Alex Jones – tańczący z żydami

Bóg dał wolną wole ludziom i Jones wybrał tą złą drogę. Na filmie zamieszczonym poniżej widzimy jak człowiek może oczerniać siebie, aby zadowolić tych którzy jego zdaniem dają mu prestiż, wypełniają jego braki i pragnienia. Jones popadł w skrajność, aby czuć przynależność do części nowego syjonistycznego Waszyngtonu. Ten film w końcu pokazuje jego prawdziwe oblicze, że stoi po stronie zła. Alexa Jones, znany jest z totalnego ignorowania, czy też raczej maskowania, fundamentalnego elementu w konspiracji NWO jakim jest syjonizm oraz niezaprzeczalnego zaangażowania służb Mossadu w organizacji ataku na WTC 911.

a

Wspieranie „plemienia” oznacza wspieranie grupy przestępczej która chwali innego Boga. Jones gdyby miał prawdziwe intencje  próbowałby wyjawiać prawdę, demaskowałaby prawdziwych złoczyńców świata. On wie i zna ich kłamstwa, ale nadal toczy tą swoją brudną grę i szerzy przez to zło, jawi się jako ich obrońca – strażnik ich złowieszczego planu. Jones nie ma w sobie determinacji, silnych wartości moralnych, jest słabym człowiekiem, którego łatwo kupić. Jego wojna informacyjna nie dotyczy żydów, on woli z nimi tańczyć.

Źródło: https://zionistreport.com/2017/01/video-alex-jones-dances-jews/

Tłumaczenie Sobrius

Alex Jones już w grudniu ubiegłego roku ukazał swoje „uwielbienie” dla Izraela, w poniżej umieszczonym filmie jest ukazana jego przerażająca i obrzydliwa syjonistyczna propaganda. Mówi on o Palestyńczyka używających rzekomo dzieci samobójców, tłumaczy rzeź ludności cywilnej w Strefie Gazy przez Izrael jako „akty wojny”, wspomina o szwadronach śmierci dżihadystów, nie mówi jednak nic, że to żydowskie kręgi są głównymi twórcami ISIS, destabilizacji Bliskiego Wschodu, który tworzy chaos na świecie. Jones musi wykonać wiele akrobacji umysłowych, aby uzasadnić swoje poparcie dla syjonistycznego Izrael, oglądanie tego wywołuje totalny niesmak.

Jones to psy-op – to już potwierdzone, Info Wars to „fake news” (fałszywa wiadomość), jeśli większość ludzi jeszcze tego nie widzi, a zwłaszcza po obejrzeniu tego jego monologu, to przyszłość jawi się bardzo ponura, gdyż InfoWars wpływa na ogromną ilość ludzi, zwłaszcza w tak zwanej społeczności „prawdy”.

Alex kończy swój syjonistyczny wywód twierdząc, że islamiści nienawidzą świąt Bożego Narodzenia gdyż symbolizują Jezusa Chrystusa, to święto Jego urodzin, oczywiście nie wspomniał, że owe myślenie i największą nienawiść do Chrystusa można znaleźć w Talmudzie i to Żydzi najbardziej z Niego szydzą.

Alex Jones w poniższym filmiku stwierdza „Popieram Żydowskie państwo Izrael – to ONZ jest jego prześladowcą” . Te słowa są dokładnie takie same co Netanjahu powiedział w połowie grudnia na rezolucji ONZ w sprawie nielegalnych osiedli, a Jones te słowa mówił lata temu.

Ciekawe słowa wypowiada w następny filmiku, Alex Jones mówi, że jest żydem i popiera Izrael.

https://www.youtube.com/watch?v=wg3ddGmh38w

Na podstawie źródło: https://www.henrymakow.com/  25 grudzień 2016

Tłumaczenie Sobrius

Źródło polskie: https://www.nwo.report/nwo/alex-jones-video-tanczacy-zydami.html

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *