Strona główna > Rosja > Amero – satanistyczny generał wezwał do „zabijania Rosjan”

Amero – satanistyczny generał wezwał do „zabijania Rosjan”

Amerykański generał, w telewizyjnej porze najlepszej oglądalności, wezwał do „zabijania Rosjan”. Robert Scales (amerykański generał-major rezerwy, weteran wojny w Wietnamie, pracuje jako analityk wojskowy) w czasie najlepszej oglądalności w telewizji „Fox News”, wezwał do „zabijania Rosjan” (video 3:40).

Psychopatyczny Scales, z polecenia Pentagonu, wzywa do dalszych ofiar i przelewu krwi. Trudno oczekiwać czego innego od demonokratów.
Psychopatyczny Scales, z polecenia Pentagonu, wzywa do dalszych ofiar i przelewu krwi. Trudno oczekiwać czego innego od demonokratów.

Generał-major rezerwy Robert Scales wyraził opinię, że tylko takie środki pomogą w uregulowaniu kryzysu na Ukrainie. Generał jest przekonany, że w konflikcie na Donbasie brali udział żołnierze z Rosji. Ich, w jego opinii, powinni zabijać Amerykanie.

„Trzy tysiące amerykańskich żołnierzy wyjeżdża do Europy Wschodniej. Tam jest, także, wysyłana broń pancerna. W jakim celu? I czego po tym oczekujecie? Na Ukrainie już wszystko jest ustalone.

Jedynym sposobem w jaki USA mogą jakoś okazać wpływ na sytuację w regionie i odwrócić jej przebieg, jest rozpoczęcie zabijania Rosjan. Zabijać tak wielu Rosjan, żeby nawet media nie zdołały ukryć tego faktu, że Rosjanie wracają do ojczyzny w trumnach.

Ale to, biorąc pod uwagę wsparcie, które my okazujemy Ukraińcom, biorąc pod uwagę możliwości Ukraińców…To chyba się nie wydarzy” – powiedział Scales.

Robert Scales to weteran wojny w Wietnamie. Jeszcze w 2000 roku odszedł do rezerwy ale walkę kontynuuje. Teraz próbuje bronić interesów USA na łamach gazet i w telewizji. Jednocześnie gazeta „The New York Times” pisze, że generał zajmuje się taką propagandą nie tylko z pobudek ideowych. Według danych „The New York Times”, pracuje on dla Pentagonu i otrzymuje wielkie honoraria za podobne wypowiedzi.

Za: http://3rm.info/main/55510-amerikanskiy-general-v-pryamom-efire-prizval-ubivat-russkih.html

Data publikacji: 12.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *