Strona główna > Polska > Aleksander Jabłonowski do Antoniego Macierewicza

Aleksander Jabłonowski do Antoniego Macierewicza

Aleksander Jabłonowski do Antoniego Macierewicza (Izaaka Singera) stronnika loży Bnai Brith (po hebrajsku Synowie Przymierza).

a33

„Aleksander Jabłonowski mocno kalibruje polskojęzycznego polityka, stronnika żydomasonerii z loży Bnai Brith, pełniącego obowiązki patrioty- Antoniego Macierewicza. Ten oczywiście unika odpowiedzi na pytania, zwłaszcza o tą antypolską lożę.

„Mam taką jedną refleksję. Nie rozumiem do dzisiejszego dnia dlaczego pan premier Kaczyński w 2007 roku oddał władzę, sugerując się jakimiś sondażami, że PiS jest w stanie wygrać wybory. Kiedy miał układ polityczny wyjątkowy tzn. miał brata prezydenta i mógł spokojnie rządzić mniejszościowo. Przypomnę, że Kwaśniewski z Millerem nie cierpią się i świetnie wypełnili swoją władzę. Oddanie władzy w 2007 roku ja uważam za sabotaż. W kategoriach wojskowych, takiego generała, który nakazuje odwrót ze zdobytego wzgórza stawia się przed frontem i się rozstrzeliwuje. To jest taka refleksja.

Teraz pytanie do ministra Macierewicza. Czy minister wie, że bracia Kaczyńscy wpuścili do Polski raka pod tytułem loża Bnai Brit? Żydowska loża masońska Bnai Brit. Gangsterska, bandycka, bezwzględna, to jest nowotwór złośliwy z licznymi przerzutami. Nie zrobił tego Kwaśniewski, zrobił to prezydent Lech Kaczyński. Miał zresztą przy swoim boku funkcjonariusza tej loży panią E. Juńczyk-Ziomecką. Pan prezydent  Mościcki kiedy rozwiązywał loże masońskie, rozwiązał Bnai Brit dał taki aneks, żeby przyszli władcy Polski nie ważyli się wpuszczać tej loży do Polski, ponieważ stanowi ona śmiertelne zagrożenie.

Teraz panie ministrze Macierewicz, postrzegam pana jako agenta amerykańskiego, który dla chwały Ameryki zrobi wszystko. Wysadzi Polskę w powietrze. Ponieważ pana chlebodawcy są w Waszyngtonie, a stara zasada mówi, „szukacie przyjaciół blisko, a wrogów daleko”. Myślę, oceniając pana działalność  panie Macierewicz, traktuje pana jako wroga Polski. Nie jestem rusofilem, od razu zaznaczam. To co pan mówi jest bardzo sprytne, bardzo przebiegłe, natomiast historia pana wycharknie na śmietnik, ponieważ wszystko się obnaży, całe pana działanie. Jest pan agentem Pentagonu, czyli jest pan agentem światowego masoństwa panie Macierewicz.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus nasz Zbawiciel, nasz Bóg Ojciec w Trójcy Przenajświętrzej Jedyny i Święta Męka Syna Jego. Panie Macierewicz, pan nie jest katolikiem.”

Za: http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/132445,aleksander-jablonowski-do-antoniego-macierewicza

Data publikacji: 30.06.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *