Agenci UE w Internecie, nastroje antyunijne

Źródło: http://idb.nowyekran.pl/post/88001,agenci-ue-w-internecie-nastroje-antyunijne

Data publikacji: 16.02.2013

ue1

Ze strachu przed rosnącą nienawiścią wobec Unii, Parlament Europejski zamierza wydać ponad 2 miliony funtów na blokowanie debat z eurosceptykami przed i w trakcie przyszłorocznych wyborów przy pomocy specjalnie wyszkolonych trolli.

W Holandii od początku roku 2013 ośrodki akademickie,profesorowie przeprowadzają  akcje z podpisami by wymusić referendum o całkowitym wyjściu z Unii.

Holendrzy w referendum 02.06. 2005, podobnie jak i Francuzi29.05.2005 wypowiedzieli się negatywnie o projekcie konstytucji Unii Europejskiej. Wtedy projekt konstytucji europejskiej, unijni politycy przemianowali na Traktat z Lizbony, który został ratyfikowany przez śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

W roku 2005 tak pisałem http://iddd.de/idb1.htm

Tam gdzie volonté générale – wola ogółu jest szanowana, istnieje demokracja bezpośrednia.
Tam gdzie panuje demokracja bezpośrednia, istnieje prawda.
Jeśli prawda oparta jest na demokracji bezpośredniej, istnieje szansa dalszego rozwoju człowieka.

Holendrzy aktualnie instalują nowe serwery. Przed tygodniem mieli niszczycielską awarię. Chodzą niepotwierdzone informacje, że dane zniszczyły brukselskie służby specjalne. Holendrzy uruchamiają akcję z podpisami dla wyjścia z Unii na nowo.

UE to nie jest Europa mówią Brytyjczycy

Przed 3 tygodniami David Cameron zapowiedział, że także Brytyjczycy w roku 2017 zadecydują przez referendum o pozostaniu w Unii Europejskiej. Nigel Farage mówi:Unia to tylko bananowa republika z działem reklamowym.

Niemiecki wniosek o rozwiązanie Unii Europejskiej

Na stronie petycji parlamentu niemieckiego utworzono 27.01.2013 petycję o rozwiązaniu UE w Brukseli i przejściu do współpracy wolnych państw europejskich. (EU in Brüssel auflösen, zurück zur Kooperation der freien EWG-Staaten Europas)

Tak jakby ktoś przetłumaczył część AWN, autor petycji żąda od parlamentu wycofania się z wszelkich umów unijnych itd. Jak rozwiążą UE to Niemcy będą mówić, że to ich inicjatywa.. Pomimo że AWN wystartował 21 października 2012 roku.

Zobaczcie pomoc, którą otrzymuje inicjator niemieckiej petycji, pomimo że w rozwiązaniu niemieckim, petycja sygnatariuszom nic konkretnego nie umożliwia. W przypadku sukcesu petycji, gdy będzie pod nią wystarczająco dużo podpisów to nastąpi jej przedstawienie jaśnie parlamentowi niemieckiemu (dem Deutschen Bundestag) i odbędzie się debata na znany temat wśród parlamentarzystów, przy znanym stosunku sił. Ponieważ Eurosceptycy w Niemczech regularnie przegrywają, puszczanie takiego wniosku o rozwiązanie UE jest nabijaniem ludzi w butelkę. Tam ludzie jak w Polsce, praw suwerena faktycznie nie mają!

Brukselskie reakcje

Ze strachu przed rosnącą nienawiścią wobec Unii, Parlament Europejski zamierza wydać ponad 2 miliony £ na monitorowanie prasyoraz forów w poszukiwaniu debat z eurosceptykami przed i w trakcie przyszłorocznych wyborów. Moja uwaga: ma się to już odbywać z pieniędzy europejskich służb specjalnych.

telegraph.co.uk   z 3 lutego 2013 r. informuje, że Unia, aby zahamować wzrost wrogości przeciwko UE przed wyborami do parlamentu UE zaangażowała trolli internetowych, czyli agentów do robienia pozytywnej opinii o Unii.

Ataki na forum AKTU WOLI NARODU

Na forum AKTU WOLI NARODU  było w ostatnich trzech dniach bardzo gorąco:

nastąpiły wpisy zniechęcające do podpisywania petycji, ataki ad personam, próby kierowania dyskusji na innych gorące tematy, próby przeklęć modlitwami z Biblii miały hamować podpisy do AKTU WOLI NARODU.

AKT WOLI NARODU ustanawia również wyjście z Unii i to bez pytania parlamentu. Niewybrani demokratycznie biurokraci z Brukseli poczuli pewnie też w wypadku AWN zagrożenie i  odstawili z zaangażowanych podobnież 2000 internetowych agentów jedną ( może nawet 2) internetową mendę dla forum AWN. Trolle mają na tym forum za zadanie deprymować i odciągać od dyskusji tematycznej o odebraniu władzy rzekomym przedstawicielom.

Pierwsze 20 ataków na forum AWN to były ataki głównie ad personam. To najłatwiej, ale przy temacie demokracji bezpośredniej – też najtrudniej, gdyż w niej nie chodzi o pojedyncze osoby.

Teoretycznie radziłbym –niszczyć wpisy, niszczyć zdublowane Nicki i blokować trolli!

Niestety na tak słabo wyposażonym forum jak na petycjeonline.com nie ma narzędzia do blokowania internetowych mend. Więc nie było innej rady jak pracowicie usuwać wszystkie ich wpisy: gdyż każda wpisana negatywność nie na temat  jest niepotrzebna w dyskusji. Nie ma złudzeń, trollom nie chodzi o dyskusję tylko o jej blokadę.

Polecam stronę AWN

Polecajcie ją w waszym interesie.

http://www.petycjeonline.com/akt

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *