Strona główna > Świat > Ukraina > A Ukraina jeszcze niemało łez wyleje…

A Ukraina jeszcze niemało łez wyleje…

W Kijowie „Kobiety Ukrainy” na „marszu pokoju” wywrzaskiwały banderowskie hasła w rodzaju „Sława nacji – smert woroham”! (Chwała narodowi – śmierć wrogom).

Według słów świętych starców Rusi znamy proroctwa w których mówi się o tym, że lud Ukrainy jeszcze wiele łez wyleje za swoje wyparcie się Rosji…Kilka setek członkiń organizacji „Союз женщин Украины” (Zjednoczenie Kobiet Ukrainy) przeprowadziło wczoraj w centrum Kijowa akcję poświęconą światowemu dniu tzw. „pokoju”.

W trakcie pochodu od „Majdanu Nezależnosti” do pomnika „Niebiańskiej Sotni” uczestnicy i uczestniczki rozwinęli flagę o długości 65 metrów i skandowali hasło radykalnych ukraińskich nazistów „Sława Ukrainie – smert woroham” (Chwała Ukrainie, śmierć wrogom), „Ukraina ponad use” (Ukraina ponad wszystko), i inne banderowskie hasła.

Po zakończeniu pochodu odprawiono „molebień” („nabożeństwo modlitewne”) pod pomnikiem „Niebiańskiej Sotni”, w którym brali udział unici (Ukraińska Cerkiew Greko-Katolicka) a także przedstawiciele agenturalnych cerkwi w rodzaju UAPC (Ukraińska Autokefaliczna Cerkiew Prawosławna) i UPC KP (Ukraińska Cerkiew Prawosławna Kijowskiego „Patriarchatu”).

UWAGA! Zaleca się przetłumaczenie video za pomocą automatycznego translatora.

a

UWAGA !!! SUPLEMENT DO POWYŻSZEGO MATERIAŁU !!! OGLĄDAJ WSTRZĄSAJĄCY FILM „WOŁYŃ – NIEROZLICZONE LUDOBÓJSTWO”

Zbrodnia Wołyńska to symbol ludobójstwa dokonanego na Polakach przez Ukraińców. Mordy te rozpoczęły się już w latach trzydziestych i trwały aż do 1948 roku. Ich kulminacja przypadła na lipiec 1943 roku. Była to zaplanowana i skoordynowana akcja eliminacji Polaków z terenów województw: wołyńskiego, tarnopolskiego, stanisławowskiego, lwowskiego oraz lubelskiego. W filmie zaprezentowane są wypowiedzi historyków i badaczy tej zbrodni w kontekście ludobójstwa dokonanego 73 lata temu i jego przełożenia na czasy współczesne.

Za: http://3rm.info/main/69001-a-ukraina-ni-malo-esche-naplachetsya-v-kieve-zhenschiny-ukrainy-na-marshe-mira-slava-nacii-smert-vragam-video.html

Data publikacji: 22.09.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.