Strona główna > Polska > Kilka absurdów. Henryk Pająk

Kilka absurdów. Henryk Pająk

Mój kolega Zbigniew Miśkiewicz ustalił kolejne absurdy w traktowaniu islamskich najeźdźców przez żydobolszewickie „prawo” okupowanej Polski i sflaczałej Unii Jewrejopejskiej. Zestawił je z terroryzmem politycznej po­prawności nakazanej tubylczej ludności. Na straży tego terroru stoją policje zniewolonych państw Eurołagru, lecz kluczową rolę mają w tych restrykcjach donosicielskie media.

a

Absurd 1

Europejczyk podróżujący samolotem, aby kupić bilet, musi ujawnić swo­je dane osobowe, a nawet finansowe, gdy realizuje należność za bilet kartą płatniczą.

Na lotnisku jest osaczony przez dziesiątki kamer. Przechodzi kontrolę paszportową, kontrolę (prześwietlenie promieniami) bagażu. Pokazuje doku­ment tożsamości. Musi zadeklarować sumę pieniędzy, jaką chce przewieźć, nie przekraczającą 10000 euro. Do wielu krajów musi posiadać wizę. Szczególnie „uprzywilejowani” są Polacy: podczas gdy niemal wszyscy euroniewolnicy są zwolnieni z konieczności posiadania wiz do USA, to mieszkańcy polskiego baraku muszą takową posiadać, zapewne w nagrodę za to, że są sługusami boskiej nacji właścicieli USA.

Do USA wysyłana jest drogą elektroniczną lista pasażerów samolotu. Żydobezpieka ma tam wiele godzin na to, aby na lotnisku w Nowym Jorku, Bostonie i Waszyngtonie wyłuskać z tłumu każdego, kogo uznają za podej­rzanego, niepewnego, antysemitę, antyislamistę, antydemokratę lub Boże nie daj, kandydata na bombowego samobójcę. Takim rygorom są poddawane setki milionów mieszkańców unijnego folwarku nacji kainitów, a pełnię sprawno­ści i doskonałości system osiągnie z chwilą zaczipowania każdej sztuki tego folwarku zwierzęcego. (Tytuł książki Orwella).

W drodze od Europy do USA. od USA do Europy, zanim dotrzesz do swojego domu (śledzonego przez dżipiesy, drony i szwadrony śmierci) przej­dziesz przez nieznaną liczbę testów lojalności wobec władców tego folwarku składającego się z około pół miliarda zniewolonych przez Unię Europejska takich bezwolnych fantomów.

Po przybyciu do Frankfurtu z Kuwejtu, gdzie pracował jako ceniony pra­cownik firmy wydobywczej ropy, stanął w kolejce do odprawy, a w związku z tym, że samolot z Kuwejtu miał opóźnienie, stojąc w kolejce do odprawy niecierpliwie liczył minuty dzielące go od odlotu maszyny do Warszawy. Był chyba wystarczająco zdenerwowany, bo w pewnej chwili podeszło do niego dwóch typów i „poprosili” go na kontrolę osobistą. Tam przejrzeli jego pasz­port, bagaż podręczny, następnie kazali mu się rozebrać do bokserek czyli majtek, w jakich okładają się po gębach współcześni gladiatorzy na ringach bokserskich.

Kontrola wypadła „o’key”, ale samolot do Warszawy już odleciał w siną dal, a następny pojawił się po czterech godzinach. To właśnie ten „incydent” sprawił, że kolega po powrocie do domu na jakiś czas zamienił się w mojego donosiciela, dokładnie opisując nie tylko ten „incydent” ale następne absurdy, wyróżniające go od setek tysięcy islamskich obiboków przety­kanych tysiącami kandydatów na bombowych samobójców.

Takie były skutki „incydentu”: dziewięć absurdów czyniących przepaść pomiędzy nietykalnymi „imigrantami” a nieszczęśnikami z krajów tubylczych Unii Europejskiej.

Pisał więc donos specjalnie dla mnie:

Rok 2015-2016: rządy kilku państw europejskich zgodziły się, aby miliony tzw. uchodźców islamskich przekraczały europejskie granice państwowe bez wizy, bez dokumentów, nie wiadomo co przenoszących – narkotyki czy bomby. Nikt ich nie kontroluje. Nie prześwietla bagaży oraz ich przeszłości…

Wyjaśniłem koledze, że restrykcje, jakie są codziennym udziałem bia­łego Europejczyka, mogłyby zniechęcić afrykańskich amatorów 1300 euro, miesięcznego lokalu, tudzież białych kobiet i dziewcząt, włącznie z nielet­nimi, lecz idea tego protegowanego potopu polega na zalewie Europy i do­szczętnym zrujnowaniu życia społecznego i publicznego jej tubylców. Dali jednoznaczny wyraz tej strategicznej idei zamiany Europy w gigantyczne ZOO w konkluzji tajnego dorocznego posiedzenia w Klubie Bilderberg, co wyłożyłem czarno na białym w książce „Przed potopem” (RETRO 2016).

Absurd 2

Jak w Absurdzie nr 1: obywatele polscy muszą posiadać dowody toż­samości, gdzie znajdują się ich dane ułatwiające identyfikację przez policję, tajne służby, przez bank, przez straż graniczną, straż miejską, przez pocztę i inne miejsca publicznego nadzoru. Każdy, kto na co dzień załatwia jakieś sprawy urzędowe, jest pytany o pesel, dawniej PIN. Jeżeli chciałeś np. poprzeć dwuletnią batalię o nadanie Telewizji Trwam zgody na multipleksową emisję programu, to musiałeś wypełnić stosowną rubryką zamieszczoną w „Naszym Dzienniku” ale oprócz innych danych, podać numer pesel. Bez niego głos „za” byłby nieważny.

Islamskich najeźdźców takie dokumenty nie obowiązują. Ich nic nie obowiązuje.

Absurd 3

Polak nieubezpieczony nie otrzyma bezpłatnej pomocy medycznej. Musi płacić, jakby był ufoludkiem. Musi być zarejestrowany w NFZ i u lekarza pierwszego kontaktu, zwanego lekarzem rodzinnym. Miliony Polaków płacą podatki na budowę szpitali, na ubezpieczenia zdrowotne. Ktokolwiek nie płaci, niech zdycha pod płotem, choć 20 milionów dorosłych płaci za siebie i za nieubezpieczonych.

Wśród milionów „uchodźców” znajdują się (statystycznie) dziesiątki ty­sięcy potrzebujących doraźnej lub nawet szpitalnej opieki.

Jakim prawem rządy państw europejskich okradają swoich podatników z pieniędzy zabieranych im z zarobków (około 45 procent zarobków no­minalnych), gromadzonych przez lata, z pokolenia na pokolenie na opie­kę „zdrowotną” i na cele specjalne, w tym na samoloty F-16, na 600 000 urzędników pobierających w Polsce pensje za gnębienie interesantów w pod­stawowych sprawach. Rządy państw Unii Europejskiej nie pytały swoich obywateli o zgodę na utrzymywanie przybyszów i opiekę „zdrowotną”, nie rozpisały referendum na ich lawinowy najazd. Demokracja unijna polega na tym, że obywateli eurobaraku o nic się nie pyta. To stado ubezwłasno­wolnionych dwunożnych baranów.

Absurd 4

Rządy, nie licząc się ze zdaniem obywateli, wprowadziły zakaz orzekania kary śmierci. W państwach, z których przybywają imigranci, kara śmierci istnieje i jest wykonywana, a bandyci z „państwa islamskiego” mordują jawnie i okrutnie, np. przez publiczne obcinanie głów chrześcijanom w Iraku, Syrii, Libii albo przez ucięcie głowy przypadkowo napotkanemu na ulicy w Lon­dynie żołnierzowi brytyjskiemu, albo rozstrzelanie 13 osób w Paryżu, czy zabicie 34 i ranienie ponad 200 osób na lotnisku w Brukseli.

Ufoludki z Afryki mogą zabić tysiące Europejczyków, zgwałcić tysiące kobiet, a naszym obowiązkiem jest płacić na ich utrzymanie w komfortowych więzieniach lub po 1300 euro na miesięczny „socjal”.

Absurd 5

Ustawa przyjęta 6 maja 2010 roku głosami koalicji PO-PSL i pozostałych lewaków, mających gęby pełne słów o wolności, demokracji, europejskiej so­lidarności – jest ustawą z piekła rodem. Dała np. zielone światło odbieraniu dzieci ubogim rodzinom. W okupowanej przez „demokratów” Polsce, ponad 78 tysięcy dzieci wychowuje się poza rodziną. Tylko w 2013 roku mocą tej antyludzkiej, antyrodzinnej „ustawy” (ustawki) odebrano rodzicom 1800 dzieci.

Część najeźdźców islamskich przywozi swoje dzieci w skandalicznych warunkach, narażając je na choroby i śmierć. Nie słyszano, aby w krajach Europy zachodniej odbierano dziecko rodzinie islamskiej, jak odbiera się dzieci europejskim rodzinom „dzieci białego człowieka”.

Absurd 6

Polacy są straszeni brakiem pieniędzy na ich przyszłe emerytury. Rządy PO-PSL podniosły wiek emerytalny, aby dłużej pracować, krócej żyć z emery­tury. Zadaniem obywatela w udoskonalonym „Folwarku zwierzęcym” G. Or­wella, jest pracować i płacić podatki patriotycznie, umierać cicho i wcześnie.

Z jakich pieniędzy nadzorcy z polskiego baraku będą płacić emerytury obecnym uchodźcom, którzy przyjeżdżają w wieku 20-30 lat? Kiedy oni zaczną pracować i płacić na swoje emerytury i opiekę zdrowotną, jeżeli wiadomo, że imigranci z poprzednich dekad nie splamili się pracą nawet w trzecim pokoleniu, a rozmnażają się jak przysłowiowe króliki?9

Absurd 7

Rząd Polski po 1989 roku nie dokonał repatriacji drugich i trzecich pokoleń wywiezionych z ziem wschodniej Rzeczypospolitej, np. do Kazachstanu. Sprowadzał propagandowo po kilkanaście rodzin (np. z Kazachstanu) za każdym razem niebywale to nagłaśniając w mediach.

Rząd Polski pod wodzą premier Ewy Kopacz zgodził się przyjąć około 10000 islamistów plus ich dzieci i żony, na znacznie lepszych warunkach finansowych niż tę garstkę polskich rozbitków.

Absurd 8

Lewacka, nihilistyczna elita okupantów Polski zawsze zwalczała religię katolicką. Po 1948 roku Kościół poddawany był wymyślnym represjom „stalinowskim” włącznie z morderstwami księży i aresztowaniem prymasa S. Wyszyńskiego, bestialskim zamordowaniem księdza Jerzego Popiełuszki w 1984 roku i wielu innych duchownych. Ani jeden prokurator, sędzia, UB-ek nie poniósł odpowiedzialności za te i inne zbrodnie.

Była minister(-ka) „sportu” Joanna Mucha, w sierpniu 2015 roku otrzymała w Lublinie 40000 głosów w wyborach do Knesejmu, ale nikt nie wypomniał jej, że: w programie „Tomasz Lis na żywo” Joanna Mucha już jako rzecznik sztabu wyborczego PO przekonywała teleoglądaczy, powołując się na dane UNHCR, że uchodźcy mają najwyższe wskaźniki podejmowania działalności gospodarczej (!); cechują ich małe wskaźniki przestępczości (!) :raz, że wprowadzają więcej do budżetu państwa, niż od niego otrzymują.

Uchodźcy mają najwyższe wskaźniki zakładania swojej działalności gospodarczej. Co jest bardzo ciekawe. Po drugie, znacznie niższy w populacji do której przyjeżdżają współczynnik przestępczości. Po trzecie, dane mówią też o tym, że wprowadzają do budżetu tego państwa w którym są – więcej niż się na nich w danym kraju wydaje pieniędzy. „Popatrzmy na dane, a nie na strach” – powiedziała dzisiaj rzecznik sztabu Platformy Obywatelskiej podczas programu Tomasz Lis na żywo.

To nie pierwszy raz Mucha bzykała tak radośnie, tak optymistycznie. „Sygnałach dnia” radiowej „Jedynki” zadekretowała, że należy być solidarni z całą Europą. W jej przekonaniu, różnorodność „ubogaca”.

„W moim przekonaniu jesteśmy w stanie przyjąć większą liczbę imigrantów. Ja jestem za różnorodnością. Polacy rzeczywiście boją się innego, boją się osób odmiennych kulturowo, ale ta różnorodność nie tylko może być źródłem strachu, ale może nas ubogacić” – przekonywała w Programie 1 Polskiego Radia.

Mucha wśród swojaków, szKODnikó
Mucha wśród swojaków, szKODników

Henryk Pająk

Był to fragment książki Henryka Pająka pt: „Polsko Twoja zguba wszędzie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *