Strona główna > NWO > Apokalipsa > Ambasador USA w Serbii został honorowym członkiem organizacji zboczeńców

Ambasador USA w Serbii został honorowym członkiem organizacji zboczeńców

Ambasador USA w Serbii został honorowym członkiem organizacji zboczeńców.

a,d

Ambasador USA w Serbii, Michael Kirby, został wczoraj honorowym członkiem pozarządowej organizacji „Gay Straight Alliance” (GSA).

„Wydaje mi się, że w Serbii rośnie zrozumienie tego, że prawa człowieka mają mnóstwo wymiarów i prawa LGBT to część praw człowieka” – powiedział Kirby na uroczystości wręczenia karty członkowskiej w siedzibie GSA w Belgradzie.

Ocenił on, że ta organizacja pozarządowa już od 9 lat spełnia ciężki trud osiągając przy tym określone sukcesy, przy czym chodzi tu nie tylko o „Pride Parade” (Paradę Dumy), gdzie „policji było więcej niż uczestników”.

Przewodniczący GSA Łazar Pawłowicz, przypomniał, że poprzednim razem ambasador Kirby gościł w siedzibie GSA z powodu „brutalnych pogróżek” otrzymywanych przez członków organizacji a teraz przyszedł z „lepszego i przyjemniejszego powodu”.

„My chcemy w taki symboliczny sposób podziękować panu Kirby za poparcie w ciężkich chwilach , za poparcie całej ambasady , które było okazywane i ciągle jest okazywane, przez te wszystkie lata” – powiedział Łazar Pawłowicz.

Za: http://3rm.info/52779-posol-ssha-v-serbii-stal-pochetnym-chlenom-izvraschencev.html

Data publikacji: 18.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *