze ukraińskie źródło informacji wewnętrznej”: „Our Ukraine (OU) insider Petro Poroshenko”. Amerykańska gazeta (internetowa) zauważa przy tym, że termin „our Ukraine (OU) insider” jest stosowany do agentów”. W iśmie także wskazywano, że Poroszenko, w czasie „Pomarańczowej rewolucji”, chce zostać premierem. I znowu nazywa się go „Our Ukraine (OU) insider”. Istnieje bezpośredni link do archiwum Wikileaks:

 («OU-insider Petro Poroshenko was in the running for the PM job« (https://wikileaks.org/plusd/cables/06KIEV2331_a.html).

Z tej informacji Wikileaks gazeta (internetowa) OpEdNews wywodzi i pisze otwarcie, że Poroszenko jest amerykańskim agentem ponieważ „nazywa się go podobnym słowem kodowym”.

«Since he was doing his work in secret, and he was «our insider,» it follows that Poroshenko played the role of agent:» someone hired or recruited by an intelligence agency to do its bidding».

-„Ponieważ wykonuje on swoją robotę w tajemnicy, i był on „naszym insajderem”, wynika więc, że Poroszenko odgrywał rolę agenta”: ktoś wynajęty lub zwerbowany przez agencję wywiadowczą do wypełnienia jej rozkazów”.

Za: http://3rm.info/47711-amerikancy-postavili-na-kiev-svoego-agenta.html

Data publikacji: 12.06.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *