Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Amerykanie nie byli na Księżycu. Nad księżycową aferą postawiono tłustą kropkę!

Amerykanie nie byli na Księżycu. Nad księżycową aferą postawiono tłustą kropkę!

Stanley Kubrick: „Lądowania na Księżycu były fałszywe, a ja byłem tym człowiekiem, który to fotografował”.

a

Opublikowano wywiad z będącym na łożu śmierci słynnym reżyserem filmowym Stanley’em Kubrick’iem, w którym obszernie i szczegółowo opowiadał on o tym, że wszystkie lądowania na Księżycu zostały sfabrykowane przez NASA i jak on na ziemi robił zdjęcia wszystkich amerykańskich wypraw księżycowych… W ten sposób w wieloletniej bezprecedensowej księżycowej aferze USA przez najbardziej znanego na całym świecie hollywoodzkiego mistrza reżyserii została postawiona tłusta i ostateczna kropka.

Wywiad został opublikowany po upływie 15 lat po śmierci. Reżyser Patrick T. Murray przeprowadził wywiad ze Stanley’em Kubrick’iem – na trzy dni przed jego śmiercią – w marcu 1999 r. Wcześniej był on zmuszony do podpisania 88-stronicowej umowy o dochowaniu tajemnicy (NDA) treści wywiadu przez okres 15-tu lat od dnia śmierci Kubricka.

a

Wywiad Kubricka udzielony na łożu śmierci w ostatnich dniach stał się sensacją na całym świecie.

W 1971 roku, Kubrick wyjechał ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii i więcej nie pojawił się w Ameryce. Wszystkie jego kolejne filmy realizowane były tylko w Anglii. Przez wiele lat reżyser wiódł życie samotnicze, obawiając się zamordowania. Według brytyjskiej gazety „Sun”, reżyser „bał się śmierci ze strony amerykańskich agencji wywiadowczych, tak jak skończyli inni uczestnicy obsługi telewizyjnej księżycowego oszustwa Stanów Zjednoczonych.”

Reżyser zmarł nagle jakoby na atak serca w końcowym okresie montażu filmu: „Z szeroko zamkniętymi oczami” z udziałem Toma Cruise’a i Nicole Kidman w rolach głównych. To właśnie Kidman w lipcu 2002 roku w wywiadzie udzielonym dla amerykańskiej gazety «The National Enquirer» oświadczyła, że Kubrick został zabity. Reżyser zadzwonił do niej na 2 godziny przed oficjalnie podanym czasem „nagłej śmierci” i poprosił, aby nie przyjeżdżała do Hertfordshire, gdzie, jak się wyraził, „wszystkich nas otrują tak szybko, że nie zdążymy nawet kichnąć”. Według brytyjskich dziennikarzy, pracownicy Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA po raz pierwszy próbowali zabić Kubricka jeszcze w 1979 roku.

a

Gwałtowny charakter śmierci Kubricka, 7 marca 1999 r., w angielskiej posiadłości w pobliżu Harpenden (hrabstwo Hertfordshire), stał się w przyszłości powodem wyjawiania dalszych rewelacji ze strony pozostałej po nim wdowy. Latem 2003 roku w wywiadzie dla francuskiej telewizji, a później, 16 listopada 2003 roku, w programie „Ciemna strona Księżyca” wdowa po reżyserze – niemiecka aktorka Christiane Kubrick zrobiła publiczne wyznanie, którego treść była następująca:

W tym czasie, kiedy Związek Radziecki już na całego opanowywał przestrzeń kosmiczną, prezydent USA Richard Nixon, zainspirowany – według słów wdowy, naukowo-fantastycznym filmem – epopeją jej męża, który przeszedł do historii jako jeden z najlepszych arcydzieł Hollywoodu: „2001: Kosmiczna Odysea” (1968r.) – wezwał reżysera wraz z innymi hollywoodzkimi specjalistami” do ratowania narodowego honoru i godności Stanów Zjednoczonych”; co mistrzowie „Fabryki marzeń”, kierowani przez Kubricka i uczynili. Decyzja o falsyfikacji została osobiście podjęta przez prezydenta USA.

Podobne oświadczenia od uczestników „projektu” zostały wypowiadane i wcześniej. W szczególności, inżynier rakietowy, Bill Kaysing – pracujący w Rocketdyne, firmie, która budowała silniki rakietowe dla programu „Apollo” – autor książki: „My nigdy nie lataliśmy na Księżyc. Amerykańskie oszustwo o wartości 30 miliardów dolarów”, która ukazała się w 1974 r. i została napisana we współautorstwie z Randy Reid. On również oświadczył, że pod pozorem transmisji na żywo lądowania modułu księżycowego, NASA rozpowszechniło falsyfikat, nakręcony na Ziemi.

Do zdjęć został użyty wojskowy poligon na pustyni w stanie Nevada. Na zdjęciach wykonanych w różnym czasie przez radzieckie satelity zwiadowcze, można wyraźnie zobaczyć ogromne hangary, jak również i upstrzony kraterami duży obszar „powierzchni księżycowej.” Właśnie tam odbywały się wszystkie „księżycowe ekspedycje”, nakręcane przez hollywoodzkich specjalistów.

Dowcipnisie byli nawet pośród samych astronautów. Tak więc, amerykański astronauta Brian O’Leary, w odpowiedzi na bezpośrednie pytanie, powiedział, że „nie może dać 100-procentowej gwarancji, że Neil Armstrong i Edwin Aldrin rzeczywiście byli na księżycu.”

Jednak dopiero teraz, po bezpośrednim przyznaniu się samego Stanley’a Kubrick’a – uznanego międzynarodowego mistrza hollywoodzkiej reżyserii, nad amerykańską aferą księżycową – została postawiona ostateczna i tłusta kropka.

Źródło: http://politikus.ru/articles/65345-v-lunnoy-afere-ssha-postavlena-zhirnaya-tochka.html

Za: http://3rm.info/main/60713-amerikancy-ne-byli-na-lune-v-lunnoy-afere-ssha-postavlena-zhirnaya-tochka.html

https://www.youtube.com/watch?v=9imVp8tlecY

Interesujące jest to, że to właśnie Anglia jest jednym z podstawowych punktów GOP (Głównego Ośrodka Potwierdzającego; ros. – ГУЦ – skrót od головной удостоверяющий центр – od B.K). Możliwe, że już na długo przed dniem dzisiejszym Ośrodek ten planował runięcie mitu o hegemonii USA, ponieważ niczym innym, oprócz chęci upokorzenia państwowej elity Stanów Zjednoczonych wyjaśnić tego wywiadu nie można. I w każdym razie jest to czarna kreska dla państwowej elity USA.

Tłumaczenie: B.K, 23.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *