Strona główna > Bez kategorii > Amerykanie przygotowują się do katastrofy? „Wytyczne na wypadek masowych zgonów”

Amerykanie przygotowują się do katastrofy? „Wytyczne na wypadek masowych zgonów”

Źródło: http://3rm.info/29232-amerikancy-gotovyatsya-k-katastrofe-v-ssha-byl-vnesen-na-rassmotrenie-zakonoproekt-rukovodstvo-na-sluchay-massovyh-smertey.html

Data publikacji: 9.10.2012

Tłum. RX

W końcu ubiegłego tygodnia pod obrady Izby Reprezentantów USA złożono projekt ustawy HR 6566. Projekt ustawy nosi tytuł „Planowanie masowych zgonów i względy religijne” i jej cel polega na „wniesieniu poprawek do Ustawy o Narodowym Bezpieczeństwie, wymagającej od 2002 roku od FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Sytuacjami Kryzysowymi) zapewnienia kierowania i koordynację planowania na wypadek masowych zgonów…”.

Projekt ustawy wniesiono pod obrady tydzień temu ale dopiero teraz drukarnia rządu USA uczyniła tekst dostępnym dla opinii publicznej (http://www.govtrack.us/congress/bills/112/hr6566/text).

Sam projekt ustawy składa się tylko z kilku punktów potwierdzających, po prostu, tytuł…a mówiących, że agencja FEMA powinna być gotowa do zareagowania w wypadku masowych zgonów i uwzględnienia różnic religijnych podczas pochówków. Ci ludzie, którzy uchwalili ustawę o obronie narodowej (zezwalającej na bezterminowe pozbawienie wolności amerykańskich obywateli na amerykańskim terytorium) teraz uważają za konieczne przygotowanie się do masowych zgonów na terytorium USA

Co więcej to obarczyli oni tym zadaniem jedną z najbardziej, w historii, nieudolnych agencji rządowych. To właśnie ta agencja nie była w stanie dostarczyć butelek z wodą do Nowego Orleanu po przejściu huraganu Katrina i zatrzymała setki ochotników (ratowników) w celu odbycia obowiązkowego szkolenia na wypadek roszczeń seksualnych. Ja wątpię żeby sowiecka fabryka obuwia zdołała wykazać się gorszym rezultatem niż wykazała się FEMA.

Mózg jest zbyt mały żeby pojąć jak taka agencja ciągle jeszcze istnieje i, co ważniejsze, dlaczego ze wszystkich problemów, które wymagają ciągłej uwagi, właśnie „masowe zgony” stały się przedmiotem obrad na Kapitolu. Wszystko zależy od tego czy ustawodawcy kierowali się dobrymi zamiarami czy nie, ale ten dziwny malutki projekt ustawy jest jeszcze jednym wskaźnikiem tego jakimi kategoriami myślą elity. W najlepszym wypadku są one niekompetentne, oderwane od rzeczywistości. W najgorszym wypadku są one niebezpieczne i socjopatyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.