Strona główna > Bez kategorii > Agnieszka Holland „w ciemności”

Agnieszka Holland „w ciemności”

Źródło: http://polacy.eu.org/1848/agnieszka-holland-w-ciemnosci-/

Zenon Jaszczuk

Mamy oto następny „autorytet” z racji urodzenia. Jak chce salun, Polka, patriotka, autorytet dla Polaków. Poczytajcie młodzi przyjaciele Polacy. Starsi też. Nie pozwólcie sobie robić sieczki z mózgu. To taka Szymborska, tylko „filmowa”

No tak. Znów zajmuję się tematem kultury i sztuki. Tak sobie myslę, zwariowałeś chłopie do reszty. Zapewne tak. Tylko czy dzisiaj kultura i sztuka jest na pewno kulturą i sztuką. Tą prawdziwą kulturą i sztuką, czy szambem. Ostatnio czytam wypowiedz znawcy sztuki pani Potockiej „Kiedy kupa jest sztuką, kiedy sztuka jest kupą”. Jeśli ona jest z tych Potockich, to po jej wypowiedzi mogę śmiało napisać, że ja jestem wybitnym ekspertem. Nie tylko ja to widzę, myślę, że panstwo Polacy też. Ja dam tutaj głos, tez artyście z jego celnym określeniem – http://www.youtube.com/watch?v=l7VykCTXX7M  Oczywiście podam panstwu jeszcze link do strony z wypowiedzą pani Potockiej . Jednak przez nasz portal, bo temat znalazł kolega Mufti – http://polacy.eu.org/1832/kiedy-kupa-jest-sztuka-a-kiedy-sztuka-kupa-/  W tym artykule jest podany link. W zasadzie na tym powinienem zakończyć moje wywody, ale szkoda pominąć dokonania tej wybitnej artystki dla dobra Polski i Polaków.

Osz ten Oskar, taki wielki w próżnym świecie, taki złoty. I uciekł. Nie poznali się na artystce, nie poznali się na filmie (dla jaj- podobno na faktach, zapewne na faktach żydowskich jak wszystko). To mała pestka, ale nie poznali się na holokauście?!!. Siok!!! Oczywiście, że się poznali i Agniesia by miała Oskara. Tylko widzę, że ona jest ciemna i z polityki braci starszych. Holokaust by wygrał tylko obecnie jest ważniejszy „holocaust” szykowany Irańczykom. Dlatego musiał wygrać film irański. Starsi bracia już współczują Irańczykom i chcą w ten chociaż sposób im pomóc.

Taka artystka z takim pochodzeniem, z zasłużonej rodziny w budowaniu żydokomunizmu w Polsce, z takim poparciem „naszego” wybitnego ministra „kultury i sztuki” Zalewskiego, z takim wsparciem żydowskich światowych mendiów ja Zenek panią zapewniam, że go pani jeszcze otrzyma. Jak nie za film konkretny to za urodzenie, przepraszam oczywiście za całokształt.

Miałem dla państwa wiele cytatów z artykułów o tym filmie, o Agnieszce Holand, o sexie, o smrodzie, o biednych żydach, o „bogatych” wypasionych Polakach itd. Ze względu na późną porę i nie najlepszą moją kondycję znalazłem dla państwa bardzo wiele wiadomości o Agnieszce Holland, o jej rodzinie, o ich zasługach itd. Nawet artykuł o tym filmie.

To jest cały zestaw artykułów które państwu polecam, ludziom młodym koniecznie, abyście panstwo sami wyrobili sobie zdanie na ten temat. Ja nie chcę się znęcać nad osobą której historia jest mi znana z sieci. Zapraszam – http://www.bibula.com/?s=Holland+Agnieszka  Wiem, że trochę tych artykułów jest, ale można czytać na raty.

Osz, zapomniałem o art. wiodącym na Onecie – http://film.onet.pl/specjalne/oscary-2012/holland-akademia-popelnila-harakiri,1,5038457,wiadomosc.html

Życzę przyjemnej lektury, bo tylko prawda jest ciekawa i interesująca. A naszym Polskim obowiązkiem jest ją znać.

Pozdrawiam państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.