Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Alex Jones – druga strona medalu

Alex Jones – druga strona medalu

William Bill Cooper (1) to człowiek, który ostrzegał o ataku na World Trade Center i zapłacił za to życiem. Dziennikarz, poszukiwacz prawdy i demaskator spisku elit przeciwko społeczeństwu, jako jeden z pierwszych zaczął wypowiadać się głośno na ten temat. Już w czerwcu 2001 roku ostrzegał w swojej audycji radiowej o tym, że będzie przeprowadzony atak na WTC i że cała wina za jego realizację zrzucą na Osamę Bin Ladena (2). Już wtedy był nachodzony przez usiłujących uciszyć go agentów FBI. W listopadzie 2001 został zamordowany. Alex Jones pomimo swoich rewelacji, już tyle lat ma się świetnie i podróżuje wszędzie tam gdzie zechce, mimo że wielu amerykańskich aktywistów na mocy Patriot Act jest oficjalnie uważanych za terrorystów wewnętrznych i są podmiotem sankcji podróżnych.

http://www.realzionistnews.com/?p=465
http://www.realzionistnews.com/?p=465

William Cooper jako pierwszy przewiduje 9/11:

Alex Jones jest prezenterem radiowym z Dallas, choć dziś większość swego czasu spędza w Austin, Teksas. AJ korzystając z dziennikarskich umiejętności demaskuje przykłady złej woli rządów, a jego dowody są prawdziwe i wiarygodne. Ale czy to czyni go godnym zaufania?

Pierwszy raz usłyszałem o AJ w 2000 roku gdzieś w Internecie. Nie zwróciłem na niego uwagi, gdyż niewiele wtedy wiedziałem o panującym w świecie układzie sił, niemniej jednak zwróciłem uwagę na kłamstwa jakimi się posługiwał dla medialnych celów. A te słyszeliśmy wszyscy.

Na przełomie 1999/2000 wirus Y2K miał rzekomo zaatakować sieci komputerowe, opanowując glob i wyłączając je z użytku. Efekty tego miały być porażające: od zablokowanych bankomatów i chaosu na drogach wskutek awarii systemu zarządzania ruchem, po sparaliżowane szpitale i spadające samoloty. Do tego ataki terrorystyczne wykorzystujące element chaosu. Awarie elektrowni jądrowych i odpalenie głowic nuklearnych, przypadkowe bądź celowe, również wchodziły w grę. Jednym słowem: koszmar.

a

W wiadomościach tego typu, oczywistych plotkach nie mających żadnych wartości merytorycznych, przodowały brytyjskie brukowce i amerykańskie rozgłośnie. Wyspiarska społeczność, podatna kulturze plotkarskiej oraz amerykańcy odbiorcy przyzwyczajeni do nachalnej i głośnej propagandy szybko podchwycili temat. Jednym z głośniejszych propagatorów tej apokaliptycznej wizji był Alex Jones. Wielokrotnie donosił o takiej czarnej przyszłości, podobnie jak kilku podobnych mu, szukających szerszego rozgłosu dziennikarzy. Jednak o tych wydarzeniach „na żywo” doniósł jako jedyny. AJ przeprowadził audycję w noc sylwestrową 1999r, podczas której odbiorcy usłyszeli o wielu z wymienionych powyżej sytuacjach, które nigdy faktycznie nie nastąpiły. AJ w tej audycji nie starał się ich przewidywać – one w jego słowach już zaistniały (!). Można było usłyszeć i o bankomatach które „zwariowały” w jednych krajach Europy, oraz o dużych ilościach ładunków wybuchowych znajdowanych na ulicach innych. Można było się dowiedzieć o planowanym przez Rosjan ataku nuklearnym na Amerykę, który miał nastąpić wkrótce potem. Część Amerykanów na wiadomość o takich wydarzeniach ruszyła w góry. Gdyby „kawał” udał się Alexowi i cała Ameryka uwierzyła jego słowom, panika jaka wybuchłaby w USA wymusiłaby wprowadzenie stanu wojennego umożliwiającego zaprowadzenie rządów totalitarnych, czyli czegoś, przed czym AJ w swoich audycjach nas przestrzega.

Cooper widział w Jonesie wichrzyciela, działającego de facto w układzie. Ma on doprowadzić do masowego buntu, który dostarczy władzy pretekstu do wprowadzenia stanu wojennego. Ponadto AJ ukrywa, wręcz wyśmiewa fakt syjonistycznej kontroli (3). Nigdy nie był związany z żadnym ruchem patriotycznym, nie zajmował się tematyką rządu światowego, ale od 2000 wygłasza swoje teorie. Przy tym używa w swoich wypowiedziach rozmaitych trików socjotechnicznych (co samo w sobie jest dla Coopera podejrzane), by wywołać masową histerię.

Takie są fakty dotyczące „fenomenu” Alexa Jonesa. William Cooper, człowiek który demaskował rząd cale życie, który jako jedyny przewidział i ogłosił publicznie atak na WTC, co przypłacił życiem wkrótce potem, nazwał AJ`a kłamcą (4). Przykładów na poparcie słów Coopera jest kilka, jeśli tylko masz czas i ochotę – znajdziesz je w sieci bez trudu – zapisów audio oraz tekstowych. Zapoznaj się z faktami zanim wydasz swoją opinię.

(1) http://www.thewatcherfiles.com/william_cooper.htm

(2) http://www.youtube.com/watch?v=Zy4EyBstOsA

(3) http://www.youtube.com/watch?v=JQxuvBUdhrE

(4) http://www.youtube.com/watch?v=BlyOMpGs77g

Rafał Jędrasik

P.S. Suplement:

Kilka faktów odnośnie Alexa Jonesa:

  1. Żoną Alexa Jonesa jest żydówka Kelly Rebecca Nichols, i ma z nią troje dzieci.
  1. Alex Jones z żoną i dziećmi kwalifikują się do izraelskiego obywatelstwa na mocy izraelskiego „prawa do powrotu”
  1. Alex Jones ma co najmniej 20 żydowskich sponsorów i reklamodawców, którzy finansowo wspierają jego program radiowy i strony internetowe.
  1. Flagowa radiostacja Alexa Jonesa, KLBJ AM, w Austin, w Texasie, należy do Emmis Communications, medialnego konglomeratu z siedzibą w Indianapolis, w Indianie. Założyciel, prezes, prezydent i dyrektor generalny Emmis Communications to Izraelczyk z podwójnym obywatelstwem, syjonistyczny żyd Jeffrey H. Smulyan.
  1. Program radiowy Alexa Jonesa jest nadawany w Sirius XM Radio. Prezesem Sirius XM Radio jest żyd Eddy W. Hartenstein. Dyrektorem generalnym Sirius XM Radio jest żyd Mel Karmazin. Prezydentem Sirius XM Radio jest żyd Scott Greenstein. Z sześciu kierowników wyższego szczebla Sirius XM Radio, pięciu jest żydami.
  1. Prawniczką Alexa Jonesa jest żydówka Elizabeth M. Schurig, która jest również prawniczką Holly Lev Bronfman, siostry Edgara Bronfmana Jr. Zatem tylko dwa stopnie znajomości dzielą Alexa Jonesa od rodziny Bronfmanów, jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych żydowskich syjonistycznych rodzin w Ameryce Północnej.

https://alexjonesexposed.info/

 Sheik Down: How Arabs Own Everything by Alex Jones:

ALEX JONES SAYS HE IS JEWISH AND IS PRO ISRAEL

https://www.youtube.com/watch?v=wg3ddGmh38w

Alex Jones supports Zionist israel

Zobacz także (w j. ang):

Why Is The ADL Promoting Alex Jones?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *