Strona główna > Bez kategorii > AIPAC, zamachowcy wewnątrz rządu USA: Analiza wywiadowcza

AIPAC, zamachowcy wewnątrz rządu USA: Analiza wywiadowcza

Źródło: http://www.presstv.ir/detail/2012/11/24/274332/aipac-decapitators-inside-us-govt/

Gordon Duff, tłumaczenie: Pleki

Data publikacji: 25.11.2012

Siedemdziesiąt godzin temu (21.11 – tłum.), od momentu pisania tego tekstu, gdy był na pokładzie Air Force One, Prezydent Barack Obama wydał oświadczenie prasowe, które zostało całkowicie przemilczane przez zachodnią prasę.

Prezydent otwarcie zapowiedział powzięcie kroków przeciwko agresywnym spiskowcom wewnątrz amerykańskiego rządu oraz szpiegom. Nie użył zwrotu „AIPAC” lub „izraelskie lobby”, ale jest to wysoce nieprawdopodobne aby miał na myśli kogoś innego.

Rzeczywiście, nie możemy myśleć o innej grupie.

Zostałem prywatnie poinformowany o przyczynach stojących za tym dokumentem. O tym co nie nazywa się „przypuszczenie”, wyjaśnię:

Obecnie, wewnątrz kół wojskowych USA, w rządowych organach wykonawczych i wśród ekstremistycznych szarych eminencji, istnieje spisek aktywnie działający w celu zmiany formy rządu poprzez dekapitację.

Pozwólcie mi wyjaśnić, kiedy oświadczenie, załączone w całości poniżej, odnosi się do „agresji”, znaczy to „zamach” na wielu czołowych przywódców Ameryki włączając w to, ale nie ograniczając do, Prezydenta, Wiceprezydenta, Sekretarza Stanu, Obrony i innych.

Spisek korzysta z zasobów głównych firm związanych z obronnością i ich wywiadów oraz z personelu sił, agencji specjalnych. Przeprowadzono rekrutację, która została zauważona i dlatego to oświadczenie zostało wydane i dlatego przeciwko wielu członkom personelu wojskowego zostało wszczęte dochodzenie.

Atak w Bengazi został zaplanowany i sfinansowany przez tę grupę.

Wielu autorów w alternatywnych mediach wiele zauważyli z tego, co się dzieje, ale nie wszystko. Niektórzy wykazali się dostępem do dobrze poinformowanych źródeł.

W tyle za spiskowcami są kartele narkotykowe, które spenetrowały rząd USA, byli lobbyści, którzy dostali się do rządu podczas administracji Busha (młodszego) a teraz są podejrzani o bycie zamieszanym w próbę zamachu stanu.

Nie ma dowodu na powiązania tego spisku z żadnym zagranicznym rządem, mimo, że większość z nich jest „fanatycznie” sprzymierzona z wojującymi Likudystami w Izraelu pod przywództwem reżimu Netanjachu.

Tekst oświadczenia Prezydenta:

Listopad 21, 2012

Memorandum Prezydenckie — Narodowa strategia zagrożenia wewnętrznego i podstawowe normy dla organów wykonawczych programów przeciwdziałania zagrożeniom wewnętrznym.

Memorandum dla dyrektorów organów wykonawczych i agencji.

Temat: Narodowa strategia zagrożenia wewnętrznego i podstawowe normy dla organów wykonawczych programów przeciwdziałania zagrożeniom wewnętrznym.

To Memorandum Prezydenckie przekazuje narodową strategię przeciwdziałania zagrożeniom wewnętrznym i podstawowe normy dla organów wykonawczych programów przeciwdziałania zagrożeniom wewnętrznym, aby dostarczyć kierunki i wskazówki w celu pobudzenia efektywnych działań dla programów przeciwdziałania zagrożeniom wewnętrznym w obrębie departamentów i agencji, aby powstrzymać, wykryć i zminimalizować działania pracowników, którzy mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Te zagrożenia obejmują potencjalne szpiegostwo, akty agresji przeciwko Rządowi lub Narodowi oraz nieautoryzowane ujawnienie tajnych informacji, włączając w to wielką ilość tajnych danych znajdujących się w sieci komputerowej i systemach rządu USA.

Podstawowe normy dostarczają departamentom i agencjom podstawowe elementy niezbędne do wdrożenia efektywnych programów przeciwdziałania zagrożeniom wewnętrznym. Elementy te zawierają potencjał do gromadzenia, integrowania i centralnego analizowania oraz odpowiedzi na informacje zawierające kluczowe zagrożenia; monitorowanie pracowników używających tajne sieci; zapewnienie pracownikom szkoleń uświadamiających zagrożenia wewnętrzne; oraz ochrona wolności i prywatności całego personelu.

Wzrastająca wydajność w przeciwdziałaniu zagrożeniom wewnętrznym wzmocni ochronę tajnych informacji w obrębie organów wykonawczych i zwiększy naszą obronę przeciwko zarówno wrogom jak i wewnętrznym pracownikom nadużywającym swój dostęp i narażającym nasze narodowe bezpieczeństwo.

Barack Obama

Bardzo realne zagrożenie dla światowej stabilności

Dla niektórych, na pierwszy rzut oka, może to wyglądać na odpowiedź na przecieki z CIA i Białego Domu, wyjąwszy wyjątkowy język. Proszę przyjrzyjcie się uważnie poniższemu:

„aby powstrzymać, wykryć i zminimalizować działania pracowników, którzy mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego…Te zagrożenia obejmują…akty agresji przeciwko Rządowi lub Narodowi…”

Proszę zauważcie, że nota ta odnosi się do „akty agresji” i mówi zarówno o „rządzie” i „narodowi”.

Poprzez „rząd”, oni wskazują, bez żadnej „otwartej furtki”, zamach stanu.

Poprzez „naród”, oni mogą nawiązywać do aktów terroryzmu fałszywej flagi, które równie dobrze mogą wskazywać na użycie broni masowego rażenia. Podczas Olimpiady w Londynie Wielka Brytania była przedmiotem takiego zagrożenia, nie byłoby to przezwyciężone, gdyby nie pomoc dziennikarzy, którzy to, z wielkim ryzykiem, ujawnili.

Szpiegostwo

Rząd USA miał 20-letnie moratorium na aresztowanie i ściganie szpiegów wewnątrz naszego rządu i wojska, oprócz tych powiązanych z Chinami.

Najsłynniejszym chińskim „szpiegiem” był Wen Lee Ho, naukowiec nuklearny z laboratorium Los Alamos. Został aresztowany w 1999, przetrzymywany przez rok w izolacji i wypuszczony.

W celu uzyskania dokładnego obrazu zadzwoniłem do dwóch przyjaciół, jeden wyższy rangą pracownik kontrwywiadu FBI a drugi bardzo wysokiej rangi oficer wywiadu armii USA.

Pytanie jakie im zadałem, podczas spożywania śniadania, było:

„Wymień proszę listę krajów, które stanowią największe szpiegowskie zagrożenie dla Stanów, oraz kraje, które, wymień w kolejności, jak się uważa, reprezentują „zagrożenie infiltracji” do którego nawiązuje prezydent Obama.”

Ocena otrzymana z FBI nie nadaje się do publikacji w mediach „pop kultury”.

„Naszym największym bezpośrednim zagrożeniem jest Izrael i jego lobby. Systematycznie spenetrowali każdy aspekt rządu i wojska a jeśli nie mogą uzyskać jakiegoś dokumentu z danej dziedziny, ich koledzy z Kongresie dadzą im dostęp do wszystkiego z danej dziedziny.

Po nich są Indie, ich wywiad RAW stanowi zagrożenie infiltracji dla każdego laboratorium badawczego, później Kuba, Meksyk i Turcja.

Głównymi końcowymi użytkownikami tych danych wywiadowczych, „klientami”, są Rosja i Chiny.”

Z armii USA

„Zgadzam się co do Izraela i reszty, ale nie mamy na celowniku Turcji. Oczywistymi końcowymi użytkownikami, patrząc na możliwości, są Rosja i Chiny.

Kwestia jaką chcę poruszyć jest, w jaki sposób, prezydenckie oświadczenie prasowe, nadzwyczajny i prawie „drakoński” dokument, przeszedł bez wrzawy w kongresie i bez szerokiego omówienia w prasie. Kto ma władzę wyciszenia czegoś takiego, wiem, powiesz, że Izrael, jednak wolałbym dowód.

Chociaż nie zostało to oficjalnie powiedziane, jestem pod wrażeniem, że w ogóle rozważamy nt. izraelskiego szpiegostwa, które jest mocno utajnione. Tylko Rosja i Chiny są oficjalnie wymienione, całkowicie w trosce aby nie urazić lobbystów, w których uczuciach przeważają prawdziwe zagrożenia narodowego bezpieczeństwa.”

Po tym włączyłem swój telewizor, godzina po godzinie pokazywane są szpiegostwo i terroryzm. Amerykańska i brytyjska telewizja są takie same.

Wszyscy szpiedzy są z Iranu i Pakistanu, kraje, które są wskazywane przez nasze agencje wywiadu nie stanowią wystarczającego zagrożenia szpiegostwem aby o nich mówić.

Właściwie, moje dwa poranne sobotnie wywiady, oczywiście Homeland Security może potwierdzić z kim rozmawiałem, oddałem z wielką starannością.

Tak więc, prosimy was aby przeczytać to co Prezydent Obama tak naprawdę nie napisał „między liniami”, wiadomość jest zupełnie jasna.

Nie widzimy naloty szpiegów AIPAC, nie tak jak podczas początków administracji Busha, mimo tego, że minister sprawiedliwości John Ashcroft wyciszył to śledztwo.

To co widzimy to polowanie na zdrajców wewnątrz amerykańskiego rządu i wojska, z których niektórzy przedzierają się do mediów.

Jednak pytanie na tą chwilę, jest następujące:

Jak jest możliwe, że Prezydent Stanów Zjednoczonych ogłasza, iż rząd jest zinfiltrowany przez terrorystów i szpiegów i żadna gazeta, stacja telewizyjna ani inne media tego nie zauważają?

Przyp. tłum.: American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) jest to lobbująca na rzecz Izraela organizacja wpływu pośród członków Kongresu i Senatu Stanów Zjednoczonych, jak i organów wykonawczych struktur państwowych Stanów Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.