98%

Myślę, że są cztery główne metody, przy użyciu których ludzie mają kontakt z rzeczywistością

a

1 /. Zaprzeczają jej

Ignorują ją i po prostu idą dalej. Wybierają stan negacji.

2 /. Potwierdzają jej istnienie – ale nie działają

Oni po prostu czekają i przyglądają się, jak to się wszystko ułoży, w nadziei, że problem w jakiś magiczny sposób rozwiąże się sam, albo że ktoś inny się znajdzie i załatwi obecny problem za nich.

3 /. Wskazują objawy

Oszukują sami siebie, że mogą zająć się objawami.

4 /. Wskazują zasadniczą przyczynę problemów

Stają twarzą w twarz z rzeczywistością, wskazując przyczynę różnych objawów.

Ten zbiór postów (w trakcie tworzenia) obejmuje grupę ludzi opisaną w punkcie 3/.

Ta grupa, niestety, wpadła w pułapki tej zaplanowanej agendy. Pułapki, które powodują, że nigdy tak naprawdę nie będą w stanie wskazać prawdziwej przyczyny tego programu, a zamiast tego będą zajmować się wyłącznie różnymi zmiennymi objawami.

Dla mnie to jeden z najsmutniejszych aspektów tego wszystkiego, być świadkiem takiej potencjalnie wielkiej energii, jaka jest rozpraszana i skupiana na rzeczach pobocznych i nieistotnych. To właśnie uważam za wielce niedocenianą część tej agendy.

Oceniam, że gdzieś około 98% ludzi to ci, którzy oszukują sami siebie tym, że są zaangażowani w jakąś działalność. Oto jak poważne jest to zagadnienie i problem zarazem! Ponieważ prawie każdy zabiera się do wskazywania problemów (symptomów) i nigdy nie wnika w przyczynę, albo nie próbuje dowiedzieć się, co jest przyczyną.

Co mnie nawet gryzie jeszcze bardziej to fakt, gdy ludzie rozpracowali dokładnie, kto za tym wszystkim stoi, ale decydują się nie kierować się przeciw temu, a zamiast tego oszukują sami siebie myśleniem, że mogą poradzić sobie z bestią tylko poprzez zajęcie się swymi egoistycznymi interesami. Mimo wszystko, nie potrafią zobaczyć, że to egoizm jest głównym powodem, dlaczego znaleźliśmy się w tym bałaganie.

Tak na zakończenie, ten zbiór artykułów ma na celu wskazanie wszystkich grup ludzi, którzy naprawdę myślą, że robią coś w sferze ruchu oporu, ale niestety zajmują się wyłącznie adresowaniem objawów, a nie przyczyny tych objawów. Sądzę, że połowa tych ludzi naprawdę myśli, że zwraca uwagę na przyczynę, ale druga połowa podświadomie robi z siebie żart w formie dysonansu poznawczego.

Oto niektóre z tych grup w ramach punktu 3 /.

Wyznawcy new-age: przeróżni zwolennicy duchowości new age

Guru w dziedzinie zdrowia: żywność nieprzetworzona, naturalne gadżety, styl życia poza systemem, alternatywne metody leczenia, itp.

Domorośli mentorzy: od „układania w stosy” srebrnych monet, gromadzenia broni, survivaliści, itp.

Przywódcy polityczni: wszystkich wyznań, zarówno mainstreamowi, jak też alternatywni (WN/EDL, kampanie na rzecz Palestyny, etc)

Opowiadacze pół-prawd: lista długoterminowych fanów Alexa Jonesa i Icke’a, brygada od NWO/Illuminati.

Jestem wielkim zwolennikiem wyrwania się poza ten system i stawianie oporu temu nienaturalnemu stylowi życia. Jednak nie w ten sposób, aby wykluczać szukania rozwiązania kwestii podstawowej – jaką jest JCN (żydowska siatka przestępcza – przypis).

Jeśli nie wykorzenimy tego problemu, to wszystko, co możemy skutecznie robić, polega wyłącznie na przystosowywaniu się do tego, w czym w nas rzucają lub na śledzeniu spraw ubocznych.

To jest żydowski World Order, problem, z jakim się zmagamy i nie ma gdzie się przed tym schować na tej planecie, nie ma gdzie się ukryć przed bestią. Dlatego musimy się z nim zmierzyć „łeb w łeb” i dać sobie z nim radę. To jest nasze jedyne rozwiązanie.

Myślę, że to wstyd, że tak wielu ludzi świadomie i zrozumiale walczy w swym własnym narożniku, albo za pewną sprawę, ale nie może (lub nie chce) zobaczyć większego obrazu tej walki. Tego, że wszyscy w tym siedzimy razem. Tak biała rasa jest atakowana, tak muzułmanie są atakowani, tak Palestyńczykom żydzi wszystko zabrali, tak Syria jest obecnie w sytuacji obrony przed inwazją; ale rzecz idzie o znacznie większy problem. To jest o kompletne zniszczenie całej planety przez spisek żydowskiej kabały. I na pewno jest to wystarczająco poważny powód, aby odłożyć nasze różnice na bok i utworzyć zespół, żeby razem walczyć z tym większym problemem.

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/98-2/

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.