Strona główna > Bez kategorii > ABW sterowane przez sekciarza?

ABW sterowane przez sekciarza?

Źródło: http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl

Kazimierz Mordaszewski, kandydat na wiceszefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jest wymieniany jako jeden z liderów Bractwa Zakonnego Himawanti.

Nazwisko Mordaszewskiego figuruje na „Liście adresowej liderów  Himawanti, umieszczonej na oficjalnej stronie sekty. Został wymieniony w „kręgu koordynatorów, uzdrowicieli, kandydatów i organizatorów” jako m.in. organizator zajęć Mohandżi. Chodzi o praktyki propagowane przez lidera sekty Ryszarda Matuszewskiego, zwanego przez wyznawców Mohanem. Rzecznik ABW zapewnia, że kandydat na szefa Agencji nie ma nic wspólnego z Himawanti. – Pan dyrektor nie jest i nigdy nie był członkiem Bractwa Zakonnego Himawanti – informuje Maciej Karczyński. Jak ustaliła „Rz”, Mordaszewski zna osobiście Matuszewskiego. Mordaszewski jest jednym z pionierów jednej z odmian aikido i w ten sposób poznał Matuszewskiego.

cały artykułtutaj:
http://www.rp.pl/artykul/17,942777-Wiceszef-ABW-na-liscie-sekty.html?p=1

Czy jest się czemu dziwić? Zdecydowanie Nie. Sataniści z New Age / jego różnych macek jak Himawanti – skrajnie popie*dolonej grupy świrów porywających i torturujących ludzi [oni mają niby mieć moralną pozycję do atakowania kościoła? haha] Oni oraz inni przeniknęli już dawno struktury tego państwa. Byli mocno zaangażowani w opracowanie struktur III RP zanim jeszcze ktokolwiek wiedział że upadnie komuna [na cztery łapy]. Pamiętacie sekciarzy z Antrovisu? Należała do nich pani posłanka Labuda. To było na początku lat 90tych. Jak daleko udało im się zabrnąć w infiltrowaniu tego państwa widać między innymi na przykładzie powyższym, lub Palikota – członka Komisji Trójstronnej Rockefelerów – największych propagatorów światowego sekciarstwa z pod znaku NWO. Wszystkich ich oczywiście łączy strach przed oczyszczającą mocą Jezusa Chrystusa, stąd wiecznie toczą z pysków pianę i prychają. Mniej lub bardziej otwarcie sączą zboczenia, pogardę dla życia jednocześnie dla niepoznaki próbują się przedstawiać jako tolerancyjna alternatywa dla pedofilskiego przerażającego kościoła katolickiego – Bitch please :]

Poniżej materiał z USA, warto posłuchać, bo to o czym napisała Rzepa to marniutki czubeczek gigantycznej góry lodowej, o którą się media czasami przypadkiem potykają, lecz nigdy nie starcza im odwagi by pociągnąć temat.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.