Strona główna > NWO > Apokalipsa > AIPAC ogromne zagrożenie pokoju na świecie

AIPAC ogromne zagrożenie pokoju na świecie

AIPAC/lobby żydowskie

slide3Ynet donosi z izrahella o nieustających wysiłkach AIPAC, aby spowodować wepchnięcie Ameryki do kolejnej wojny.

Chociaż Kongres jest pod naciskiem amerykańskiej opinii publicznej, aby głosować przeciwko amerykańskiej interwencji wojskowej w Syrii, najbardziej zagorzali zwolennicy izrahellscy w AIPAC mają zamiar wywrzeć nacisk na przedstawicieli Kongresu w sprawie głosowania za taką interwencją”.

Ynet pisze, że dawniej izrahell „powstrzymywał się od nacisków wojennych na USA, a Jerozolima i AIPAC do tej pory milczały w sprawie Syrii, ale w ostatnich dniach izrahell zdecydował się wyrazić głośno swoje poparcie dla tego ataku.

Ynet ujawnia plan operacyjny. „Około 250 żydowskich przywódców i działaczy AIPAC ma zamiar szturmować sale posiedzeń na Kapitolu z początkiem przyszłego tygodnia, aby przekonać prawodawców, że Kongres musi podjąć uchwałę upoważniającą do ataków USA wobec Syrii…(uzupełnienie-cytat za innym źródłem)…aby przekonać prawodawców, że Kongres musi przyjąć tę uchwałę albo doprowadzi do ryzyka uwieńczonych sukcesem starań Iranu w sprawie budowy broni nuklearnej„.

Po raz pierwszy we współczesnej historii, w jawny i publicznie widoczny sposób, lobby żydowskie wraz z państwem żydowskim próbują doprowadzić do wojny, która może łatwo przeistoczyć się w globalny konflikt. Czy ci podżegacze wojenni potrafią zrozumieć, jakie mogą być konsekwencje takiej wojny: czy żydowscy działacze naprawdę chcą ponosić odpowiedzialność za śmierć wielu niewinnych ludzi? Czy nie potrafią dostrzec, że to jest nacisk na amerykański Kongres do działania wbrew woli narodu amerykańskiego? Czy w tych czynach jest w ogóle jeszcze coś, co nadal dotyczy antysemityzmu, bo przecież ich działania mogą sprowadzić niewyobrażalną, całkowitą klęskę na ich współplemieńców, żydów?

Obserwując skalę kampanii żydowskiej za wszczęciem tej wojny, należy bezsprzecznie traktować politykę żydowską (nie tylko politykę izrahellską) za poważne zagrożenie dla pokoju na świecie.

źródło: http://www.gilad.co.uk/writings/aipac-is-a-grave-threat-to-world-peace.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.