Strona główna > Polska > Aktorka Kołakowska ogłasza, że „nie ma żadnej pandemii”. To „spisek rządu światowego w celu resetu finansowego”

Aktorka Kołakowska ogłasza, że „nie ma żadnej pandemii”. To „spisek rządu światowego w celu resetu finansowego”

Już nie tylko anonimowe osoby z Internetu sprzeciwiają się rządowym restrykcjom. Dołączają do nich rozpoznawalni celebryci, jak np. aktorka Viola Kołakowska.

– Wszyscy wiemy, że ludzie się boją, ale to już nie jest strach, ludzie są totalnymi idiotami. Przepraszam, ludzie są po prostu totalnie bezmyślnymi istotami. To, że w tym wszystkim rodzi się agresja w ludziach, to jest niebywale. Bardzo dużo psychopatii się ujawnia – oceniła Kołakowska.

– Chcę wam tylko uświadomić, że to samo działo się w czasie wojny, kiedy wywozili ludzi do Auschwitz, kiedy wywozili ich do obozów. Kiedy wchodzili do komory, głęboko wierzyli w to, że to jest dla ich dobra. Że oto panowie w mundurach dbają o nich. Wchodząc do komory, myśleli, że wchodzą do łaźni, gdzie mają się umyć i z niej wyjdą, czekały na nich ręczniczki. I co się stało? I stało się to, co się stało i dzieje się obecnie to samo tylko w innych okolicznościach. W wygodniejszych, łatwiejszych czasach, gdzie przywykliśmy i przyzwyczailiśmy się do super wygód – twierdzi dalej celebrytka.

– Nie to tylko w filmach się zdarza, to naprawdę nie może się zdarzyć. Przecież to już było, przecież przetrwaliśmy, wojnę mamy za sobą. Nie, nie, to już nas nie dotyczy. Obudźcie się, to właśnie nas dotyczy. To się właśnie dzieje i maski są małym elementem tej gry, ale mają one wam zaszkodzić, a nie pomóc. Już nie mówię o psychologicznym aspekcie i tym, żebyście się po prostu podporządkowywali – dodaje.

Ponoć któryś z wpływowych polityków wyznał Kołakowskiej, że pandemii nie ma, a w tym wszystkim chodzi o „światowy reset finansów”.

– Coś wam powiem, nie używając nazwisk. Jeden z najważniejszych polityków w tym kraju w rozmowie prywatnej powiedział jasno i wprost, że nie ma żadnej pandemii. Gdyby polski rząd nie stosował się do wytycznych, które zostały mu z góry narzucone, gdyby nie stosował się do wytycznych rządu światowego, mielibyśmy tutaj już Białoruś albo Syrię. Byłaby wojna – powiedziała.

– Mówiłam, że chodzi o grubszą sprawę. Mówiłam, że nie chodzi o żadnego wirusa, że to jest przykrywka do czegoś, do grubej sprawy która się odbywa. Do tak zwanego światowego resetu finansowego – dodała.

Aktorka pisze również o medialnych manipulacjach i radzi fanom, by zdjęli maseczki.

– Liczby zostały bardzo pięknie zmanipulowane przez media. Równanie można rozłożyć na różne liczby i za każdym razem będzie to robiło inne wrażenie, mimo że wynik jest taki sam. Została wam zinterpretowana wersja taka, która ma na was zadziałać drastycznie – twierdzi.

– Możecie się już trochę wyluzować i zdjąć maseczki. Nie wiem, czy zauważyliście, ale niektórzy politycy podczas wystąpień, kiedy pokazują się publicznie, to widzicie ich bez maseczek, po prostu ich nie zakładają. Zróbcie to samo – dodała.

Źródło: Instagram, nczas.com

8 thoughts on “Aktorka Kołakowska ogłasza, że „nie ma żadnej pandemii”. To „spisek rządu światowego w celu resetu finansowego”

 1. Wypowiedz jakiejś celebrytki nie może być opinio twórcza. To że ona ma jakiś tam fanów nie oznacza że jest autorytetem. Ale tak „pandemia Covid” ma być pretekstem do resetu światowej gospodarki odejście od pieniądza fizycznego na rzecz cyfrowego. Najprawdopodobniej będą one już zapisane w czipie który będzie nam przymusowo podany w szczepionce przeciw covidowi albo będzie miał formę nano tatuażu będzie to oznaczało totalną inwigilację i kontrolę nas samych.

  1. oczywiscie kazdy jest glupi tylko ty jestes madry ! DZiwne bo jakos nikt ciebie nie zna ! Ta twoja madrosc domorosly madralo jest wiec tylko twoja madroscia!

 2. Może i nie jest autorytetem , ale myśli i robiąc to , ogromnie ryzykuje . Dlatego mam dla Niej ogromny szacunek za odwagę . Może to Ją kosztować całkowity upadek finansowy. Zanim zaczniecie krytykować , wezcie to pod uwagę . Ona ma naprawdę dużo do stracenia .

 3. Bardzo emocjonalna, ale jakże prawdziwa wypowiedź. Ktoś nam wmawia pandemię i naraża nasze zdrowie i życie. Większość myśli, że to dla naszego dobra i całkowicie wyłącza myślenie żyjąc medialnym przekazem. Nikt nie zwraca uwagi, że liczby pseudozakażeń, a raczej wyników testów PCR podawane są jako wartości bezwzględne, bez podania liczby testów, a przecież istotny jest procent. Nikt nie chce wiedzieć, że w Polsce dziennie umiera powyżej 1000 osób, ale emocjonujemy się tylko tymi, którzy mieli plus w teście. Nie podaje się wieku, chorób wspólistniejących, nie podaje się liczby chorych tylko liczbę zakażonych. Wreszcie nie porównuje się tego z danymi z lat ubiegłych. Widzimy latające cyferki, które nas przerażają i nie włączamy myślenia, nie chcemy pokazać kontekstu, tylko bezmyślnie wierzymy okupantom z głównego nurtu.

 4. Teza jest trafna, ale ludzi jest łatwiej oszukać niż udowodnić oszustwo.
  Teorie spiskowe nie działają, choć faktycznie Banksterom/Iluminatom/kabalistom, którzy mają w kieszeni rządy państw narodowych najbardziej zależy by kontrolować masy jeszcze bardziej.
  Covid może był celowo wypuszczony z laboratorium w Chinach, może nie, ale pewne jest to, że URZĄD/Rząd Swiatowy jest z tego powodu bardzo zadowolony, bo wzmocni rolę korpo i rządów, które ONI kontolują. Kryzysy zdrowotne, finznsowe w końcu doprowadzą do rewolucji lub wprowadzenia restrykcji totalnej kontoli – jak w filmie Elizjum (Matt Deamond).
  Jedni będą żyć w enklawach luksusu, a inni oczipowani będą na nich zasówć lub na minimalnym garnuszku PAŃSTWA I KORPO; jak Matt Deamond, zaczipowany czeka na autobus do pracy naśmiewa się z dzieci bezdomych/symbolizujących niedostosowanych .. hehe, przynajmniej mam pracę .. ukradłem wam pieniądze … (silniejszy może, bo taki świat).

  Oni właśnie chcą mieć kontrolę totalną nad masami i sprowadzić wykonawcę, który czeka na autobus, jest czipowany i dziękuje za powietrze. System zdrowotny też jak w filmie będzie dla wybranych; już tak jest w USA, albo cię stać, albo nie, jak biedny i chory to czeka bezdomność. TAKIE BĘDĄ WZORY PRZYSZŁOŚCI

  Rozwarstwienie społeczne jest coraz większe od ponad 30 lat, ale IM mało, bo wprowadzając kryzysy przejmą majątki i niezależność mikroprzedsiębiorców.
  Elitom lewackim (Zizek, marksistom) marzy się powrót do feudalizmu, a teraz to będą realizować; zostanie korpo i rządy w kieszeni …

  A. Huxley, Nowy wspaniały świat – brat autora był eugenikiem w Światowych organizacjach, znał się z ojcem Billa Gatesa (tego od Microsoftu), który też był eugenikiem.
  Bill kontynuuje ze swoimi szczepionkami tradycję i poglądy zaszczepione przez tatusia. Wcześniej już eksperymentował w Afryce a teraz wszystkich wyleczy i zaczipuje, bo to zdolny Żyd/Kabalista.

  Wszechwładne korpo decyduje, czyli ZARZĄD MASONÓW (Matt Deamond) jak w filmie Zero Theorm T. Gilliama. To też już realizują – wojna kulturowa.
  Niedostosowanych do nowego, kolorowego, oświeconego świata wysyłają do domów „na wyspę”, albo degradują społecznie (zawodowo) poprzez podstęp, a swoje działania opierają na wartościach takich jak rodzina, tolerancja, czy interesie poszczególnych klas. Podobnie pisał ks.Gobbi „Jak nie postępujesz, tak jak oni chcą, to .. podstępem i po cichu skarzą cię na niebyt, niełaskę, wykluczenie”, tak pisał o Masonerii i Marksistach.
  .

 5. Panie Ireneuszu888
  proszę nie wieszać, bo nie wie Pan kogo i za co.
  A na to trzeba mieć wiedzę procesową.

  Systemu Pan nie przeskoczy, bo tu wszystko jest już poukładane, są grupy (szara eminencja), które zawsze mogą więcej, a nad nimi jeszcze mocodawcy (kasa, banksterzy, lokalne sitwy władzy), bo ci pierwsi to licencjonowani wykonawcy.
  Schemat jest światowy, każda TV jest wykorzystywana w pewnych PROCESACH REKRUTACJI, ale o tym niewielu wie, nawet gdyby, to trzeba mieć dowody, a ONI prędzej z takiego zrobią wariata.
  Państwo aktorzy, dziennikarze też wiedzą w każdym państwie jak to funkcjonuje… Pan Karoń specjalista od marksistów, też wie, ale co może… nic, ale w jednym z filmów na youTube zdradziłł się, że wie. Metoda na „raka/na bańkę szklaną” – rozmowa z dr Brownem z 2019 roku; pytanie od osoby z publiczności i odpowiedź Pana Karonia „.. my Katolicy nie postępujemy tak …”.

  Życzę siły i zdrowia.

 6. Panie Ireneuszu888

  Rekrutacja funkcjonuje na zasadzie:
  Jest interes pewnych grup, o dobrostan psychiczny NASZ trzeba dbać i jak to potocznie się mówi silny będzie silniejszy, a słaby jeszcze słabszy.

  Chyba był taki film:
  Nikodem Dyzma z Panem Pazurą.
  albo
  Na układy nie ma rady
  albo
  Kobiety bez wstydu
  albo
  Botox Pana Vegi – scena… „przyjdź zatańcz na stole, następni czekają”, bo przecież czego się nie robi dla rodziny i dzieci, kariery i bezpieczeństwa finansowego w przyszłości.

  Reżyserzy są bacznymi obserwatorami życia, wiedzą jak to wygląda albo może wyglądać, dlatego najlepiej w formie komedii, albo napisać powieść, bo takie też praktyki mamy.
  Nie ważne jakie oszustwo, łajdactwo byle by rodzina była.

  Jesteś z „rodziną”, to „rodzina/lokalne – grupy władzy ale schemat globalny” pomaga za lojalność – a jak nie to fabryki czekają, he he he, następny.

  „Bo u nas są potrzeby, my wiemy czego ludzie potrzebują.” tak ten „Cyrk” się kręci… zastraszanie oskarżeniami o gwałt, pedofilię, świadek się zawsze znajdzie. Zastraszanie kredytami, czy chwilówkami, bo łatwo spreparować.

  Życzę siły i zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *