Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Agenda globalnych zmian klimatycznych ONZ prowadzi do NWO

Agenda globalnych zmian klimatycznych ONZ prowadzi do NWO

Były doradca australijskiego premiera Toniego Abbotta oskarżył ONZ o używanie zmian klimatycznych jako wymówki do zaprowadzenia Nowego Porządku Świata.

a

Maurice Newman oskarżył ONZ o używanie zmian klimatu jako narzędzia do powiększania swojej kontroli nad całym globem.

Themindunleashed.com:

Newman napisał:

“Tutaj nie chodzi o fakty ani o logikę. Tutaj chodzi o Nowy Porządek Świata pod kontrolą ONZ. To dobrze chroniony sekret, ale 95% modeli klimatycznych w których mówiono nam, że istnieje związek między emisją CO2 a katastrofalnym ociepleniem klimatu, po prawie dwóch dekadach okazuje się, że były one błędne.”

Newman wyjasnił, że wmieszane w to jest nie tylko ONZ, ale również Biały Dom, który odgrywa tutaj kluczową rolę w rozpowszechnianiu informacji o zmianach klimatycznych:

“Prawdziwym celem jest centralizacja politycznej władzy. Globalne ocieplenie służy za haczyk. Ekolodzy straszący katastrofą przejęli ONZ i są bardzo dobrze finansowani. Mają też potężnego sprzymierzeńca w postaci Białego Domu.”

Maurice Newman nie jest jedynym który nie zgadza się z narracją zmian klimatycznych, również założyciel The Weather Channel, John Coleman, publicznie stwierdził, że dane o zmianach klimatu są absolutnie nierzetelne i zamieniły się w polityczną farsę. W wywiadzie dla CNN, John Coleman powiedział:

“Rząd USA wydaje jakieś 2,5 miliarda $ rocznie na badania klimatu. Pieniądze te trafiaja tylko do takich naukowców, którzy będą tworzyć raporty wspierające hipotezę globalnego ocieplenia. Oni [naukowcy] nie mają wyboru. Jeśli chcesz dostać pieniądze, musisz wspierać ich [rząd USA] stanowisko. Tym samym 97% opublikowanych wyników badań mówi o globalnym ociepleniu. Dlaczego? Ponieważ zostały stworzone na zamówienie rządu. To bardzo proste. Nie oznacza to jednak, że jest to w porządku. Nie czyni to ich prawdziwymi, a jedynie zamówionymi i opłaconymi. Pieniądze krążą w kółko.”

John Coleman oznajmił, że istnieje petycja podpisana przez ponad 31,000 naukowców twierdzących, że informacje na temat zmian klimatycznych są dramatycznie przesadzone. Petycję tą można zobaczyć tutaj, podobnie jak naukowe dane dostarczone na potrzeby wyjaśnienia ich stanowiska. (…)

Źródło: yournewswire.com, tłum. Radtrap

Źródło polskie: https://radtrap.wordpress.com/2016/12/21/agenda-globalnych-zmian-klimatycznych-onz-prowadzi-do-nwo/

P.S. Suplement: Przeżyjmy to jeszcze raz: lord Monckton w Kopenhadze, styczeń 2010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *