Strona główna > NWO > 9-11 czyli Purim dla gojów

9-11 czyli Purim dla gojów

Wszędzie w masowych mediach stawiane jest pytanie: „czego nauczyliśmy się od 9-11?” i wszędzie odpowiedzi udzielone są w taki sposób, aby się upewnić, że tak naprawdę nic istotnego nie dowiadujemy się o podstawowej funkcji tego cyklicznego 9-11 psychodramtu.

a

Ci, co nieco pojmują religię judaizmu będą mieli co najmniej słabe zrozumienie tego, co się zdarzyło na Zachodzie od 9-11. W judaizmie Żydzi przezywają corocznie traumę za pomocą opowieści o paranoi i zemście z Księgi Estery, zgodnie z która „Żydzi” są rzekomo zagrożeni całkowitym unicestwieniem, ale zapobiegliwie unicestwiają swoich rzekomych napastników jako pierwsi.

Od 9-11, Zachód JEST corocznie traumatyzowany uroczystą opowieścią o 9-11 atakach terrorystycznych, które są niezbyt subtelnym uzasadnieniem dla ciągłych, rzekomych ataków zemsty. Należy jednak pamiętać, że 9-11 udziela jedynie gojom pozwolenia na atakowanie „wrogów” wybranych dla nich przez ich żydowskich bossow: są to ludzie i narody stanowiące przeszkodę dla projektu pt: „Wielki Izrael”.

Goje nie mają uprawnień, danych im przez żydowska elitę, aby oddać w ramię sprawiedliwości swych rzeczywistych wrogów, którzy bardzo często są częścią lub sługami tego samego, żydowskiego układu. Może to być oczywiste dla tych, którzy rozumieją dwu-poziomowe, o podwójnym charakterze,  noahidzkie / judaistyczne relacje judaizmu.

9 -11 jest, ściśle rzecz biorąc, noahidzką WERSJĄ Purim. Według judaizmu, wszechświat i wszystko co w nim istnieje jest tylko po to aby służyć „Żydom”.

A noahidą jest nie-judaistyczna osoba, która zgodziła się żyć według tego złudzenia, więc jej istnienie jest ważne TYLKO w takim stopniu, w jakim jest ona SŁUGĄ judaistycznych interesów. Paranoja i wściekłość wywoływana w nie-judaistycznych osobnikach przez coroczną opowieść o ataku terrorystycznym 9-11 jest ważna tylko do tego stopnia, że ma na celu pchać do przodu judaistyczne interesy; wsparcie dla niszczenia coraz większej liczby krajów, które są w sąsiedztwie projektu „Wielki Izrael” .

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/09/911-noahide-version-of-purim.html

P.S. Suplement:

NWO talmudyzacja świata innowierców, część I Prawa Noachidzkie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *