Strona główna > Felietony > ADL B’nai B’rith w rocznicę powstania

ADL B’nai B’rith w rocznicę powstania

pedofil i morderca Leo Frank

teenaged-leo-frankLeo Frank i narodziny Anti-Defamation League B’nai B’rith

Jutro żydowska organizacja wywrotowa, ADL (Anti-Defamation League), będzie świętować setną rocznicę powstania. Warto poznać kulisy jej powstania.

Morderstwo w Georgii

Leo Frank (żyd) był biseksualnym pedofilem, przewodniczącym loży B’nai B’rith w mieście Atlanta i narkomanem, który prowadził fabrykę ołówków w Atlanta w latach 1908-1913. Pewnego dnia zażądał seksu z 13-letnią pracownicą, Mary Phagan, a następnie brutalnie ją zgwałcił i zamordował.

Frank oraz jego czarny pomocnik, analfabeta, zaciągnęli potem ciało do piwnicy, gdzie mieli zamiar spalić je w piecu fabrycznym następnego dnia. Tej nocy strażnik znajduje ciało – dzwoni na policję – Frank zostaje aresztowany. Podczas przesłuchania Frank zaprzeczył, aby znał ofiarę, składa kaucję, później zostaje aresztowany – oskarżony, osądzony i skazany. Ława przysięgłych i sędzia jednomyślnie orzekają, że Frank zostanie powieszony. Skorumpowany gubernator, John M. Slaton, próbuje złagodzić wydany wyrok na podstawie swoich uprawnień. Leo Frank był klientem jego kancelarii prawniczej, jaka reprezentowała Franka podczas procesu. Wówczas członkowie najlepszych rodzin z Marietty włamują się do więzienia Milledgeville i dokonują linczu 170 mil od więzienia.

W dzisiejszych czasach, społeczność żydowska, złożona z żydowskich rasistów, ekstremistów oraz różnej maści aktywistów ogłasza Leo Franka niewinnym męczennikiem – ofiarą antysemityzmu, celowo wrobionego w przestępstwo przez rasistowskich Gojów.

Ofiara

 mary-phagan-2

Mary Phagan

13-letnia pracownica National Pencil Factory, w Atlancie, została zamordowana.

Morderca

 leo-frank-3

Leo Frank (1884-1915)

Frank był wykształconym na Cornell żydem (1902-1906), który wychował się w Nowym Jorku, przeniósł się do Atlanty w 1908 r., aby zarządzać fabryką ołówków swoich wujów. Był przewodniczącym lokalnego oddziału B’nai B’rith (1912-1914), aktywnym działaczem spraw obywatelskich, bywalcem lokalnych elit, był też kierownikiem Phagan w fabryce ołówków.

Frank był seksualnym zboczeńcem, był też homoseksualistą i szukał również ofiar wśród młodych dziewcząt. Zmuszał pracownice fabryki do seksu.

 adl-dark-side

ADL: za maską szacowności (najbardziej chyba cenzurowane video na żydo-tube)

Ciemne oblicze ADL 

Film wyprodukowany przez National Alliance szczegółowo przedstawia smakowite fakty i opowiada historię związaną z „czołową grupą obrony praw” na całym świecie, w tym: o podejrzanych powiązaniach z osobami zorganizowanej przestępczości, przestępstwach operacji szpiegowskich, anty-patriotycznym praniu mózgów przedstawicieli organów ścigania, masowych przekupstwach polityków, inicjatywach wprowadzenia cenzury w stylu sowieckim, prawach czyniących swobodę wypowiedzi przestępstwem, a także wielu innych haniebnych czynach tej organizacji. Prawdziwe dane i fakty o tej grupie wystarczą, aby mogła ci ścierpnąć skóra. Kanał żydo-tube cenzorował je co najmniej 137 razy.

Abe Foxman, dyrektor ADL, syjonistyczny komisarz polityczny anty-gojowskiej organizacji Anti-Defamation League

 abe-foxman-0204-nl

Abe Foxman podczas spotkania z masowym mordercą, Arielem Sharon

 foxman-sharon

źródło: http://therebel.org/index.php?option=com_content&view=article&id=703162:birth-of-the-adl&catid=319:adl&Itemid=1229&acm=733_878

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.