Strona główna > NWO > Aj-waje brazylijskich czekistów

Aj-waje brazylijskich czekistów

NSA1

NSA1Prywatny podmiot z USA nie może rządzić internetem

 Apel brazylijskich czekistów nie może być zaskoczeniem dla nikogo, kto potrafi dostrzec rosnącą obecność żydowskiego NWO w naszym codziennym życiu. To już tu jest, a oznak mamy tyle, że „i ślepy by dostrzegł” cytując za Orwellem.

Brazylia wezwała do utworzenia wielostronnej agencji do kontroli światowego internetu, po tym, jak ukazały się doniesienia o szpiegostwie amerykańskiej NSA brazylijskich obywateli.

W niedzielę, gazeta O Globo opublikowała doniesienia, że NSA i CIA monitorują i gromadzą dane telefoniczne i mailowe w Brazylii.

Po otrzymaniu tych sprawozdań, minister Paulo Bernardo powiedział: „Potrzebujemy zmian w zarządzaniu internetem. Nie może on być rządzony wg reguł prywatnego podmiotu amerykańskiego, gdyż wiadomo, że ta jednostka jest kontrolowana przez rząd Stanów Zjednoczonych”.

Bernardo powiedział: „nie mam absolutnie żadnych wątpliwości” co do dokładności sprawozdań i dodał: „teraz okoliczności, w jakich to zostało przeprowadzone, dokładna forma i data, będziemy musieli sprawdzić”.

Brazylijski prezydent, Dilma Rousseff, powiedziała: „Nie zgadzamy się na mieszanie się w nasze sprawy w ten sposób, nie tylko w Brazylii, ale w żadnym innym kraju”.

Czekiści ze wszystkich okupowanych krajów łączcie się!

Być może sterowana przez żydowskich czekistów afera z „informatorem” Snowdenem, który, o dziwo, jeszcze chyba żyje (o ile w ogóle istniał), właśnie zaczyna ujawniać swoje prawdziwe cele. Pozorowane niesnaski między czekistami z różnych podbitych krajów na tle podglądactwa prywatnego życia Gojów, wyglądają już całkiem, jak teatrzyk satyryczny.

„Będziemy kontynuować dialog z naszymi kolegami z Brazylii kanałami dyplomatycznymi, lecz te rozmowy będą oczywiście utajnione” – rzecznik departamentu stanu, Jen Psaki.

To jasna deklaracja, żeby utworzyć wielostronną (tzw. międzypaństwową) organizację czekistowską do szpiegostwa i podglądactwa Gojów, szajkę ogólnoświatową. Dla żydowskich czekistów to nic nowego, to powielanie schematów, jakie stosowali od zawsze. Ze swym nieśmiertelnym okrzykiem bojowym „aj, waj”, obecnie ten międzynaród z lubością pastwi się nad „amerykańskim” NSA. „To wcielone zło”, „to skandal”, krzyczą zewsząd dyżurni pismacy żydowscy na usługach czekistów.

W Sowietach, pod koniec lat 30-tych, również żydowscy czekiści mordowali innych czekistów, a Sowiety do końca pozostały i pozostają w rękach czekistów. Plan żydowskiego NWO jest realizowany bezwzględnie, a po to, żeby Goje nie obudzili się za wcześnie, czekiści czasem zrobią jakąś ustawkę pozorującą prawdziwe wydarzenia.

Pamiętajmy, że to tylko nieudolna pozoracja. Czekiści w każdym miejscu tego świata mają zawsze ten sam plan i te same metody, czego dobrym przykładem jest wspomniany tu apel ich brazylijskiego oddziału: czekiści wszystkich krajów łączcie się!

na podstawie: http://rinf.com/alt-news/breaking-news/private-us-entity-cant-govern-internet/48763/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.