Strona główna > Świat > Ukraina > A więc wojna zbliża się – przewidziane było!

A więc wojna zbliża się – przewidziane było!

Wojna - Putin ciełowiek

się Wojna - Putin ciełowiek

Ostatnie doniesienia prasowe i telewizyjne chyba raczej we wszystkich dreszcze wywołały. Nie liczę tych do których nawet pług nie dociera. Zgoda Rady Federacji Rosyjskiej na użycie wojska na terenie obcego państwa Ukrainy została przegłosowana.

Putin tym sposobem sprostał rzekomym formalnościom i dał całemu światu do zrozumienia jedno: to, że nie liczy się polityka, nie liczą się międzynarodowe umowy, zobowiązania. Geopolityczne zmiany zachodzą obok nas, to nasze 'NWO' ale każdy to sobie tłumaczy po swojemu. Kto tego nie zrozumiał dotąd nie zrozumie już nigdy.

Dziwi mnie jednak to, że pisaliśmy o tym zagrożeniu już wcześniej (kliknij!) i gdzieś to wszystkim umykało w natłoku ważniejszych spraw??? Nic dodać, na oczach nas wszystkich DZIEJE  się właśnie historia i nie było takiego pokolenia dotąd, które by nie było napiętnowane czy to wojną, czy jakimś hucznym powstaniem niepodległościowym bądź 'podległościowym' (tu kwestia podejścia do zleceniodawców tych działań).

’Ostatki' ponoć są we wtorek, potem 'popielec'. Ciekawe jak to się zgra z tymi wszystkimi działaniami.

Polecam to co było mówione dla tych, którzy to pomineli albo nadal ignorowali. Teraz już po fakcie ale to nie ma żadnego obecnie znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.