Strona główna > Polska > Ambasador Izraela nie zostawia złudzeń. Polska musi spłacić roszczenia żydowskie

Ambasador Izraela nie zostawia złudzeń. Polska musi spłacić roszczenia żydowskie

Ambasador Izraela nie zostawia złudzeń ws. ustawy 447. W rozmowie RMF wprost powiedział, że Polska musi spłacić roszczenia żydowskie.

Ambasador Izraela w rozmowie z Robertem Mazurkiem odniósł się do roszczeń żydowskich i spłaty żądań, które wysuwają wobec Polaków Żydzi: „Polska podpisała deklarację, że sprawę mienia bezspadkowego trzeba rozwiązać” – podkreślił Alexander Ben Zvi.

Słowa dyplomaty nie spodobały się internautom, którzy zarzucili ambasadorowi kłamstwo: „Datę, dokument, kto, co i kiedy podpisał? Że też wstydu taki człowiek nie ma” – ostro komentują użytkownicy Twittera i podkreślają, że PiS nie powinien ulegać słowom izraelskich polityków.

Do rozmowy w RMF odniósł się także prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. „Oczywiście, że trzeba, dlatego Roty Niepodległości zbierają podpisy pod obywatelską ustawą #STOP447. Nie dostaniecie ani złotówki!” – zapowiada Robert Bąkiewicz i zachęca do wsparcia wielkiej zbiórki podpisów.

Za: https://medianarodowe.com/ambasador-izraela-nie-zostawia-zludzen-polska-musi-splacic-roszczenia-zydowskie/

9.01.2020

7 thoughts on “Ambasador Izraela nie zostawia złudzeń. Polska musi spłacić roszczenia żydowskie

 1. W przyrodzie – pasożyt i żywiciel związani ze sobą specyficzną formą symbiozy i w zasadzie wspomagają się nawzajem – czego nie można powiedzieć o gnębiącym nas Polaków odwiecznym pasożycie…

 2. Już mieszkam w Polin więc żydki swoje dostaną.Swoją drogą Polacy antysemici a w żyda wierzą.To jest dopiero hipokryzja.A za chwilę będzie przecież Jezus był Galilejczykiem a to kto nie żyd ? Kaczyński zapłaci bo sam jest żydem nazwisko jego znane przez zainteresowanych.

  1. Do obserwatora: – Skąd więc sie bierze zapis Św.Jana w Apokalipsie: znam ucisk twój I ubóstwo .. I wiem,że bluźnią tobi ci którzy podają sie za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą s…i dalej: tacy którzy trzymają sie nauki Ba a l aama (baal-słońce,ishtar-księżyc obecnie dobrze znane w masonerii), w wersecie 3.9 to samo: Żydzi którzy są tylko z nazwy Żydami. Khazaria do roku 750n.e była jeszcze ateistycznym krajem, natomiast prawdziwi Żydzi byli raczej pobożni.Faryzeusze,Saduceusze utrzymywali usprawiedliwienie w zakonie-10przykazaniach.Dlatego krytycznym było kiedy pan Jezus powiedział jeżeli wasze usprawieliwienie nie przekroczy usprawiedliwienia Faryzeuszów nie wejdziecie do Królestwa.Odpowiedz przyszła później: usprawiedliwienie do Boga to pan Jezus,jego praca na krzyżu a 10 przykazań to gdzie grzech sie znajduje.Szukacie Mesjasza, a on już przyszedł Izjasz 53,Daniel 9.24-27.Teraz to tylko przyjdzie apostazja I antychryst.Ile mogło wyemigrować prawdziwych Żydów do Khazarii 3 procent.Stąd nie ma tej hiporyzji o której piszesz, bo nie ma pokrewieństwa Jezusa z królestwem Aszkanaza.Miewają sie za Żydów a nimi nie są.

  2. Gdybyś się choć trochę zainteresował Jezusem wiedziałbyś jak bardzo kochał to wężowe plemię.

 3. Dr Kekus z kanalu YT Po Pierwsze Polak wyraznie mowi ze deklaracje terezinska NIE bya podpisana przez Polske. Dlatego amerykanska ustawa zostala zmieniena. Oryginalna wersja zobowiazywala SYGNOTARIUSZY a druga, jak Amerykanom zwrocono uwage ze Polska nie podpisala, zostala ona poprawiona gdzie sygnotariuszy zmieniono na UCZESTNIKOW konferencji terezinskiej. Dlatego sa dwa numery tej tej amerykanskiej ustawy o mieniu bezspadkowym.
  Od kiedy uczestnictwo w konferencji gdzie nie zlozono zgody podpisem zobowiazuje?????? Zydzi chca wmowic ze podpisalismy , co jest totalna bzdura. Niech nie robia Polakom wody z mozgu. Jesli PiS da im chociaz 1 zl to bedzie stracony na zawsze.

 4. Do obserwatora : Skąd więc sie bierze zapis Św.Jana w Apokalipsie: znam ucisk twój I ubóstwo .. I wiem,że bluźnią tobi ci którzy podają sie za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą s…i dalej: tacy którzy trzymają sie nauki Ba a l aama (baal-słońce,ishtar-księżyc obecnie dobrze znane w masonerii), w wersecie 3.9 to samo: Żydzi którzy są tylko z nazwy Żydami. Khazaria do roku 750n.e była jeszcze ateistycznym krajem, natomiast prawdziwi Żydzi byli raczej pobożni.Faryzeusze,Saduceusze utrzymywali usprawiedliwienie w zakonie-10przykazaniach.Dlatego krytycznym było kiedy pan Jezus powiedział jeżeli wasze usprawieliwienie nie przekroczy usprawiedliwienia Faryzeuszów nie wejdziecie do Królestwa.Odpowiedz przyszła później: usprawiedliwienie do Boga to pan Jezus,jego praca na krzyżu a 10 przykazań to gdzie grzech sie znajduje.Szukacie Mesjasza, a on już przyszedł Izjasz 53,Daniel 9.24-27.Teraz to tylko przyjdzie apostazja I antychryst.Ile mogło wyemigrować prawdziwych Żydów do Khazarii 3 procent.Stąd nie ma tej hiporyzji o której piszesz, bo nie ma pokrewieństwa Jezusa z królestwem Aszkanaza.Miewają sie za Żydów a nimi nie są.

 5. Do obserwatora: – Skąd więc sie bierze zapis Św.Jana w Apokalipsie: znam ucisk twój I ubóstwo .. I wiem,że bluźnią tobi ci którzy podają sie za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą s…i dalej: tacy którzy trzymają sie nauki Ba a l aama (baal-słońce,ishtar-księżyc obecnie dobrze znane w masonerii), w wersecie 3.9 to samo: Żydzi którzy są tylko z nazwy Żydami. Khazaria do roku 750n.e była jeszcze ateistycznym krajem, natomiast prawdziwi Żydzi byli raczej pobożni.Faryzeusze,Saduceusze utrzymywali usprawiedliwienie w zakonie-10przykazaniach.Dlatego krytycznym było kiedy pan Jezus powiedział jeżeli wasze usprawieliwienie nie przekroczy usprawiedliwienia Faryzeuszów nie wejdziecie do Królestwa.Odpowiedz przyszła później: usprawiedliwienie do Boga to pan Jezus,jego praca na krzyżu a 10 przykazań to gdzie grzech sie znajduje.Szukacie Mesjasza, a on już przyszedł Izjasz 53,Daniel 9.24-27.Teraz to tylko przyjdzie apostazja I antychryst.Ile mogło wyemigrować prawdziwych Żydów do Khazarii 3 procent.Stąd nie ma tej hiporyzji o której piszesz, bo nie ma pokrewieństwa Jezusa z królestwem Aszkanaza.Miewają sie za Żydów a nimi nie są.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.