Strona główna > Świat > ’Abu Nidal terrorysta' był w rzeczywistości z Mossadu

’Abu Nidal terrorysta' był w rzeczywistości z Mossadu

Najaktywniejszy terrorysta świata

Izrael tworzy osnowę legendy Nidala

Izrael wynalazł Abu Nidala, stworzył Czarny Wrzesień i użył Hollywoodu do zalania nas wizerunkami szalonych Arabów. Ci terroryści, pod pseudonimami “Carlos Szakal”, Arabski Front Wyzwolenia, itp., wysadzali w powietrze samoloty i terroryzowali niewinnych żydów. Po tym wszystkim, w dn. 11.09.2001 r. było łatwo uwierzyć, że to terroryści arabscy zorganizowali atak.

Niemal brakuje dowodów z życiorysu Abu Nidala

Organizacja Abu Nidala działała przez ponad 30 lat i jest odpowiedzialna za 900 ofiar śmiertelnych. Jej cele to porwania, podkładanie bomb, zabójstwa sprawiających kłopoty liderów palestyńskich.

Abu Nidal aka Sabri al-Banna, urodził się w 1937 r. i dalej istnieją przeróżne wersje jego historii.

Wg jednej z nich, jego rodzina straciła wszystko w 1948 r. przez żydów, a on sam przechodził z jednego obozu uchodźców do drugiego. Inna mówi, że jego matka była Arabką, a ojciec żydem. Został wyrzucony z domu przez swoje rodzeństwo, uczył się w Izraelu, a potem w Kairze.

Nidal wypływa na powierzchnię w 1969

Ostatecznie ląduje w Arabii Saudyjskiej, gdzie tworzy swą organizację terrorystyczną – Czarny Wrzesień.

Działał w Iraku, Syrii, Libii, Libanie. Przypuszczalnie zginął w sierpniu 2002 r.

Patrick Seale napisał:

Patrick Seale

“Abu Nidal bez wątpienia był agentem Mossadu. Praktycznie każda jego robota była zrobiona na korzyść Izraela”.

Teorię Seale’a potwierdzają eksperci od terroryzmu, włącznie z oficerami wywiadu w krajach arabskich, a nawet członkowie samej organizacji Abu Nidala.

Wszyscy europejscy i bliskowschodni specjaliści od terroryzmu potwierdzają, że Nidal należał do Mossadu.

Był protegowanym Menachema Begina … robił, co chciał przez 30 lat…najczęściej zabijał niepożądanych Palestyńczyków.

Seale wykazał, że bezsensowne i skrajnie brutalne ataki służyły wyłącznie Izraelowi. Nidal miał dwie pasje…Zabijanie Palestyńczyków, którzy byli zagrożeniem dla Izraela oraz porywanie amerykańskich i europejskich samolotów.

Hipoteza Seale’a opiera się na czterech zasadniczych założeniach:

1)zabójstwa Abu Nidala szkodziły sprawie Palestyńskiej na korzyść Izraela,

2)tylko 10 % ofiar było żydami, a pozostałe 90% to byli z reguły przypadkowi przechodnie,

3)nie przeprowadzał ataków na Izrael,

4)Nidal nie angażował się w Intifadę, a Izraelowi rzekomo nie udawało się dokonać odwetu na grupach Abu  Nidala.

1970

“Czarny Wrzesień” porwał 4 samoloty i uprowadził je do Dawson’s Field, byłej bazy RAF-u w Zarga, Jordania, gdzie zostały zniszczone.

Inny samolot, Pan Am Boeing 747-100, został uprowadzony i miał lądować w Bejrucie celem dotankowania. Porywacze dopiero potem zorientowali się, że 747 jest zbyt duży, aby wylądować na zbyt krótkim pasie, dlatego samolot został przekierowany do Kairu, gdzie go zniszczono.

1972 – masakra na Olimpiadzie w Monachium

Organizacja Nidala, Czarny Wrzesień, zaatakowała wioskę olimpijską i wzięła tam zakładników z reprezentacji izraelskiej. Zaistniała sytuacja patowa i Niemcy zgodzili się wypuścić terrorystów Nidala. Na lotnisku zastawiono na nich pułapkę, część terrorystów zginęła podobnie jak 11 izraelczyków.

Mossad zgładził 11 powiązanych z atakiem Arabów, ale nie ruszył Abu Nidala.

Sprawa całkiem kuriozalna – Abu Nidal zabijał od 1972 aż do 2002, a Mossad nigdy się nie zemścił i nie zabił go?

1976 … Entebbe

Organizacja Nidala porwała samolot Air France, który poleciał do Benghazi, Libia, gdzie porywacze zwolnili wszystkich zakładników za wyjątkiem żydowskich pasażerów. Następnie samolot poleciał do Entebbe, Uganda, gdzie Idi Amin ( marionetka izraelska), zdecydował się udzielić porywaczom pomocy. Izrael potem wysłał ekipę ratunkową, wmawiając wszystkim wokoło, że to elitarni komandosi, a Arabowie to ohydni bandyci.

Zrobiono o tym 3 filmy i napisano 8 książek.

1982 Restauracja w Paryżu

Grupa Nidala ostrzelała z karabinu maszynowego amerykańskich turystów w restauracji Goldenberga w Paryżu. Zginęło 6 osób, 22 zostały ranne. Większość z nich była nie-żydami.

1985 Ateny

Grupa Nidala odpaliła rakietę w samolot liniowy Alia podczas startu z lotniska w Atenach.

1985 Grecja… 60 osób zabitych

Egipski Air Flight 648, odlot z Aten, zostaje porwany, a w wymianę ognia na dużej wysokości angażuje się egipski marszałek lotnictwa. Pilot ląduje na Malcie i gdy urzędnicy odmawiają tankowania, porywacze zaczynają mordować pasażerów strzałem w głowę. Po 30-godzinnym dramacie zakładników, grupa egipskich komandosów szturmuje samolot, dokonując masakry przy użyciu granatów i broni maszynowej. Ginie 60 ludzi, w tym 2 porywaczy.

1985 Egipt

4 członków grupy Nidala porwało statek wycieczkowy i wyrzuciło Leona Klinghoffera wraz z wózkiem inwalidzkim do wody.

Terroryści poddali się rządowi Hosni Mubaraka, a ten zapewnił im bezpieczeństwo. Reagan wysłał F-14 Tomcats, aby przechwyciły samolot z porywaczami i zmusiły go do lądowania na Sycylii. Terroryści zostali zwolnieni, a Izrael nigdy nie tknął ich szefa, ponieważ był z Mossadu.

1985 Lotnisko w Rzymie

Na lotnisku Leonardo da Vinci w Rzymie, Czarny Wrzesień Nidala gromadzi ludzi uzbrojonych w karabiny maszynowe przy kasach, otwiera ogień, zabijając 13 osób i raniąc 75.

Drugi atak na lotnisku w Wiedniu

W tym samym czasie, drugi zespół atakuje na lotnisku w Wiedniu, zabijając 3 ludzi i raniąc 30. Austriacka policja zabiła jednego ze strzelców i zatrzymała pozostałych.

1986 Berlin, dyskoteka LaBelle

Grupa Nidala umieściła bombę w popularnej wśród szeregowców amerykańskiej armii melinie, dyskotece La Belle. Mossad zabił dwóch żołnierzy, Turczynkę, a poranionych zostało 229 osób.

1986 Sudan

Sudański samolot liniowy zostaje zestrzelony rakietą Strieła-7. Uważa się, że to Nidal stał za zamachem.

1986 Pakistan

Pan Am Fl 73 został porwany przez 4 uzbrojonych członków Czarnego Września. Leciało 379 pasażerów, wystartował z Karaczi do New York.

Gdy pakistańskie siły bezpieczeństwa spróbowały szturmować samolot, ludzie Nidala rzucili granaty, zabijając 22 a poważnie raniąc 150 pozostałych. 4 terroryści zostali pochwyceni.

1986 wylot z Rzymu

Czarny Wrzesień trafił Boeinga 727 (TWA Flight 840), lecącego z Rzymu do Aten, jednak rakieta nie wybuchła, a samolot szczęśliwie wylądował. Zamieszany w to był agent Mossadu.

1986 synagoga w Turcji

Organizacja Abu Nidala zaatakowała synagogue Neve Shalom w Stambule, zabijając 21 osób.

1988 statek wycieczkowy w Atenach

Udając turystów, grupa Nidala zaokrętowała się na grecki statek wycieczkowy „City of Poros”. Zaczekała aż statek wypłynie w morze, po czym wyciągnęła karabiny maszynowe i granaty i otworzyła ogień w kajutach i na pokładzie. 9 pasażerów zginęło, a 98 zostało rannych.

1988 Lockerbie w Szkocji

Czarny Wrzesień umieścił w luku bagażowym bombę termitową i samolot eksplodował nad Lockerbie.

Porucznik Nidala, Atef Abu Bakr, zeznał że „za tym stał Czarny Wrzesień”.

Mossad zainstalował 2 agentów w Trypolisie, którzy wysłali w eter fałszywe informacje o nadchodzącym spisku bombowym. CIA przechwyciła ten przekaz, przesłuchiwała go tygodniami, sądząc że to byli Libijczycy. Reagan się na to kupił i w odwecie zbombardował Libię.

Rządowi USA zajęło 10 dni dokonanie zemsty za atak przez zbombardowanie Libii oraz 15 lat i upadek Muru Berlińskiego, aby doprowadzić do skazania sprawców.

1996 samolot eksploduje nad New York

TWA 800 o 11 mil od Nowego Jorku, na trasie z JFK do Paryża, gdy dochodzi do wybuchu bomby. W końcu Bush ujawnił, że to Iran przeprowadził atak. Miał to być pretekst do rozpoczęcia wojny.

1998 tajemniczy wybuch ognia

W samolocie Swissair do Genewy z New York, nagle wybucha ogień, samolot rozbija się w oceanie u wybrzeży Kanady.

Październik 1999 Pilot samobójca

Egyptair 990 był o 60 mil od New York w drodze do Kairu, gdy doszło do wybuchu bomby w części ogonowej. Stacja NTSB określiła katastrofę jako samobójstwo, a Egipcjan nazwano szaleńcami.

Wrzesień 11 …..2001

Najbardziej bezczelny ze wszystkich izraelskich ataków.

źródło: http://blockyourid.com/~gbpprorg/judicial-inc/abu_nidal.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.