Strona główna > Polska > ALARM Megaustawa dopuszczająca 5G w Senacie!

ALARM Megaustawa dopuszczająca 5G w Senacie!

Źródło: ICPPC

Czy Senat powtórzy sejmowy skandal?… Czy Senatorowie będą na tyle odważni, by stanąć po stronie Polaków pomimo presji wywieranej przez korporacje i władze „odgórne”?

Sejm przegłosował megaustawę o 5G 4 lipca 2019 a już 9 lipca megaustawa będzie już w Senacie (*), w dwóch Komisjach o godz. 16:00:
w Komisji Infrastruktury www.senat.gov.pl/wydarzenia/art,5508.html
i w Komisji Samorządu Teryt. www.senat.gov.pl/wydarzenia/art,5510.html

Za megaustwą głosowali wszyscy posłowie PiS z wyjątkiem czterech. Czwórka, która nie głosowała w ten sposób, wstrzymała się od głosu. Nikt nie głosował przeciw!
PO-KO poszedł tą samą drogą: ale z dziewięcioma wstrzymującymi się i jednym przeciw.

Szczególnie kontrowersyjne było głosowanie Kukiz 15. Tutaj, z dwudziestu dwóch posłów, tylko pięciu głosowało przeciw, a ośmiu(!) głosowało za ustawą. PSL-UED głosowano  dziesięć przeciw i trzy za.

UWAGA! Zaledwie dwudziestu jeden posłów spośród czterystu dwudziestu dwóch, głosowało przeciwko megaustawie! PiS i wszyscy posłowie, którzy przegłosowali tę ustawę, otwarcie naruszyli m.in. Konstytucje RP i Powszechną Deklarację Praw Człowieka. SKANDAL!

Głosowanie za wdrożeniem niesprawdzonej, nieludzkiej technologii 5G, która przyniesie ogromne korzyści korporacjom a obywatelom/wyborcom choroby i dalsze zniewolenie, jest skandalem na najwyższym poziomie.

Czy Senatorowie będą na tyle odważni, by stanąć po stronie Polaków pomimo presji wywieranej przez korporację i władze „odgórne”?

To głosowanie w Sejmie w dniu  4 lipca pokazało też, że Kukiz 15 jest stroną bez kręgosłupa moralnego. Ruch ten miał stawić czoła niesprawiedliwości i wyzyskowi tego rodzaju, ale zamiast tego skapitulował. To bardzo rozczarowało zwolenników Kukiza i prawdopodobnie będzie oznaczało koniec krótkiego panowania Kukiza’15 jako pewnej alternatywy wobec wyprzedaży Polski przez znanych polityków, która praktycznie dzieje się codziennie.

PiS, który regularnie twierdzi, że jest partią najbardziej reprezentatywną dla tradycyjnych polskich wartości, podejmuje decyzje, które można określić ludobójstwem przeciwko swoim własnym wyborcom… i nigdy nie ostałaby się w uczciwym sądzie.

UWAGA! Koalicja na rzecz Polski Wolnej od 5G STOP5G.COM.PL domaga się natychmiastowego moratorium na 5G i zyskuje coraz większe wsparcie publiczne.PETYCJA O MORATORIUM NA 5G I REDUKCJĘ EKSPOZYCJI LUDNOŚCI NA POLA ELEKTROMAGNETYCZNE: PETYCJA
Poprzednio skandal miał miejsce w sejmie gdzie została pominięta strona społeczna i zignorowane pytania posłów:

3 thoughts on “ALARM Megaustawa dopuszczająca 5G w Senacie!

  1. Ludzi w tym kraju I tak to nie obchodzi czy się usmażą czy nie. Społeczeństwo to jest pozbawioe instyktu samozachowawczego.

  2. Sieć 5G, jeśli ustawę podpisze prezydent Duda, zagraża nie tylko zdrowiu obywateli, ale również odbiera prawa do nieruchomości właścicielom, którzy nie będą mieli prawa odmówić instalacji nadajników na swoich budynkach. De facto, megaustawa 5G wywłaszcza właścicieli nieruchomości w zakresie decydowania o losie swoich budynków.
    W Sejmie doszło do kolejnego skandalu, który udowadnia, że PiS służy korporacjom, w tym wypadku telekomunikacyjnym. Przepchnięto megaustawę o sieci 5G w 18 minut, nie odpowiadając na żadne pytania i wątpliwości posłów.

  3. Ten wymieniony pan podpisał ustawę o transplantacji od Polaków – wiadomo jak-
    a obowiązki ma wiadomo jakie – podpisze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.