Strona główna > Bez kategorii > Akcja obrony pamięci POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH

Akcja obrony pamięci POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH

PROSZĘ WSZYSTKICH PATRIOTÓW O PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI – CHODZI O BEZCZESZCZENIE SZCZĄTKÓW POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH. TO NADAJE SIĘ DO PROKURATURY!!!

Rozsyłajcie poniższy tekst wszędzie, profanowanie ludzkich szczątków jest zbrodnią zakazaną przez prawo krajowe i międzynarodowe! Mamy szansę skompromitować władze III RP, z Hanką bufetową na czele.
Na dole macie ikonę Facebooka – rozpowszechniajcie ten tekst przez ten portal na różnych profilach, grupach, stronach. Piszcie także maile do organizacji patriotycznych, kombatanckich, politycznych, do IPNu itp.

cyt. “Podczas budowy warszawskiego metra robotnicy codziennie odkrywają ludzkie szkielety i ludzkie szczątki w różnych fazach rozkładu. Ilość zwłok można szacować w setkach, nikt nie prowadzi dokładnej statystyki. Informacje te potwierdza pracownik nadzoru budowy pragnący zachować anonimowość. O znaleziskach tych nie są powiadamiane służby archeologiczne, a kości i czaszki ładowane są wprost na ciężarówki i wywożone na składowisko śmieci. Robotnikom nakazano całą sprawę utrzymywać w tajemnicy pod rygorem zwolnienia dyscyplinarnego. Np. bardzo płytko zaledwie pod warstwą asfaltu znaleziono kilka doskonale zachowanych zwłok, których wygląd świadczył na pochodzenie znacznie późniejsze niż druga wojna światowa.
Równocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie nagłaśnia się sprawę tajemniczej kwatery na warszawskich Powązkach. Co się takiego stało, że prace te rozpoczęto właśnie teraz? Przypadek? Wątpiꔟródło: http://grabie.salon24.pl/441894,setki-trupow-na-budowie-warszawskiego-metra

Głosujcie też na poniższy demotywator o tej samej treści klikając zielony przycisk “mocne” – nie trzeba mieć tam konta, by głosować:

http://demotywatory.pl/3902059/Po-Wojnie-przesladowani-osmieszani-przez-propagande

—————————

GŁOSUJCIE W LINKU PONIŻEJ, KLIKAJĄC PRZYCISK Z NAPISEM „PROMUJ” – WTEDY WIĘCEJ OSÓB PRZECZYTA TEN TEKST! DZIĘKUJĘ! :D

http://www.liiil.pl/1345693632/Kosci-Powstancow-na-smietniku-.htm

i tu:

http://www.liiil.pl/1345694447/Zbronie-wladz-Warszawy-To-niewiarygodne.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.