Strona główna > Bliski Wschód > Lista powodów wojny w Syrii

Lista powodów wojny w Syrii

napaść na Syrię

syria_mapa_dziecko_afp_6009 głównych, prawdziwych powodów wojny w Syrii. Kolejność przypadkowa:

Raz: Dać wrażenie, że kraj się jednoczy wokół prezydenta, który „zrobił swoją robotę, jak należy„, i wnioskuje o zatwierdzenie przez Kongres. To podnosi ratingi Obamy i pośrednio sugeruje, że inne jego programy i działania zasługują na lepszą ocenę. Prezydent „czasów wojennych” zawsze zyskuje większe poparcie.

Dwa: Dać ludziom więcej adrenaliny. Efektu tego nigdy nie należy lekceważyć. Oczyszcza atmosferę i łagodzi frustrację poprzez użycie środków zastępczych, przynajmniej tymczasowo … jeśli ktoś ma bardzo słaby dostęp do własnych funkcji mózgowych.

Trzy: W tym przypadku, uzyskując aprobatę Kongresu, przywrócona zostaje iluzja na kilka chwil, że jesteśmy republiką konstytucyjną, a rząd jest poświęcony realizacji dogmatów sprawiedliwości.

Cztery: Pomaga zrealizować od dawna planowaną agendę amerykańsko-izrahellską destabilizacji Syrii i spowodowanie jej podziału na zwalczające się i pogrążone w chaosie frakcje etniczne.

Pięć: Pozwoli zatrzymać budowę gazociągu przebiegającego przez Syrię, co spowodowałoby pobudzenie rozwoju gospodarki Iranu poprzez możliwość wysyłki irańskiego gazu do Europy. Gospodarka Iranu musi zostać storpedowana.

Sześć: Zostanie wysłana wiadomość na cały Bliski Wschód, że USA są wszechmocne, a dolar musi pozostać walutą rezerwową we wszystkich transakcjach naftowych.

Siedem: Chwilowo zaspokojone będą apetyty kompleksu wojskowo-przemysłowego, który domaga kolejnych wojen.

Osiem: Pomoże to długoterminowemu celowi globalizmu/polityce wolnego handlu, co wiąże się z oddaniem całego Bliskiego Wschodu na pastwę nierozwiązywalnej pętli zadłużenia i powszechnego cierpienia… a potem zbiegnie się tutaj zgraja międzynarodowej elity finansowej lichwokracji, żeby odbudować cały region i stać się jego właścicielem, zamknąć do niego dostęp dla innych, podzielić na strefy wpływów i wlewać do swoich beczek jego bogactwa naturalne.

Dziewięć: Umożliwi odwrócenie uwagi Amerykanów od wielu skandali, jak: Benghazi, Fast & Furious, zbrodnicze działania IRS, afera szpiegowska NSA, trwanie przegranej wojny w Afganistanie, a także napychanie krajowej gospodarki coraz to większym tłumem ludzi żyjących poniżej granicy ubóstwa.

Żaden z tych powodów nie ma nic wspólnego z „ukaraniem Assada za użycie broni chemicznej„.

Tak działa okupacyjny rząd Ameryki.

źródło: http://www.lewrockwell.com/2013/09/jon-rappoport/the-top-9-real-reasons/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.