Strona główna > Świat > 9 oznak przestawiania figur na szachownicy przed wojną na Bliskim Wschodzie

9 oznak przestawiania figur na szachownicy przed wojną na Bliskim Wschodzie

Naród amerykański naprawdę pożałuje przywrócenia kontroli podżegaczom wojennym. Joe Biden jest w Białym Domu mniej niż 2 miesiące, i podżegacze którymi się otoczył gorączkowo ustawiają scenę do następnej wojny na Bliskim Wschodzie. Nie wierzę by zaczęła się w przyszłym tygodniu, ale jest nieunikniona. Kiedy w Białym Domu był prezydent Trump przez 6 lat, Ameryka nie rozpoczęła żadnych nowych konfliktów, ale teraz rząd Bidena jest dość zdecydowany by ponownie zacząć wywierać „amerykański wpływ” na cały świat. Większość Amerykanów nie rozumie większego obrazu, ale prawda jest taka, że to będzie mieć bardzo poważne skutki w następnych kilku latach.

 

W tym artykule chciałbym zbadać niektóre z ruchów na szachownicy wykonanych od wejścia Joe Bidena do Białego Domu. Jak zobaczysz, kiedy zaczniesz składać wszystkie kawałki w całość, pojawia się bardzo niepokojący obraz.

 

#1 Dosłownie dzień po inauguracji Bidena, do Syrii wjechał ogromny amerykański konwój wojskowy / rolled into Syria

Ten wielki konwój wjechał do płn-wschodniej Syrii w czwartek, donosi syryjska państwowa agencja informacyjna SANA / Syrian state news agency SANA reports, powołując się na miejscowe źródła.

Według raportu, konwoj składał się z 40 ciężarówek i wozów opancerzonych, i wspierały go helikoptery.

Prezydent Trump próbował wycofać się z wojny w Syrii, a Biden pokazał bardzo jasno, że Ameryka bardzo zaangażuje się w ten konflikt posuwając się naprzód.

 

#2 Już po kilku tygodniach Joe Biden przeprowadził swój pierwszy atak powietrzny / his first airstrike  na wspierane przez Iran wojska w Syrii.

Ameryka dokonała ataku z powietrza na wspieranych przez Iran wojowników w Syrii, w pierwszej operacji wojskowej podjętej przez rząd Bidena.

Pentagon powiedział, że atak zniszczył „liczne placówki” i był rozkaz w reakcji na ataki na amerykański i sojuszniczy personel w Iraku.

Wojownicy powiedzieli, że zginęła 1 osoba, ale według monitora wojennego były co najmniej 22 ofiary śmiertelne.

 

#3 Oczywiście nieuchronne było, że wspierane przez Iran wojska odpowiedzą, i wzięły odwet wystrzeliwując rakiety na bazę wojskową w Iraku, gdzie stacjonowały wojska USA. Już kilka dni temu nowy sekretarz Departamentu Obrony Lloyd Austin powiedział, że będzie reakcja USA „w wybranym przez nas czasie i miejscu” / “at a time and place of our own choosing”

Sekretarz obrony Lloyd Austin mówi @MarthaRaddatz, że Ameryka dalej bada kto dokonał tego ataku na amerykańską bazę w Iraku – i że jeśli Ameryka postanowi odpowiedzieć, będzie to „wybrany przez nas czas i miejsce”.

 

#4 Będzie więcej ataków amerykańskich wcześniej niż później. Faktycznie mówi się, że Ameryka właśnie wysłała 6 bombowców B-52 do Diego Garcia…

Lotnictwo USA wysyła 6 Stratofortress bombowców B-52 do Diego Garcia, wojskowego huba działającego jako strategiczne miejsce dla operacji na Bliskim Wschodzie i Pacyfiku.

Powołując się na urzędnika USA, CNN w poniedziałek poinformowała, że bombowiec z ery zimnej wojny będzie „dostępny dla operacji przeciwko Iranowi, jeśli dostanie rozkaz”.

 

#5 Rząd Bidena wysyła też ok. 10.000 amerykańskich żołnierzy więcej / 10,000 more U.S. troops na Bliski Wschód.

Kiedy desantowy statek szturmowy / amphibious assault ship Bataan, płynący na Bliski Wschód / moving toward the Middle East, już tam dotrze, Ameryka zwiększy o ok. 10.000 swój personel na terenie w ostatnim tygodniu, pisze The Wall Street Journal.

 

#6 Rosja też była zajęta działaniami w tym regionie. W piątek / Friday, Rosja Przeprowadziła atak powietrzny na magazyn ropy w Syrii używany przez siły przeciwnika wspierane przez Turcję, Arabię Saudyjską i rząd Bidena.

Podejrzany atak rakietowy na magazyn ropy używany przez wspierane przez Turcję siły opozycyjne w płn. Syrii wywołał ogromny pożar na dużym obszarze, na którym zwykle zaparkowane są tankowce, co widać na zdjęciach lotniczych i satelitarnych.

Syryjskie grupy opozycyjne i co najmniej 1 monitor obwiniły Rosję za piątkowy nocny atak w pobliżu miasteczek Jarablus i al-Bab, koło granicy z Turcją. W raporcie Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Brytanii napisano, że rosyjskie okręty wojenne na M Śródziemnym wystrzeliły 3 rakiety, które uderzyły w prymitywne rafinerie ropy i ciężarówki cysterny w regionie.

 

#7 W międzyczasie Izrael dalej uderza regularnie w strategicznie ważne cele w Syrii. To pochodzi z raportu informacyjnego opublikowanego pod koniec lutego / in late February

W niedzielną noc uruchomiono syryjskie lotnictwo w stolicy Damaszku i na płd. przedmieściach, żeby odepchnąć izraelski atak rakietowy, poinformowały państwowe media. Nie było ani słowa o ofiarach.

Państwowa TV powołała się na anonimowego urzędnika wojskowego, iż mówił, że większość izraelskich rakiet zestrzelono zanim dotarły do celów k. Damaszku.

 

#8 Izrael szczególnie interesuje powstrzymanie Iranu od produkcji broni atomowej. W wywiadzie dla Fox News, izraelski minister obrony Benny Gantz stwierdził, że Izrael jest gotów zaatakować Iran bez żadnej pomocy USA / without any U.S. help

Israeli wojsko aktualizuje plany ataku na irańskie placówki nuklearne / Iranian, i jest przygotowane do niezależnych działań, powiedział Gantz Fox News.

Izrael zidentyfikował liczne cele w Iranie, które uszkodziłyby jego zdolność produkcji bomby atomowej.

„Jeśli świat zatrzyma ich wcześniej, będzie to bardzo dobre. A jeśli nie, będziemy musieli stanąć niezależnie i sami się bronić” – powiedział Gantz w wywiadzie.

 

#9 W rozmowie telefonicznej w ub. czwartek Kamali Harris z Benjaminem Netanyahu, izraelski premier powiedział bardzo jasno, że jego kraj jest gotów zrobić wszystko / to do whatever it takes żeby uniemożliwić Irańczykom produkcję własnych rakiet atomowych…

„Premier powiedział, że dalej będziemy wzmacniać nasz wywiad i współpracę bezpieczeństwa i w rozmowie powiedział, że jako premier Izraela, jest absolutnie zdecydowany uniemożliwić Iranowi produkcję broni nuklearnej, która ma nas zniszczyć”.

Oczywiście Irańczycy nie mają żadnego planu wycofania się, i to sprawia, że nieuchronny jest konflikt wojskowy między Izraelem i Iranem.

Będzie wojna na Bliskim Wschodzie, i groza tego konfliktu dotknie cały światwill shock the entire planet.

A kiedy wojna już się rozpocznie, przyspieszy nasze problemy ekonomiczne i trwający zamęt w tym kraju.

 

Dlatego ciesz się tym krótkim okresem stosunkowej stabilności kiedy możesz, bo nasz świat zacznie dramatycznie się zmieniać.

TheMostImportantNews.com – 7.03.2021

Przesłania Matki Bożej dla Weroniki Lueken w Bayside, NY

„Syria ma klucz do rozwiązania światowego pokoju albo III wojny światowej”

– Matka Boża, 30.05.1981

Weronika – „…i jest inna mapa. I widzę Izrael i kraje wokół; wszystkie się palą…”

Matka Boża – „Wojny się nasilą, i rzeź się nasili, i żywi będą zazdrościć zmarłym, tak wielkie będzie cierpienie ludzkości… Kiedy opuścił Ojca Przedwiecznego zwrócił się ku szatanowi, i to jest jego nagroda”.                            – Matka Boża, 30.06.1984

https://www.tldm.org/news49/9-signs-that-chess-pieces-are-being-moved-into-place-for-a-major-war-in-the-middle-east.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.